IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 idk how but training

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyWto Maj 21, 2019 6:52 pm

Nysa i Cain kontynuowali trening, cieszą się z własnej obecności. Houndour radośnie kąsała,a z jej kłów schodziły elektryczne iskry. Niezbyt silne, ale jednak. Z radością przyjęła też smakołyki, które zjadła ze smakiem i zadowoleniem.

Szkoleniowy raport:
idk how but training - Page 2 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Thunder Fang
Typ ataku: Egg Move
Aktualny postęp: +15%
Wydarzenie globalne: +5%
Przywiązanie: +4%
Ogólny postęp: 72%
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyNie Maj 26, 2019 11:43 pm

_____To teraz pokazujemy ząbki! Powiedzmy. Skoro psina wciąż miała problemy z tworzeniem silnej, elektrycznej iskry, powinni nad tym zapracować, żeby naprawić to w jakiś sposób. Jasnowłosy zabrał pieseła pod pachę i poszedł z ją w miejsce, gdzie niczego nie spali, nie wysadzi korków, ani nie popieści prądem - no, może nie licząc swojego właściciela. Donovan siadnął i wyciągnął papierosa. Dał jeszcze przed treningiem pokeblocki dla Houndoura: 2 dry i 2 sweet.
_____- Skup się dzisiaj na zbieraniu oraz kumulowaniu energii - polecił. Bez większego biegania, gryzienia czy innych wygibasów, głównie koncentracja na sile.

Egg Move (Starter): Thunder Fang
Pokemon: Houndour Nysa ♀
Pokeblocki: 2 dry, 2 sweet. Natura Hardy.
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPon Maj 27, 2019 6:25 am

Nysa gromadzi energię na kłach, która rozpryskuje się sporymi wyładowaniami, które widać już gołym okiem. Ćwiczyła ochoczo i gdy już niemal kończyła, trener podarował jej smakołyki, które zjadła ze smakiem !

Szkoleniowy raport:
idk how but training - Page 2 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Thunder Fang
Typ ataku: Egg Move
Aktualny postęp: +16%
Wydarzenie globalne: +5%
Przywiązanie: +4%
Ogólny postęp: 93%
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptySro Maj 29, 2019 1:56 pm

_____Okay, okay - teraz Cain podniósł Nysę, odgrywając scenę z Króla Lwa. Bez większego powodu, chyba jedynie po to, żeby zdezorientować swojego pokemona. Jednocześnie Houndour powinna być już przyzwyczajona do dziwactw swojego trenera, więc... Donovan podniósł swojego doggo, a po paru sekundach, postanowił odłożyć czworonoga na ziemię, uprzednio tylko łapiąc zębami jej kark, bo... (tu wstaw własny powód). Zabawa. Może. Kaprys? Kto wie.
_____Niemniej, odstawił tego psa i wrócił do treningu.
_____- Leć, użyj Thunder Fang na kości - polecił, rzucając gumową zabawkę.

Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptySro Maj 29, 2019 5:45 pm

Mimo dziwnych technik szkoleniowych, Nysa wreszcie opanowuje atak, pomimo tego, że jej trener ją podgryzał. Ona nie zamierzała pozostać mu dłuższa. Też go kąsnęła. Elektrycznością. Cain będzie musiał się poczesać. Koniecznie.

Szkoleniowy raport:
idk how but training - Page 2 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Thunder Fang
Typ ataku: Egg Move
Aktualny postęp: +7%
Wydarzenie globalne: +0%
Ogólny postęp: 100%

Houndour opanowuje Thunder Fang
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPią Maj 31, 2019 7:05 pm

_____Cain przyniósł worek gumowych kości i mówiąc worek gumowych kości, miał na myśli ogromny worek gumowych kości. Zatargał oraz pieprznął tobół w lesie - w tym samym miejscu, gdzie już wcześniej zdarzyło mu się trenować. Przydadzą się. Nie było wątpliwości, że Donovan został właścicielem nie jednego, a dwóch pokemonów, jednak wolał nie zaczynać znajomości kieszonkowych stworków od wzajemnego pożarcia się. Nysa jednak powinna mieć jakiś target; inny niż dłoń Donovana, co akurat często zdarzało się przy zabawach.
_____Usiadł po turecku na trawie i wypuścił obydwa pokemony.
_____- Henlo - powitał się neutralnym głosem, ogarniając spojrzeniem obydwie samiczki. - Mh... nazywam się Cain - zaczął, trochę brzmiąc jak podczas integracyjnego kółeczka AA. - Moim problemem jest podgryzanie własnego doggo, który mi oddaje. Ludzie również uważają, że jestem za duży na zabawę z dinozaurami, ale... nie obchodzi mnie to - stwierdził. - Poznajcie się - dodał. Niech popatrzą, obwąchają - cokolwiek będzie dobre.
_____Jasnowłosy wyciągnął pokeblocki, dając 1 Sweet Nysie, gdy pozostałymi 4 Dry postanowił oswajać podczas treningu lodowego stworka. Wyciągnął z worka jedną z zabawek, pokazując ją piesełowi.
_____- Widzisz to? - zapytał. - Spróbujemy to przepołowić za pomocą jednego chapnięcia - powiedział, rzucając kość w stronę Doggo. - Gryź agresywnie.
_____Teraz nadszedł czas na Amaurę.
_____- Hm - mruknął, wyciągając jakiś... kiczowaty brylancik, diamencik, czy jak go tam zwał. Kamyczek, na którego puścił światło z komórki, by ten zaczął się świecić, błyszczeć. - Pobawimy się w tworzenie światła, żeby wypalić oczy wrogom - poinformował pokemona dość entuzjastycznie. Dość przyjemny ruch, jak na początek ich podróży.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (all good)
Pokeblock: 1 Sweet

Pokemon: Amaura ♀
Transfer Only: Flash
Natura: Mild (likes dry)
Pokeblock: 4 Dry
Powrót do góry Go down
Chmurek

Chmurek


Liczba postów : 1058
Dołączył : 27/02/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPią Maj 31, 2019 8:44 pm

Pokemony zjadły przysmaki, mierząc się wzrokiem nieufnie. Po posiłku przystąpiły do treningu. Nysa z radością wgryzła się w gumową kość, a Amaura skupiła się na wytworzeniu oślepiającego światła, który sprawi, że oczy wypadną wrogom z orbit. Oba pokemony czeka długi trening, ale póki co chęci im nie brakuje.

Szkoleniowy raport:
idk how but training - Page 2 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +6%
Wydarzenie globalne: +5%
Przywiązanie: +1%
Ogólny postęp: 11%

idk how but training - Page 2 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Flash
Typ ataku: Transfer Move
Aktualny postęp: +8%
Wydarzenie globalne: +5%
Przywiązanie: +12%
Ogólny postęp: 13%
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2019 5:31 pm

_____Powrót na stare śmieci, home sweet home forest sweet forest!
_____Cain przyszedł na skraj lasu. Jeszcze nie widział śniegu, lecz podejrzewał, że jego pojawienie ucieszy nie tylko Amaurę, ale i Nysie da powody do radości, kreując nowe sposoby do wspólnego spędzania czasu. Prawdopodobnie również spowoduje parę wypadków i ślizgawek na chodniku, lecz nie skupiajmy się teraz na negatywach.
_____Nie czekając długo, wypuścił dwa ze swoich pokemonów.
_____- Pamiętacie, co macie robić - rzucił jasnowłosy. Oczywiście, że pamiętały. Wcale nie tak, że sam piszący nie pamiętał, co w przeszłości tu tworzył. - Nysa, wciąż doskonalisz swoje gryzienie, przepoławiając wszystko - powiedział, wyciągając dla niej gumową kość, a raczej kilka z nich, by mogła sobie je niszczyć do woli. - Niree, ty oślepiasz wrogów za pomocą Flash - przypomniał, a tak dla pewności, Donovan postanowił przez krótką chwilę poświecić Amaurze latarką w oczy, by załapała, co ma robić swoim przeciwnikom. Na zachętę dał dinozaurowi 5 pokebloczków o smaku dry.


Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (all good)

Pokemon: Amaura Niree ♀
Transfer Only: Flash
Natura: Mild (likes dry)
Pokeblock: 5 Dry
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2019 7:08 pm

Tym razem w drodzę na moją polankę treningową trochę się zgubiłem. Ralts zrobił mi psikusa i dawał mi fałszywą informację o tym co widziałem przed sobą i w ten właśnie sposób trafiłem do...dziwnego miejsca. To na pewno nie było miejsce w którym trenuje nacodzień ale tutaj też mogę...ważne żeby nie było zbyt wielu ludzi których można trafić jakimś zabłąkanym atakiem. Miejsce w którym chciałem trenować zostało już zajętę ale to nie szkodzi - wspólne treningi nigdy nikomu nie zaszkodziły. Może nieznajomy zechce być moim partnerem?
- Witaj nieznajomy. Nazywam się Michael. Michael Thorn a to jest Ralts, mój partner i towarzysz. Zauważyłem że trenujesz Super Fang...może podasz swojemu pokemonowi odrobinę twardsze przedmioty do gryzienia? W ten sposób trening będzie o wiele skuteczniejszy niż dotychczas- Podpowiedziałem nieznajomemu trenerowi wypuszczając z balla Pichu.
- Cześć Pichu. To nasz pierwszy trening i zaczniemy z grubej rury. Zamierzam nauczyć Cię bardzo trudnego ruchu o nazwie Thunderbolt. Działa to na podobnej zasadzie co Thundershock ale jest o wiele silniejszy...- Powiedziałem pokemonowi pokazując mu odpowiednie animacje w pokedexie. Dzisiaj sama teoria obrazkowa, na treningi praktyczne mamy jeszcze czas. Gdy Pichu oglądał obrazki w pokedexie ja przeszedłem do dalszego treningu Thunder Puncha z Raltsem.

- Teraz ty żartownisiu. Będziemy dalej trenowali Thunder Punch. Na ostatnim treningu udało Ci się utrzymać elektryczną energię aż do uderzenia, co było bardzo imponujące ale potrzebujesz o wiele większej...dawki mocy, rozumiesz?- Spytałem wyciągając z plecaka specjalną matę - To Ci może trochę pomoże. Trzyj 100pkami o tą matę, może zwiększyść elektryczną moc w twoim ciele. Zgromadź całą w swojej łapce i z całych sił uderz. W powietrze bo nie mam tutaj żadnego sprzętu.. - Wytłumaczyłem psychicznemu pokemonowi po czym wróciłem do Pichu w celu nakarmienia go 5 wytrawnymi pokeblokami.

@Vaphel. My z Banszi już korzystami z wspólnego trenowania! Bonus to 5% - 15% za każdy post a tutaj masz raport raltsa z mojego tematu
Szkoleniowy raport:
Pole treningowe ślepego mistrza - Page 2 280
Pokemon: Ralts
Trenowany atak: Thunder Punch
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +14%
Ogólny postęp: 61%

+15 przywiązania dla Pichu za ten trening! <3
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptySob Gru 07, 2019 7:21 pm

_____Nie zawsze można znaleźć jakiegoś ślepego, nieznajomego creepa na skraju lasu, który proponuje wspólny trening. Mimo to, stało się jak stało i Donovan nie miał nic przeciwko temu, ignorując wszelkie niebezpieczeństwa, które niesie ze sobą rozmowa z obcymi ludźmi, przed którymi mamy ostrzegały swoje dzieci.
_____- Cain - wymienił się swoim imieniem z mężczyzną, a skoro mieli wspólnie trenować, nie miał nic przeciwko zmniejszeniu dystansu między nimi. Zamyślił się przez chwilę.
_____- Nysa, spróbuj naładować Pichu za pomocą Thunder Fang, żeby jej atak był silniejszy - rzucił, co mogło się skończyć marnie, jeśli Pichu nie zapanuje nad zwiększeniem swojej mocy, lecz Donovan nie przejmował się bardzo konsekwencjami. - Później znajdziemy ci jakieś większe gałęzie dla Super Fang - dodał, następnie skupiając się na Amaurze.
_____- Niree, znów to samo - polecił dinozaurowi, obserwując, czy jest jakiś postęp w nauce. - Skumuluj energię i skup się na wytworzeniu błysku.
_____Po treningu, dał swoim pokemonom pokebloczki~ Dla Nysy 2 Sweet, dla Amaury 3 Dry.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (all good)
Pokeblock: 2 Sweet

Pokemon: Amaura Niree ♀
Transfer Only: Flash
Natura: Mild (likes dry)
Pokeblock: 3 Dry
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptySob Gru 07, 2019 8:22 pm

Pokemon mojego towarzysza postanowił pomóc moim stworkom w trakcie treningu. To było bardzo miłe z jego strony. Bardzo, bardzo miłe bo ja zarzuciłem jedynie radą w trenowaniu hyper fanga.
- Dziękuje za pomoc. Jeśli ty będziesz potrzebowała pomocy w trenowaniu któregoś z ataków, po prostu daj znać. Razem z moimi pokemonami chętnie to zrobimy. - Powiedziałem do trenera po czym wróciłem do dalszego trenowana z moimi pokemonami.

Ralts, bardzo dobrze Ci idzie. mata którą wczoraj przyniosłem działa jak trzeba. Wzmocniłeś swoją energię elektryczną dzięki czemu ładunek który przeniosłeś z uderzeniem drastycznie wzrósł ale potrzebujemy więcej. Ćwicz tak dalej! - Powiedziałem po czym przeszedłem do drugiego pokemona - Pichu.
- Wczoraj uczyłaś się teorii Thunderbolta, dzisiaj przejdziemy do ćwiczeń praktyczncych. Dzięki Thunder fangowi jesteś o wiele silniejsza więc łatwiej Ci będzie zbierać elektryczność. Spróbuj skumulować całą swoją elektryczną siłe przed sobą i uformuj z niej kulę. Dasz radę!

Dzisiaj też przysługuje nam 5-15% bonuus ^^
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyNie Gru 08, 2019 4:20 pm

_____Cain przyniósł dla siebie okulary przeciwsłoneczne. Nie po to, żeby poczuć się tak samo, jak ślepy mężczyzna, z którym trenował od paru dni, lecz by chronić oczy przed Flash, który w dalszym ciągu ćwiczyła Amaura. Teraz już trzeba się z tym liczyć, w końcu migotanie i lekka poświata wkrótce zamieni się w mocny błysk.
_____- Nysa, idź znów pomóc szczurowi za pomocą Thunder Fang, a później wracaj do treningu Super Fang - polecił, uprzednio dając suni 5 sweet bloczków. - Niree, my idziemy na bok, by trenować Flash - polecił. Wolał się odsunąć, bo jakkolwiek inny trener nie miał nic przeciwko temu, wolał nie szkodzić innym pokemonom. - Spróbuj się skupić i ponownie błysnąć - polecił. - Tak samo, jak oślepia flash z aparatu - dodał ironicznie.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (all good)
Pokeblock: 5 Sweet

Pokemon: Amaura Niree ♀
Transfer Only: Flash
Natura: Mild (likes dry)
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyNie Gru 08, 2019 4:51 pm

- Dziękuje za naładowywanie energię Pichu. Dzięki tobie nassz trening jest o wiele skuteczniejszy - Powiedziałem chłopakowi ale za dużo do niego gada, powinienem skupić się na treningach moich pokemonów. Póki co nie mam jak pomóc drugiemu trenerowi w treningu więc może po prostu nie będę mu przeszkadzał. To brzmi jak dobry plan. Najpierw przeszedłem do trenowania Pichu.

- Ok Pichu, z takim elektrycznym ładunkiem powinieneś z łatwością nauczyć się tego thunderbolta...ładunek jest tak duże że może nawet za duży ale ok, myślę że sobie poradzisz. Dzisiaj będzie troszkę inaczej. Poprzednio stworzyłeś mały elektryczną kulkę ale to za mało. Kula powinna być o wiele większa. Postaraj się! - Powiedziałem elektrycznemu stworkowi i odszedłem do Raltsa kiedy ten tworzył przed sobą kule większą od niego samego.

-Dobra Ralts. Po ostantich treningach myślę że dzisiaj już w 100% opanowałeś atak Thunder Puncha ale na wszelki wypadek poćwicze trochę bez użycia maty ok? - Spytałem zabierając spod jego 100pek matę która pomagała mu w zebraniu elektryczności a ten bez problemu tworzył wokół piąstki prąd i wymachiwał nią. Myślę że atak jest już nauczony.

Ralts - Postęp 61% thunder punch move tutor
Pichu - Thunderbolt technical records 0%
Powrót do góry Go down
Jacqueline
Królewski Robaczek
Jacqueline


Liczba postów : 697
Dołączył : 12/03/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyNie Gru 08, 2019 6:32 pm

___Jackie jakiś czas temu dostała smsa od Caina – chłopak zdradził jej, gdzie znajduje się jego miejsce treningowe, więc postanowiła go tam odwiedzić~! Oczywiście z prowiantem, bo miała ze sobą wiklinowy koszyk piknikowy, tradycyjnie wysłany serwetą w kratkę. Znajdował się w nim termos z herbatą, kanapki i ciastka, a specjalną porcję słodkości doprawiła musem z białej czekolady z chili oraz pieprzem cayenne~ Z Cinnamon na ramieniu w końcu dotarły na miejsce... O dziwo ujrzała, że chłopak nie jest tam sam, lecz uśmiechnęła się na widok nieznajomego.
___Cain, przyniosłam ciastka~! - zawołała, w podskokach pokonując kilka kamieni na skraju polanki i podeszła do chłopaka, dumnie pokazując koszyk. - Mam dla Ciebie specjalne pikantne ptysie, są w pudełku w Espurry~ - wyjaśniła, a jej wzrok zaraz spoczął na Nysie oraz cudnej  Amaurze – Jakie śliczne stworzenia z was~ Masz piękne pokemony~ - pochwaliła Caina, głaszcząc po kolei psinę i małego dinozaura. Nie chciała jednak za bardzo przeszkadzać, bo widocznie byli w trakcie ćwiczeń, więc odłożyła koszyk na środku polany i zaciekawiona zbliżyła się do drugiego chłopaka. Ten wyglądał jak przeciwieństwo Donovana – miał ogromne, wytrenowane mięśnie jak jej brat Sanson, oraz ciemne włosy, a towarzyszył mu Ralts oraz Pichu. Jeden z tych pokemonów wyglądał znajomo... - Ah, to Ty Skarbie~ - klasnęła w dłonie ucieszona Jackie wpatrując się w psychicznego pokemona i obdarzyła go ciepłym uśmiechem. - Byliśmy razem w Lumiose City, gdy oszalały trawiaste pokemony, pamiętasz~? - zerknęła na jego Trenera. - Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło~ Nie mieliśmy okazji się sobie przedstawić, prawda~? Jestem Jacqueline de Rochechouart, ale proszę, mów mi Jackie~ - dodała z uśmiechem. - A jakbyś chciał, to też poczęstuj się tym co jest w koszyku~ Tylko ciastka w mniejszym pudełku są ostre~! A Twoje pokemony są śliczne~
___Wyglądało na to, że obaj panowie byli zajęci treningiem... Hm... A może potrenować i z nimi~? Zadumana Jackie wypuściła z pokeballi Senchę i Momo – dwa robaczki od razu zaczęły się ciekawie rozglądać, a gdy dziewczyna oświadczyła im, że czas na trening, widok nieznanych pokemonów w środku ćwiczeń najwyraźniej podziałał mobilizująco~ Minccino dołączyła do nich, a dziewczyna wyciągnęła z kieszeni zatyczki do uszu różnej wielkości. W końcu Snore można ćwiczyć tylko podczas snu! Nie minęła chwila, a cała trójka położyła się smacznie w trawie i przysnęła, przygotowując się do chrapania... Całe szczęście, że Jackie miała ze sobą swoje puszyste nauszniki~!
___Musicie uważać, bo mogą zachrapać baaardzo głośno~! - ostrzegła pozostałych Trenerów i pokemony. - W końcu to „atak chrapania”, więc należy mieć się na baczności~!

___To trzeci post nauki Snore z Move Tutor – dla Sewaddle, Joltika i Minccino. Poprzednie dwa posty, jeszcze nieocenione, są w temacie szkoleniowym Jackie.
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 EmptyPon Gru 09, 2019 5:14 pm

Banshee

Szkoleniowy raport:
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +4%, +12%, +3%
Pomoc kolegów:+ 10%, +12%, +5%
Przywiązanie: +7%
Ogólny postęp: 57%

Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Flash
Typ ataku: Transfer Move
Aktualny postęp: +18%, +28%, +29%
Pomoc kolegów:+13%, +11%, +14%
Przywiązanie: +21%
Ogólny postęp: 126%
Amaura poznaje Flash

Michael

Pokemon: Ralts
Trenowany atak: Thunder Punch
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +14%, +19%, +14%
Pomoc kolegów:+12%, +13%, +11%
Ogólny postęp: 144%
Ralts poznaje Thunder Punch!

Pokemon: Pichu
Trenowany atak: Thunderbolt
Typ ataku: Technical Record
Aktualny postęp: +4%, +12%, +9%
Pomoc kolegów:+7%, +12%, +14%
Przywiązanie: +15%
Ogólny postęp: 58%

Żuczek

idk how but training - Page 2 572
Pokemon: Minccino
Trenowany atak: Snore
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +21%
Pomoc kolegów: +5%
Ogólny postęp:67%

idk how but training - Page 2 540
Pokemon: Sewaddle
Trenowany atak: Snore
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +24%
Pomoc kolegów:+11%
Ogólny postęp:79%

idk how but training - Page 2 595
Pokemon: Joltik
Trenowany atak: Snore
Typ ataku: Move Tutor
Aktualny postęp: +21%
Pomoc kolegów:+12%
Ogólny postęp:72%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





idk how but training - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: idk how but training   idk how but training - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
idk how but training
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Training Grounds
» Team Rocket Training Grounds

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: