IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 The heart is trembling...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

The heart is trembling... Empty
PisanieTemat: The heart is trembling...   The heart is trembling... EmptySro Mar 13, 2019 10:51 pm


"...every time you advance one step."

Tego ranka położone w południowo-zachodniej części Kanto miasto Viridian było nadzwyczaj spokojne, co biorąc pod uwagę nie tak dawne wydarzenia, wydawało się być niezwykle niecodzienne. Mgła spowijająca budynki oraz cisza. Nawet ostatnio nie było żadnego ataku ze strony innych meta, tych, którzy zeszli na ścieżkę zła.
Ty zaś tego spokojnego ranka stałaś na rozdrożu wraz z Oberonem, studiując wnikliwie tabliczkę z wypisanymi kierunkami. W lewo mogłaś się udać na południe, gdzie kilkanaście kilometrów dalej znajdowała się nadmorska wioska Pallet. Na wprost, na zachód ścieżka prowadziła ku górom, w których znajdował się przesmyk biegnący do Johto. A na prawo, na północ, droga biegła w stronę Lasu Viridian i dalej w kierunku Pewter.
Tyle możliwości przed tobą, jednak w tym momencie mogłaś podjąć tylko jeden kierunek.


@Blaze
Powrót do góry Go down
Blaze

Blaze


Liczba postów : 71
Dołączył : 09/03/2019

The heart is trembling... Empty
PisanieTemat: Re: The heart is trembling...   The heart is trembling... EmptyCzw Mar 14, 2019 7:05 am

Wreszcie nadszedł dzień na który czekałam od długiego czasu. Cieszyłam się, że pogoda jest spokojna i nie pada. Patrząc na drogowskaz szybko analizowałam drogę. Pallet Town raczej nie ma nic do zaoferowania oprócz pięknych widoków. Do jotho nie pójdę bo najpierw planowałam poznać swój region. Więc zostaje droga przez Viridian Forest do Pewter City. - Już wiem gdzie idziemy Oberon. Nasz cel to Pewter City. Jestem ciekawa jak tam jest. Pogłaskałam go i ruszyłam w stronę pierwszego celu. Miałam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje i raczej nie będzie problemów z dotarciem do kolejnego miasta.
Powrót do góry Go down
 
The heart is trembling...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» It'll go somewhere. Probably the same place my heart will go.
» The queen of a broken heart

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: