IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy (obecnie) 1/1

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptyCzw Gru 19, 2019 11:12 pm

Zapisy (obecnie) 1/1 Black-and-white-cat-funny-gif-Favim.com-373515

Zapisy (obecnie) 1/1 5y9GWjg
Miło mi, że wybrałeś właśnie mnie na swojego Mistrza Gry. Z góry informuję, że nie przyjmuję koordynatorów. Nie znam się na tych całych pokazach itp, a nie chciałabym aby gracz będący u mnie, był nie zadowolony ze współpracy ze mną. Postaram się spełnić Twoje wymagania, a także byś był zadowolony z Naszej współpracy. Nim jednak przystąpimy do wspólnej gry, wypełnij proszę zamieszczony poniżej formularz. Dzięki temu zdecyduję czy będę potrafiła stawić czoła Twoim oczekiwaniom. Po pozytywnym jego rozpatrzeniu, będziemy mogli rozpocząć przygodę :)


Zapisy (obecnie) 1/1 HmpF4DY
[url=Link do KP]~Klik~[/url] <- Link do Twojej KP.
Imię i nazwisko: Tłumaczyć nie muszę
Wiek: Ile lat ma Twoja postać
Starter: Pokemon, z którym rozpoczynasz swoją podróż.
Cel: Dlaczego wybrałeś/aś się w podróż? Musicie podać przynajmniej jeden, główny powód oraz opcjonalnie cele poboczne.
Ulubione typy pokemonów: Czyli te, które chciałbyś/aś spotkać w przyszłości.
Nielubiane typy (max 3): Jakie typy pokemonów wolałbyś/aś rzadziej spotykać w swojej przygodzie.
Towarzysz: Jeśli takowy istnieje, bądź chciałbyś/aś aby pojawił się w przyszłości.
Rywal: jw.
Klimat: Komedia, horror, romans – czyli jaka ma być Twoja przygoda.
Region/miasto/pora roku: Wiadomka
Sceny +18: Erotyka, krwawe sceny itp. Jeśli wolicie tylko jedno, powiadomcie o tym w zapisie.
Prośby do MG: Wszelkiego rodzaju prośby, które chciałbyś/aś zamieścić.
Coś od siebie:

Kod:

[b][url=Link do KP]~Klik~[/url][/b]
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Cel:[/b]
[b]Ulubione typy pokemonów:[/b]
[b]Nielubiane typy (max 3):[/b]
[b]Towarzysz:[/b]
[b]Rywal:[/b]
[b]Klimat:[/b]
[b]Region/miasto/pora roku:[/b]
[b]Sceny +18:[/b]
[b]Prośby do MG:[/b]
[b]Coś od siebie:[/b]


AKTUALIZACJA
Zastrzegam sobie prawo do zerwania współpracy z graczem, jeśli odpis nie pojawi się do 3 tygodni, bez wcześniejszego zgłoszenia!


Ostatnio zmieniony przez Mrs. Nobody dnia Sro Sty 29, 2020 1:45 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptySro Gru 25, 2019 11:02 am


[url=https://pokekingdom.forumpolish.com/t111-hope-mikaelson#244]~Klik~[/url]
Imię i nazwisko: Hope Andrea Mikaelson.
Wiek: 16 lat.
Starter: Turtwig, z tym że będzie też już przy mnie Blitzle, żebyś nie musiała marnować czasu na jej wprowadzenie. Można to wyjaśnić w pierwszym poście. 
Cel:✝ przede wszystkim, Hope chce znaleźć sposób na to, aby zjednoczyć z powrotem rodzinę i pokonać jakoś Pustkę;
✝ chciałaby dowiedzieć się, dlaczego ojciec przez te wszystkie lata nie utrzymywał z nią kontakt;
✝ żeby stać się silniejszą, musi zdobywać i trenować Pokemony, z których energią może się łączyć za pomocą magii;
✝ dąży także do tego, aby stać się najpotężniejszą czarownicą, aby już nikt nie mógł zagrozić jej rodzinie;
✝ coś w praniu na pewno jeszcze dojdzie.
Ulubione typy pokemonów: ice, dragon, bug, water.
Nielubiane typy (max 3): steel, ghost.
Towarzysz: chętnie, najlepiej, gdyby to był ktoś ze świata nadprzyrodzonego, kto by ją chociaż po części zrozumiał, bo Hope raczej nie spoufalałaby się aż tak z człowiekiem, żeby zabrać go ze sobą w podróż. No, chyba że byłby ku temu wyraźny powód i miałaby w tym swój interes.
Rywal: Pustka i jej poplecznicy, którzy cały czas mogą się gdzieś kręcić.
Klimat: raczej wszystkiego po trochu, niech będzie zależny od akcji. Przyjmę wszystko, od romansu po horror.
Region/miasto/pora roku: Kanto/poza granicami Nowego Orleanu, który możesz umiejscowić gdzie tylko chcesz, albo wrzucić mnie już obojętnie gdzie/późna wiosna.
Sceny +18: jak najbardziej. 
Prośby do MG: jeśli masz kogoś dać Hope, to niech będzie to ktoś ładniejszy i ciekawszy od Landona. XD A tak to nic na razie nie przychodzi mi do głowy. 
Coś od siebie: Wesołych świąt i przepraszam, że tyle musiałaś czekać.  sip
Powrót do góry Go down
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptySro Gru 25, 2019 2:52 pm

Za te długie oczekiwania na Twój formularz, spotkają Cię w przygodzie męki, o których nigdy nie miałeś pojęcia, muahahahaha!
No cóż, decyzję znałeś już wcześniej. A formularz był tylko czystą formalnością :)
PRZYJĘTY
Oto Twoja przygoda ~
Powrót do góry Go down
Osvald

avatar


Liczba postów : 10
Dołączył : 29/12/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptyNie Gru 29, 2019 11:43 pm

~Klik~
Imię i nazwisko: Osvald Hafsteinsson
Wiek: 17 lat
Starter: Litten
Cele:
- Złapanie legendarnego pokemona, który umożliwiłby schwytanie innych boskich pokemonów dla Zespołu R
- Poszerzenie wpływów Teamu Rocket poza Kanto
- Pięcie się jak najwyżej w jego hierarchii
- W dalszej przyszłości może nawet objęcie przywództwa w organizacji
Ulubione typy pokemonów: Dragon, Electric, Fire
Nielubiane typy (max 3): Fairy
Towarzysz: Brak
Rywal: Wszyscy przeciwnicy Teamu Rocket
Klimat: Akcja, sci-fi
Region/miasto/pora roku: Gdzieś w Kanto, nie chcę cię ograniczać / wczesne lato
Sceny +18: Tak, choć z ewentualną erotyką nie za często.
Prośby do MG: Jak coś mi wpadnie do głowy na pewno powiadomię.
Coś od siebie: Wybacz, że zapis złożony dopiero dzisiaj, ale miałem sporo na głowie.
Powrót do góry Go down
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptyPon Gru 30, 2019 12:23 am

No cóż, nie będę ukrywała, że zastanawiałam się nad tym czy podołam. Ale dopóki nie spróbuję to się tego nie dowiem, prawda?
PRZYJĘTY
Przygoda pojawi się późną nocą, albo jutro wieczorem.
Powrót do góry Go down
Lumirin

Lumirin


Liczba postów : 48
Dołączył : 01/12/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptyWto Sty 28, 2020 4:05 pm

~Klik~
Imię i nazwisko: Crimson Lumirin
Wiek: 23 lata
Starter: Riolu 'Isaac'
Cel:
* Dokładniej zwiedzić Unovę, a nawet wziąć udział w lidze.
* Kontynuować swoje badania na temat Pokemonów i ich więzi z ludźmi.
* Rozgryźć obecne zamiary Neo Plazmy, i je zatrzymać.
* Dowiedzieć się czegoś więcej o sobie - swoim pochodzeniu, skąd ma te moce, i dlaczego to wszytko łączy ją z Kyurem'em.
* Zbadać dokładniej historię Tao Tria (Reshiram, Zekrom, Kyurem) i zjawiska "Black/White Kyurem".
* Odnaleźć N'a.
* Mogą przybyć nowe bądź się zmienić w trakcie przygody.
Ulubione typy pokemonów: Normal, Dragon, Ice, Steel, Psychic, Rock.
Nielubiane typy (max 3): Poison, Bug.
Towarzysz: W sumie to brak.
Rywal: Teoretycznie brak, chyba że Neo Plazma się do tego zalicza.
Klimat: Może być wszystkiego po trochu, szczególnie takiej fantastyki i taki poważniejszy klimat. Przyjmę wszystko, poza typowym sci-fi, kosmitami i komedią.
Region/miasto/pora roku: Unova, Driftveil City, wczesna jesień
Sceny +18: Z erotyką to tak ostrożnie (i tak, wiadomo, z osobami w jej wieku, bądź starszymi, i za żadne skarby z osobami które uznaje za rodzinę), a krew i te inne jak najbardziej.
Prośby do MG: Dla dodatkowego utrzymania klimatu historii mam spisane relacje między Crimson a innymi postaciami, i dodatkowe informacje na ich temat o tutaj. Wiadomo, w czasie przygody niektóre z relacji mogą ulec zmianie, niektóre postacie mogą nawet umrzeć albo coś, ale żeby był jakiś punkt zaczepny, i żeby wpasować te postacie do historii (i żeby niektóre fragmenty miały ręce i nogi). Poza tym, to proszę bez trwałego uszkadzania Crimson, ciąży, całkowitego odbierania mocy i zabijania Colress'a. A tak to jestem otwarty na wszystko.
Coś od siebie: Uhhhh w sumie to tyle, jak coś to na PW możemy się jeszcze ugadać.
Powrót do góry Go down
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 EmptySro Sty 29, 2020 1:43 pm

Przespałam się z tym i dzisiaj raz jeszcze przeczytałam historię Twojej postaci. I powiem, że nie łatwą mam decyzję. Z jednej strony chciałabym poprowadzić Ci przygodę, ale z drugiej strony nie mam na nią kompletnie żadnych pomysłów. Do tego dochodzi jeszcze moje życie prywatne, w którym obecnie dużo się dzieje. Nie trudno jest przyjąć do siebie kolejnego gracza i pisać, że tak to brzydko ujmę pomyje, żeby tylko dać jakiś odpis graczowi i wyrobić normę. Nie o to w tym chodzi. Chcę, żeby mój "podopieczny" miał z tego czystą przyjemność i fajną zabawę. A wiem, że Ty takiej byś nie miał gdybym Cię do siebie przyjęła i pisała coś na siłę, gdzie do niczego by to nie prowadziło. Chyba, że do Twojego poirytowania i niezadowolenia. Wybacz więc mi, ale niestety nie przyjmuję Cię :(

Tym samym również informuję pozostałych chętnych, że zapisy są obecnie zamknięte do odwołania.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy (obecnie) 1/1 Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy (obecnie) 1/1   Zapisy (obecnie) 1/1 Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy (obecnie) 1/1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy
» Zapisy
» Zapisy
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Działy Mistrzów Gier :: MG Mrs. Nobody 1/1-
Skocz do: