IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The Bright World

Go down 
+4
erielle
Yatasharu
Tori
Bezpański Naleśnik
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

The Bright World - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World - Page 2 EmptyNie Cze 16, 2019 1:10 am

Link do KP: ciśnij!
Orientacja postaci: dianeseksualny hmm... powiedzmy, że bi
Region i miasto: obojętnie~ może być pokemonowy świat, może być irl, może być autorski - cokolwiek nie wybierzesz <3
Pora roku: losuj!
Cele postaci: przeżyć, znaleźć możliwie bezpieczne miejsce, może uzbierać grupę, pozbierać ewentualnych przyjaciół po drodze, dotrzeć do labolatorium, dowiedzieć się o samej chorobie - czy jakkolwiek nazwać ten fenomen - znaleźć lekarstwo
Towarzysz: Diane (i można ustalić, czy lepiej będzie, by mieli kogoś jeszcze, jakiegoś znajomego/ych, czy ruszają we dwoje, czy dopiero zbiorą)
Rywal: uh, brak? zombie? x'D
Dream Team:  wszystko, co ich nie zabije i pomoże przetrwać :^)
Typ gry:  postapo; zgadzam się na wszystko, +18, seksy, przemoc, dziwactwa, zmiany etc.
Kontakt: Discord!
Uwagi: Chyba tylko ta sugestia na temat laski, o której pisałam Ci na Discordzie. No i też względem pokemonów, bo to jasne, że niektóre gatunki szybciej znikną niż inne, bo są bardziej lub mniej podatne na zarazę x'D
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World - Page 2 EmptyNie Cze 16, 2019 11:07 pm

@Faerie
W sumie większość mieliśmy już ustalone, do KP po jej przeczytaniu nie mam żadnych zastrzeżeń, więc pozostaje mi tylko napisać, że cię przyjmuję. Pewnie pojawią mi się jakieś pytania wymagające odpowiedzi, ale z tym zgłoszę się już na disca, a tymczasem przygodę postaram się założyć jak najprędzej.  10/10
Powrót do góry Go down
 
The Bright World
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» The Bright World
» Man vs World
» the place where the world ends

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: