IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Kawiarenka u Żuczka

Go down 
+4
Draco
Michael
Marshmallow
Jacqueline
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Cze 14, 2019 7:06 pm

- Biorę obie. - oznajmiłem, kładąc odliczoną sumę na ladzie i, żegnając się, opuściłem lokal.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Cze 14, 2019 7:10 pm

___Proszę bardzo~ - Jackie włożyła poffinki do małego, różowego pudełeczka i podała chłopakowi. - Mam nadzieję, że będą Twojemu maluszkowi smakowały~
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPon Cze 17, 2019 8:30 pm

___Jazon odrobinę zaniemówił, kiedy zobaczył za ladą Jackie. Kompletnie zapomniał, że posiada swój straganik. A on zamartwiał się tym, że dzisiaj nie uczesał porządnie włosów. Chciał też powiedzieć jej jakiś komplement, jednak język całkowicie ugrzązł mu gardle i jedyne co zdołał wydusić z siebie to - Jackie, pięknie dzisiaj wyglądasz ... i dopiero po chwili gapienia się na dziewczynę jak skończony debil ... - Tak tak, jasne że mi pasuje - powiedział zakłopotany kładąc na blat Fast Balla i pieniążki.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPon Cze 17, 2019 8:33 pm

___Już się robi~ - Jackie schowała do kolorowego pudełeczka wytrawną poffinkę i trzy niebieskie pokebloczki, po czym podała zawiniątko Jazonowi. - Proszę~ Miłego dnia~
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyWto Cze 18, 2019 8:47 pm

___
___W ofercie w tej chwili mam trzy bloczki kwaśne i trzy gorzkie~
___Zapraszam~!
___Cena za jeden bloczek to 50$
___Cena za dwa bloczki tego samego smaku to 80$
___Cena za trzy bloczki tego samego smaku to 115$

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_Pokéblock
Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9block

___Mam jeszcze do sprzedania dwie poffinki, każda w tej chwili po 60$!
___Pewnie jak rozpocznę produkcję i obliczę ile mnie to kosztuję, to cena może wzrosnąć...
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Sweet_Poffin Słodka Poffinka
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Bitter_Poffin Gorzka Poffinka

___Oraz, wiem, że nie są one jadalne, ale mam do sprzedania cztery żółte Apricorny, każdy po 30$, ewentualnie wszystkie cztery za 100$.
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Bag_Yellow_Apricorn_Sprite 4x żółty Apricorny
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Cze 28, 2019 9:16 pm

Michael wstąpił do słynnej Kawiarenki u Żuczka. Młody trener szukał jagód a słyszałem że tego nie ma w ofercie tego sklepu. Mam nadzieję że prowadząca sklep dziewczyna zlituje się nade mną i sprzeda mi ich kilka...
Ralts użyczył mi swojego wzroku dzięki czemu mogłem podejść do lady.
- Dzień dobry. Masz może kilka suchych jagód na sprzedaż? Bardzo potrzebuję dla mojego Ralts
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Cze 28, 2019 9:18 pm

___A jakże, mam cztery jagody Oran w tej chwili~ - Jackie wyciągnęła z koszyka niebieskie jagódki i położyła na blacie. - Z wszystkie niech będzie 10$~
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Cze 28, 2019 9:36 pm

Okazało się że będę w stanie zakupić kilka jagód.
- Dziękuje bardzo, płacę 10$!- Powiedziałem kładąc banknot na blat.
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyNie Lis 24, 2019 6:27 pm

___
___Robię mały update i przeglądam mój asortyment. W tej chwili w ofercie mam trzy bloczki kwaśne i trzy gorzkie~!
___Zapraszam~!
___Cena za jeden bloczek to 50$
___Cena za dwa bloczki tego samego smaku to 80$
___Cena za trzy bloczki tego samego smaku to 115$

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_PokéblockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Yellow_Pokéblock
Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Green_Pok%C3%A9block

___Mam jeszcze do sprzedania trzy poffinki, każda w tej chwili po 50$!

___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Sweet_Poffin 2xSłodka Poffinka
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Bitter_Poffin Gorzka Poffinka
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Dry_Poffin 6x Wytrawna(Sucha) Poffinka

___Oraz, wiem, że nie są one jadalne, ale mam do sprzedania cztery żółte Apricorny, każdy po 30$, ewentualnie wszystkie cztery za 100$.
___Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Bag_Yellow_Apricorn_Sprite 4x żółty Apricorny
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyWto Lis 26, 2019 4:13 pm

___
___Uwaga, uwaga, oferta specjalna dla @Michael !
___Trzy wytrawny(suche) pokebloczki za 55$!
________________________________Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Blue_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Blue_Pok%C3%A9blockKawiarenka u Żuczka - Page 2 Blue_Pok%C3%A9block
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyWto Lis 26, 2019 4:29 pm

Biere!
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon


Liczba postów : 313
Dołączył : 13/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyNie Gru 01, 2019 10:36 pm

Pewien zielonowłosy chłopak wszedł do kawiarenki. Spośród tłuumuu ( hihi ) wyróżniała go katana, przypasana u boku. Szermierz szybkim i żwawym krokiem skierował się do kasy. Spotkał tam swoją uko... znaczy dobrą przyjaciółkę. Przez chwilę stał bez słowa, wpatrując się w jej błyszczące fiołkowe oczy. Musiało to wyglądać co najmniej abstrakcyjnie, jednak po kilku miesiąc rozłąki chciał nacieszyć się tą chwilą. W końcu odezwał się.
- Hej Jackie. Kopę lat - powiedział. Zaczął się troszkę stresować, gdyż w zasadzie nie miał zamiaru nic kupować, miał wszystko co byłoby mu potrzebne. Przyszedł tutaj tylko po to, aby zobaczyć dziewczynę. Eh, nie ma już chyba ratunku dla tego chłopaka. Kiedy tak zastanawiał się, co zrobić, żeby nie wyjść na jeszcze większego debila jego wzrok skupił się na kilkuu żółtych apricornach i jakiś pokemonowych przekąskach (pokemonowych, w sensie, że dla pokemonów, a nie z nich). - Wezmę wszystkie te żółte apricorny, oraz 6 wytrawnych poffinek - powiedział bez większego, zbędnego namysłu ... zwłaszcza w kwestii tego ile będzie musiał zapłacić ...
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyNie Gru 01, 2019 11:14 pm

___Jackie krzątała się za ladą, pakując i układając łakocie na ladzie, gdy do kawiarenki weszła wysoka, zielonowłosa i dobrze znana jej postać... Aż klasnęła w dłonie.
___Jazon~! - ucieszyła się szczerze dziewczyna i uśmiechnęła do chłopaka, unosząc rękę by mu pomachać. - Dzień dobry~ Ale Cię nie było... Ciekawa jestem co robiłeś przez ten czas jak Cię nie było~! Zdążyłam się już stęsknić, bo nie widziałam Cię od, od... - tu zamyśliła się na moment, opierając palec wskazujący o policzek. - Od tamtej wyprawy do Kalos! Dobrze Cię znów widzieć~ - dodała, delikatnie różowiejąc na policzkach i już miała zapytać, co go tu sprowadza, gdy chłopak wskazał słodycze za witryną. Jacqueline wesoło przytaknęła głową i wyłożyła na ladzie sześć niebieskich, mięciutkich biszkopcików - poffinek dla małych pokemonów oraz cztery, żółte Apricorny, nucąc przy tym pod nosem. Wyjęła pakowny, kolorowy papier i osobno zapakowała ciastka, a twarde owoce wrzuciła do papierowej torebeczki.
___Proszę bardzo~ Hmm... Razem to będzie... To będzie... - spojrzała na swój cennik i zmarszczyła delikatnie brwi, zastanawiając się nad czymś, potem jej twarz rozjaśniła się w uśmiechu. - Wiesz, co... Skoro kupujesz naraz aż tyle rzeczy, dam Ci zniżkę~ Za wszystko niech będzie 260$, co Ty na to~?
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2019 6:54 pm

_____Do kawiarni, z pełną gracją, wtoczył się Cain. Trzymając sunię w swoich rękach, przepchnął Jazona na dalszy plan, samemu zajmując się zamówieniem.
_____- Przyszliśmy po umówione bloczki - powiedział. - Wymiatamy wszystko, co słodkie i trzy wytrawne, które nie zostały zaklepane - przypomniał się, czekając grzecznie na pokemonowe przysmaki.

_____Po dostaniu ich, wyciągnął swoje pieniążki, zostawiając w kawiarence 400$. OOF.
_____- Dziękuję, do widzenia - odpowiedział jak przykładny syn, którym nigdy nie był, kierując się do wyjścia z kawiarenki.

Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2019 7:01 pm

Biorę dwa wytrawne za 80$!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kawiarenka u Żuczka   Kawiarenka u Żuczka - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Kawiarenka u Żuczka
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Day-Care u Żuczka~
» Przedszkole u Żuczka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Targowisko-
Skocz do: