IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kawiarenka u Żuczka

Go down 
+4
Draco
Michael
Marshmallow
Jacqueline
8 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyCzw Mar 21, 2019 10:12 am

Witamy w Kawiarence u Jacqueline~

___Kawiarenka to miejsce, gdzie będzie można zakupić pokeblocki, poffinki, pokepuffy a może i nawet rare candy, acz wszystko w swoim czasie~! Wszystko to ręcznej produkcji, przyrządzone za pomocą naturalnych składników! Z czasem, jak jagódki będą dojrzewały i znajdzie się czas, asortyment się wzbogaci, także proszę o cierpliwość~

___A na dobry początek mamy do sprzedania trzy słodkie pokeblocki~!
___Cena za jeden bloczek to 50$
Kawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9block
Powrót do góry Go down
Marshmallow

Marshmallow


Liczba postów : 15
Dołączył : 02/02/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyCzw Mar 21, 2019 7:42 pm

Zamawiam wszystkie trzy dla rybki i liczę na jakieś promocje w przyszłości, monetki już odjęłam.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyCzw Mar 21, 2019 7:51 pm

___Proszę bardzo, sprzedane, mam nadzieję, że rybci zasmakują~

___A co do promocji, to na pewno jakieś będą, a, że dopiero zaczynam to muszę zrobić rozeznanie na rynku nim z czymkolwiek wyjdę - ale na pewno coś takiego będzie~!
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptySob Mar 23, 2019 12:11 am

Sprzedaż zaakceptowana @Marshmallow dodaj sobie bloczki do EQ
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptySob Mar 23, 2019 1:05 pm

___Dzień dobry~ Dziś w ofercie dopiero co przygotowane z najświeższych jagódek trzy kwaśne pokeblocki oraz jeden słodki~!
___Cena za jeden bloczek to 50$
Kawiarenka u Żuczka Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka Yellow_Pokéblock
Kawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9block
Powrót do góry Go down
Draco

Draco


Liczba postów : 200
Dołączył : 09/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyWto Mar 26, 2019 8:16 pm

-Mam nadzieje że będzie później więcej słodkich pokeblocków. A póki co, zamawiam jeden dla mojego słodyczo lubnego shuppeta, który mam nadzieje za jakiś czas pojawi się na wystawie.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyWto Mar 26, 2019 8:18 pm

___Sprzedano jeden słodki bloczek~
___Mam nadzieję, że małemu cieniowi zasmakują~!

___W kawiarence pozostały jeszcze trzy kwaśne~!
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Kwi 05, 2019 3:32 pm

___W ofercie w tej chwili mam po trzy bloczki kwaśne, trzy słodkie, trzy wytrawne i trzy gorzkie~
___Zapraszam~!
___Cena za jeden bloczek to 50$
___Cena za dwa bloczki tego samego smaku to 80$
___Cena za trzy bloczki tego samego smaku to 115$

Kawiarenka u Żuczka Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka Yellow_Pokéblock
Kawiarenka u Żuczka Blue_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Blue_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Blue_Pok%C3%A9block
Kawiarenka u Żuczka Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Green_Pok%C3%A9block
Kawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka Pink_Pok%C3%A9block

___W tej chwili mam rezerwację na wszystkie bloczki słodkie i wytrawne!
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Kwi 19, 2019 10:01 am

Poproszę te trzy słodziutkie bloczki~
Płacę z góry: $115
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Kwi 19, 2019 10:05 am

___Proszę bardzo, są już Twoje~
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Kwi 19, 2019 11:09 pm

Transakcje zaakceptowane~
@Draco uwzględnij proszę zakup bloczka od Jackie w swoim portfelu/dzienniczku :)
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyCzw Cze 13, 2019 6:46 pm

Pewien zielonowłosy jegomość wszedł na teren sklepu. Podszedł do pani sprzedawczyni.
- Dzień dobry. Szukam jakiś pokeblocków i poffinek wytrawnych. Zapłacę gotówką i fast ballem.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyCzw Cze 13, 2019 7:07 pm

___Oh, dzień dobry~ Mam trzy wytrawne bloczki, z chęcią zamienię je na Fast Ball'a~! - uśmiechnęła się Jackie do gościa. - Mam też jedną wytrawną poffinkę, nie wprowadzałam ich jeszcze do asortymentu, więc niech dzisiaj będzie w cenie pokebloczka - 50$. Czy wszystko Panu pasuje~?
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Cze 14, 2019 1:28 pm

- Cześć, Jackie! - przywitałem się na wejściu, rozglądając po lokalu. Pokiwałem głową, gwiżdżąc przy tym cicho. - Ładnie się urządziłaś. Masz jakieś kwaśne poffinki? Mogę zapłacić, ewentualnie mam słodkie na wymianę.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka EmptyPią Cze 14, 2019 6:59 pm

___Dzień dobry Jeck~ - Jackie pomachała kolejnemu gościowi w swojej kawiarence i zastanowiła się przez chwilę... Po czym się uśmiechnęła i przyklasnęła. - Mam dwie kwaśne poffinki~! Dla Ciebie, niech będą obie za 85$ albo jak wolisz jedną, to za 50$~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kawiarenka u Żuczka Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka Empty

Powrót do góry Go down
 
Kawiarenka u Żuczka
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Day-Care u Żuczka~
» Przedszkole u Żuczka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Targowisko-
Skocz do: