IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The Bright World

Go down 
+4
erielle
Yatasharu
Tori
Bezpański Naleśnik
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: The Bright World   The Bright World EmptyPon Lut 04, 2019 8:37 pm

The Bright World Tumblr_o78se1HHiq1rlvdl7o2_500

xxxxObudziłeś się w zupełnie innym miejscu, niż - zdawać by się mogło - byłeś jeszcze przed chwilą. Byłeś w zbrojowni, razem z Bonnie Bennett stawiałeś czoła Ogniowi Piekielnemu, aż w końcu straciłeś przytomność, aby chwilę później... znaleźć się tutaj. Leżałeś na podłodze w jakimś barze, w którym nie było żywej duszy. Panował półmrok. Wyszedłeś na zewnątrz i właśnie wtedy spostrzegłeś, że nie byłeś w Mystic Falls, ani nawet w okolicach bazy Armory. Stałeś przed barem Rousseau's, a w całym mieście panowała głęboka cisza i spokój. Na ulicach nie spotkałeś dokładnie nikogo. Ani jednej osoby, która mogłaby ci wyjaśnić, co to za miejsce. Wydawać by się mogło, że przemierzasz je samotnie godzinami, aż w końcu... w końcu jakiś człowiek na widoku!
xxxx- Witaj, nazywam się Davina Claire. Pewnie zastanawiasz się, co to za miejsce? Jesteśmy w Nowym Orleanie, no, może nie do końca... Pozwól, że sprostuję kilka rzeczy. To ja wysłałam cię podświadomie do Bonnie, ponieważ wyczułam w tobie jakąś moc. Nie, nigdy wcześniej nie widzieliśmy się na własne oczy, ale użyłam wyjątkowego zaklęcia lokalizującego, aby cię odnaleźć. I było warto, bo między innymi dzięki twojej pomocy Bonnie udało się zatrzymać Piekielny Ogień! Niestety... moja przyjaciółka nie mogła cię odciąć przed ukończeniem potężnego zaklęcia i nie starczyło ci sił. Umarłeś, ale..! Jestem tutaj po to, aby ci pomóc! - kolejny raz słuchałeś niestworzonych rzeczy, a twoja podświadomość wydawała się to akceptować wbrew zdrowemu rozsądkowi. Ale że jak? Umarłeś? Jakim sposobem? Co ona miałaby tutaj robić? Tak wyglądało życie po śmierci? W głowie roiło ci się milion odpowiedzi, ale czułeś, że kobieta nie kłamała.
xxxx- Widzisz, znajdujemy się teraz w pewnego rodzaju przedsionku, które prowadzi do nieba, chociaż bardzo różnie mówi się na to miejsce. Osobiście wolę nazwę Jasny Świat. Aby tam wstąpić, musisz odnaleźć spokój i podążyć za oślepiającym światłem. Nie jest to jednak twój czas. Jeszcze nie teraz. Jestem tutaj po to, żeby cię wyciągnąć. Nie jest to do końca zgodne z prawami natury, ale nie umarłeś w sposób naturalny, więc są pewne luki. Odpręż się i podaj mi rękę - nie pozostało ci nic innego, jak zrobić to, o co cię poprosiła. Syknąłeś, gdy niespodziewanie nacięła skórę na wnętrzu twojej dłoni. Uśmiechnęła się jedynie przepraszająco, po czym objęła ją swoimi i zaczęła rzucać czar.
xxxx- Le sang des deux frères, les cendres de leurs morts. Le sang des deux frères, les cendres de leurs morts...


Cytat :
Link do KP: [url=LINK_DO_KP]ciśnij![/url]
Orientacja postaci: jeśli nie masz tego w Karcie Postaci, podziel się tym tutaj. To bardzo ważny aspekt rzutujący na twoją przygodę! *winkwink*
Region i miasto: solidarnie informuję, że nie orientuję się za bardzo w Kalos i Aloli.
Pora roku: jeśli nic nie wybierzesz, będzie losowa.
Cele postaci: najważniejszy punkt.  
Towarzysz: a także informacje o nim, chociaż preferuję kreowanie postaci na fabule, niż nieudolne prowadzenie postaci wymyślonej przez ciebie.  
Rywal: jw.
Dream Team: 6 ulubionych pokemonów.  
Typ gry: w jaki sposób chciałbyś, aby była prowadzona? Daj znać, czy zgadzasz się na przemoc/sceny dla dorosłych/fantastykę.
Kontakt: GG/Discord/numer telefonu. To, o czym wspominałem w regulaminie - jeśli nie chcesz podawać tego publicznie, wyślij na PW, kiedy złożysz zapis.
Uwagi: wszystko, co wam przyjdzie do głowy. Sugestie, uwagi dotyczące przygody mile widziane.

kod:



Ostatnio zmieniony przez Bezpański Naleśnik dnia Nie Cze 16, 2019 11:10 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Tori

Tori


Liczba postów : 122
Dołączył : 02/02/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Lut 05, 2019 3:31 pm

Link do KP: ciśnij!
Orientacja postaci: Biseksualna
Region i miasto: Hoenn, Mosdeep City.
Pora roku: Wiosna.
Cele postaci: Yuzuki obecnie nie posiada żadnych celów bądź marzeń. Chce po prostu w spokoju dalej wykonywać swoją pracę.
Towarzysz:  
Hideyoshi Nagachika
Hide z natury bywa dość roztrzepany, ale gdy to konieczne, skupia się na swoim zadaniu i wykonuje je najlepiej jak potrafi. Wpada w zachwyt, gdy na horyzoncie pojawi się jakieś niezłe ciacho bądź śliczna dziewczyna. Biseksualny. Trzeba przyznać, że jest całkiem niezły we flirtach. Kiedy sprawy przybierają zły obrót zaczyna panikować, lecz gdy trzeba staje się całkiem męski. Nie stroni od wyzwań, gdyż uwielbia dreszczyk adrenaliny i niebezpieczeństwo. Na dodatek jest masochistą. Wręcz kocha momenty, gdy Yuzuki się nad nim znęca. Owa dziewczyna jest dla niego wzorem idealnego shinigami. Zwie ją Yuu-senpai i często chodzi za nią jak cień. Ich związek można porównać do gwiazdy rocka i natrętnego fana będącego jednocześnie stalkerem. Jak stał się shinigamim? Popełnił samobójstwo dla rozrywki. Tak po prostu, bo się nudził. Pomijając te kilka aspektów. Nagachika to całkiem żywiołowy, wesoły oraz irytująco optymistyczny chłopak. Nieco psychiczny, ale przyjazny. Da się z nim dogadać. Dla niego ludzie oraz pokemony są tylko i wyłącznie zabawkami.
Rywal:  ---
Dream Team: Gastly, Poliwag, Smoochum, Grimer, Bulbasaur.  
Typ gry:  Zgadzam się na wszelkie 18+ i to, co tam wykombinujesz. Wykreuj przygodę pod swoją wyobraźnie. Mi tam wszystko odpowiada.
Kontakt: GG -> 35451075
Uwagi: Towarzysza właściwie możesz pod siebie zrobić. Głównie chodzi o to, że Shinigami pracują w parach. To równie dobrze Hide na start może być martwy, a na jego miejsce wskoczyć ktoś inny.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySro Lut 06, 2019 12:08 pm

@Voight
Na sam początek powiem, że twoja postać ma niezłe zaburzenie masy ciała. Powinna wyglądać jak zaawansowana anorektyczka, a u niej widać nawet jakieś kobiece kształty! Ale pewnie za bardzo narzekam, zważając na to, że Yuzuki jest nieżywa od stuleci...
Koncept na postać ciekawy, niebanalny. Domyślam się, że jest wzięty z jakiegoś anime, ale skoro pozwalasz mi robić, co chcę, to mi to nie przeszkadza. Chciałbym jednak doinformować się w paru kwestiach z KP:
1. Gdzie leży to całe Soul Society? To jakiś niewidzialny dla śmiertelników region, który dryfuje sobie po oceanach? A może inny wymiar?
2. Yuzuki pełni teraz tą samą funkcję co żniwiarz, który przyszedł po nią? Jest teraz Nadzorcą Zarządu Kontroli Żniwiarzy, czy kimś pod nim?
3. Od kogo powstała inicjatywa założenia tego wszystkiego? Z funkcji, jaką pełnią, wygląda na to, że są pod zwierzchnictwem Boga/bogów, ale sposób, w jaki wykonują swoją pracę raczej mi tutaj nie pasuje.
4. Skoro shinigami są tak potężni, to w sumie po co im do tego wszystkiego pokemony? Sama napisałaś, że załatwiasz wszystkie ofiary sama, nie wspomniałaś nic o walkach, w których mogłabyś uczestniczyć, więc pojawia się moje pytanie - po co? Nie chciałbym, aby były tylko jakimś zbędnym dodatkiem, którego nie będziesz praktycznie używać, bo i dawanie ci nowych nie miałoby sensu. Może razem coś pokombinujemy, żeby nadać im jednak jakiegoś znaczenia? A może masz już jakiś pomysł?
5. Skoro jest nieżywa, to nie musi nic jeść?
6. Jakie zachowanie/uczynki shinigami uważają za "nieodpowiednie", po których zaczynają ścigać swoich ludzi?

To by było w sumie na tyle. Co do towarzysza, postaram się zachować go jako beztroskiego młodzieńca, bo podoba mi się ta myśl, ale co do reszty, nie obiecuję. Mam już kilka pomysłów na grę i mógłbym zacząć choćby teraz, ale chciałbym poznać twoje zdanie i odpowiedzi na postawione pytania. No i nie wiem, czy dalej chcesz u mnie grać po tym bombardowaniu. xD
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyPon Lut 11, 2019 8:45 am

Link do KP: ciśnij!
Orientacja postaci:  heteroseksualna 
Region i miasto: Hoenn, Petalburg
Pora roku: wiosna
Cele postaci: 

  • Stać się łowcą potworów

  • Zwiedzić świat 

  • Uzupełnić swój prywatny bestiariusz

  • Skompletować idealną drużynę pokemonów do walki z bestiami

  • Udowodnić szkole łowców ich błąd - wyrzucenie go

  • I wszystkie nowe cele pośrednie podczas przygody


Towarzysz:  brak,  w grze może pojawić się jakaś ładna wiedźma (choć to też bestia do zgładzenia)
Rywal:  brak, chętnie poznam w grze 
Dream Team:   Mavile, Salamace, Lucario, Garchomp, Alakazam, Aegislash, 
Typ gry:  przygoda, kryminał, horror, może taki crossover Pokemonów, SUpernatural, Pamiętników Wampirów
Kontakt: mailowo 
Uwagi: w tym momencie nic nie przychodzi mi do głowy 
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyPon Lut 11, 2019 1:40 pm

@Yatasharu
Przyjmuję, koncept całej postaci niezmiernie mi się podoba i czuję, że będziemy się razem dobrze bawili. :)
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Lut 12, 2019 1:33 am

Zwolniło się jedno miejsce, ponieważ Voight zrezygnował z gry.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Lut 12, 2019 4:12 am

Link do KP: O tutaj.
Orientacja postaci: heteroseksualna.
Region i miasto: Hoenn, mała "bezimienna" wioska. Chociaż bardzo chętnie nie ograniczałabym się do konkretnego regionu, a pozwoliła poszaleć w takim z rozszerzonymi ramami czy też po prostu wymyślonym.
Pora roku: zima.
Cele postaci: Pozwól, że skopiuję z karty:
ɤ Dowiedzieć się, skąd pochodzi - i dlaczego została porzucona
ɤ Uratować rzekomego "brata" - albo skopać tyłek temu, kto się za takiego podaje
ɤ Poznać świat i ludzi, mieć jak najwięcej barwnych doznań
ɤ Zdecydować, czy warto żyć wśród ludzi
ɤ Znaleźć odpowiedź na pytanie, czy lepiej walczyć o przyszłość, czy żyć w coraz mniejszym komforcie teraźniejszości?
ɤ Mogą też pojawić się nowe, w trakcie przygody.
Towarzysz: Zdecydowanie przygarnę kogoś, ale tak naprawdę charakter i wszystko z nim związane pozostawię Tobie, jeśli się podejmiesz. Może się pojawić w dowolnym momencie Przygody.
Rywal: Wymagań żadnych nie mam. Może być, nie musi, pozostawiam do uznania.
Dream Team: Ach ten trudny wybór... Espeon, Absol, Murkrow, Milotic, Misdreavus, Dratini.
Typ gry: Chciałabym dojrzałą historię, absolutnie nie typowo trenerską. Mile widziane elementy psychologii. Przygoda może być +18 (choć to wedle uznania), przemoc oczywiście też może wystąpić, bo chcę prawdziwego, nie "cukierkowego" świata. Trochę mroku też jak najbardziej. Bardzo chętnie zobaczyłabym też elementy fantasy, chociaż nie chciałabym, żeby całkowicie przejęły temat. Chętnie wplotłabym do tego romans, ale też raczej nic słodkiego, raczej skomplikowanego. Zgodzę się na wiele rzeczy i bardzo chętnie zobaczyłabym, co z tego wykombinujesz. Uwielbiam elementy zaskoczenia ^^
Kontakt: Discord: jesteś moim oczkiem w rosole#1867
Uwagi: Wydaje mi się, że wszystko wypisałam już wyżej, ale gdyby coś się pojawiło w trakcie to będę informować.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Lut 12, 2019 5:32 pm

@erielle
Śliczna KP! Oczywiście, że przyjmuję. Mam już kilka pomysłów, nie mogę się doczekać, aż je zobaczysz!
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySob Lut 16, 2019 6:52 pm

Link do KP: ciśnij!
Orientacja postaci: Heteroseksualna
Region i miasto: Sinnoh, Floaroma Town
Pora roku: Lato
Cele postaci:
- Chciałaby wrócić do domku i pokazać rodzinie, że jest świetną trenerką.
- Pragnie kontynuować karierę modelki.
- Chce złapać wszystkie słodkie i ładne pokemony.
- Zamierza zemścić się na wywłokach, które po jej odejściu odebrały stanowisko kapitana cheeriosek.
- Chce wyjść za milionera albo dziedzica fortuny.
- Marzy o zostaniu aktorką, o wystąpieniu w jakimś filmie.
- Bardzo chce poznać swoją idolkę, Magdę Gessler, która jest ikoną stylu i mody, a także byłym kapitanem cheerleaderek w szkole, do której chodziła Shine.
- Za wszelką cenę pragnie udowodnić rodzicom, że się do wszystkiego nadaje.
- Musi pokonać głupią kuzynkę.
- Musi wygrać rolę w filmie.
Towarzysz:  
Marcus Bein, jej przystojny chłopak, kapitan drużyny futbolowej. Dość prosty chłopak, który mimo wszystko dziewczynę kocha i zrobiłby dla niej wszystko. Nie wie, że ona jest z nim tylko dla popularności i dlatego, że jest dziedzicem fortuny.
Antoinette Rockwood, równie bogata nastolatka, koleżanka Shine, która jest najmądrzejsza w grupie i jest trochę kujonicą, ale wszyscy ją lubią, bo to bardzo miła i kochana osóbka. Jej jedyna wada to to, że się wymądrza.
Rywal:  
- Kuzynka, której nienawidzi z całego serca, dowolny charakter. W szkole była jednak pośmiewiskiem.
Dream Team:  
- Espeon, Snorlax, Noctowl, Ninetales, Finneon, Milotic
Typ gry:  zgadzam się na przemoc i sceny dla dorosłych, fantastyki raczej nie chcę, ale można dodać jakiś wątek kryminalny, np. jej dadi traci nagle wszystkie pieniądze i ktoś próbuje ją zabić, bo jest dziedziczką pozostałych włości ojca.
Kontakt: GG - 64955328
Uwagi:
- możesz wzorować się na różnych serialach, dużo oglądałam, więc ogarniam!
- wiem, że to strasznie zwyczajna karta jak na Twoje standardy.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySob Lut 16, 2019 7:43 pm

@Shine
Karta bardzo przyjemna, szybko i fajnie mi się ją czytało. Może i zwyczajna, ale też nie do końca. Cele przyziemne, ale na pewno nie będą łatwe do zrealizowania. Co mogę więcej powiedzieć? Przyjmuję! Gra pojawi się jeszcze dzisiaj, mam nadzieję. ^^ o seriale na pewno dopytam, bo na pewno znajdzie się coś, co będziemy mogli wpleść do twojej przygody. ;)

Tym samym zamykam zapisy, jako że mam już trzy owieczki w moim stadzie. Zapraszam jednak osoby, które czują się w moich klimatach. Jeśli KP mi się spodoba, niewykluczone, że przyjmę kogoś ponad program. ^^
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyPią Kwi 05, 2019 8:48 pm

Yatasharu jest nieaktywny, więc mogę przyjąć pod swe skrzydła jedną osóbkę.  pikalove
Powrót do góry Go down
Okultysta

Okultysta


Liczba postów : 13
Dołączył : 01/03/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyPon Kwi 08, 2019 12:03 am

Link do KP: Ciśnij!
Orientacja postaci: Homoseksualna.
Region i miasto: Jakaś wieś w dowolnie jakim regionie. Musi dostać się do Lawandii, ale nie koniecznie musi pochodzić z Kanto.
Pora roku: Do Twojej dyspozycji.
Cele postaci: Do głównych celów, takich z którymi Dorian zaczyna, to rozwinięcie i lepsze poznanie swoich mocy, niesienie pomocy potrzebującym oraz powstrzymanie Zakonu Duskulli. Poza tym chętnie będzie brał udział w pokazach i walkach o odznaki.
Towarzysz: Tak, poproszę (niech dołączy gdzieś w trakcie przygody):
Spoiler:
Rywal: Głównym wrogiem jest cały Zakon, ale można wprowadzić postać, która będzie bardziej niż reszta wrzodem na tyle dla głównego bohatera.
Dream Team: W KP mam obszerną listę pokemonów, których lubię oraz które uwielbiam. Ale jeśli miałbym wymienić sześć pokemonów, nie wliczając startera, to powiedziałbym Gardevoir (zwłaszcza shiny), Froslass, Lurantis, Litwick, Togekis / Altaria oraz Dragonair / Milotic (zwłaszcza
shiny)(sorry, w tych dwóch przypadkach nie umiałbym się zdecydować. D:)
Typ gry: Zgadzam się chyba na wszystko. Nie przychodzi mi na myśl nic, co by mogłoby psuć dla mnie przygodę.
Kontakt: GG: 7995310
Uwagi: Pierwsza, najważniejsza – żeby Piplup, Teddiursa i Torchic nigdy nie ewoluował. Mam wiele pokemonów, które chciałbym by nie przechodziły do swojej następnej formy ewolucji, więc zależałoby mi byśmy mogli dogadać się w tej kwestii. Lubię wielowątkowość i odchodzenie od tego co typowe. A propos tego co typowe – jakaś romantyczna relacja między głównym bohaterem a towarzyszem? xD I chcę dużo magii w przygodzie. *-*
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptySro Kwi 10, 2019 6:34 pm

@Okultysta
Ciężko mi się zdecydować, bo sam koncept niby fajny, ale nie uderzył mnie aż tak mocno. Nie przekonuje mnie trochę sposób, w jaki uzyskał swoje moce, głównie dlatego, że miałem do takich spraw inne wyobrażenie. W oczy raziły mnie zapiski z dziennika, które pisała prababka, a były one zapisane stylem, który pasuje do nastolatka. 
Aczkolwiek. Widzę w tym potencjał, jeśli pozwolisz mi się nieco tym pobawić. Jeśli chodzi o towarzysza, to mogę go wprowadzić, ale nie obiecuję, że będę trzymał się sztywno jego charakteru. Nie lubię, gdy są mi z góry narzucane już postacie NPC (a u Shine mam ich aż dwóch) i zdecydowanie bardziej wolę wprowadzać własne. Grę postaram się założyć do weekendu, ponieważ chciałbym osadzić ją w moim autorskim regionie i jakoś do piątku powinienem go już skończyć. Zobaczymy, jak nam to wyjdzie, możesz czuć się przyjęty.
Powrót do góry Go down
CityDemon

CityDemon


Liczba postów : 93
Dołączył : 12/04/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Maj 14, 2019 9:14 pm

Link do KP: ciśnij!
Orientacja postaci: Homoseksualna :3
Region i miasto: Unova, miasto obojętne.
Pora roku: Zima
Cele postaci:   Znalezienie sensu życia oraz zdobycie chłopaka
Towarzysz:  Brak 
Rywal:  Brak
Dream Team:  Absol, Mimikyu, Buizel
Typ gry:  Dramat, tajemnica.
Kontakt: CityDemon#4722
Uwagi: Brak
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World EmptyWto Maj 14, 2019 10:01 pm

@CityDemon
Wybacz, ale na razie nie czuję się na siłach na kolejnego gracza. Odrzucam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The Bright World Empty
PisanieTemat: Re: The Bright World   The Bright World Empty

Powrót do góry Go down
 
The Bright World
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Bright World
» Man vs World
» the place where the world ends

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: