IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy EmptySro Lut 13, 2019 4:40 pm

A więc co musi zawierać karta postaci:
Link do Karty Postaci: Wiadomo
Towarzysze, wrogowie, członkowie rodziny: Lista z krótkimi choć opisami?
Cele przygody: Do czego dążysz
Gdzie zaczyna się przygoda?: W jakim miejscu i czasie?
Łączenie różnych uniwersów?: Tak/nie i jak tak to jakich?
+18: Sceny +18 rozumiane przez krwawe jatki, przeklinanie i erotykę?(i jak coś ale tutaj przepraszam, prowadzenie gier homo/biseksualnych nie jest dla mnie)
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySro Lut 13, 2019 5:16 pm

Link do Karty Postaci: Wiadomo
Towarzysze, wrogowie, członkowie rodziny:
Wrogowie:
W sumie aktualnie nie mam nikogo.
Rodzina:
Mama - Imię Iris - Jest trochę nadopiekuńcza i strasznie przejmuje się Sanato.
Tata - Imię Hoku - Traktuje syna neutralnie. Wierzy, że sobie poradzi i to on właśnie uspokaja Iris, gdy ta zaczyna panikować.
Wujek(Stryj) - Imię Heku - Ma dobry kontakt z Hoku. Polubił Sanato za jego spokój. Stracił żonę, gdy ta rodziła jego córkę.
Kuzynka - Imię  Shiro - Zwariowana dziewczyna pełna energii. Sanato zawsze podziwiał jej zapał do pracy, ale tak naprawdę nie mają jakiegoś genialnego kontaktu. Oboje po prostu tylko wiedzą, że istnieją.
Cele przygody: W sumie tutaj nie mam żadnych konkretów. Aktualnie jedynym celem jest przeżycie niesamowitej przygody. A czy jakiś cel pojawi się po drodze to całkiem możliwe. Tutaj to bardziej zależne od tego jak będzie wyglądał świat wykreowany przez Ciebie i moje decyzje.
Gdzie zaczyna się przygoda?: Tutaj chciałbym może coś ala niedaleka przyszłość? Jakieś elementy nowych technologii etc. Chciałbym, żeby ta przygoda była tez dla Ciebie lekką zabawą i pojawiały się rzeczy które muszę poznawać od podstaw. Co do miejsca to chciałbym zacząć na statku, który płynie po bliżej nieokreślonej trasie. Nie wiem czy chcesz się bawić w tworzenie jakiegoś nowego świata. Ogólnie na pewno chcę, aby akcja odgrywała się w kraju którego nie znam. Dlatego statek, który opuszczę przy pierwszym jego postoju.
Łączenie różnych uniwersów?: Tutaj w sumie sam nie wiem. Nie mam pomysłu co do mieszania uniwersów więc nie chce mówić tak, ale też nie chciałbym mówić nie. Jeśli daje Ci to pole do popisu to jak dla mnie tak i może być wszystko poza kucykami Pony XD
+18: Wszystko biorę w każdej ilości
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySro Lut 13, 2019 6:05 pm

Masz akcept ode mnie i gra pojawi się jak wrócę od ciotuni :3
Powrót do góry Go down
Mozaika

Mozaika


Liczba postów : 38
Dołączył : 17/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyWto Lut 19, 2019 10:03 pm

Link do Karty Postaci: Mozaikowa Karta Postaci
Towarzysze, wrogowie, członkowie rodziny: Nie jestem chętna na stałego towarzysza, ale raz na jakieś kilka postów może być jakaś osoba do pogadania i odkrywania przeszłości Mozaiki. Ogólnie nie wiążę Cię żadną historią, masz wielkie pole do popisu.  Wróg może jeden... Członek rodziny, przed którym Mozaika uciekła. To dogadamy prywatnie.
Cele przygody: Udowodnienie pogardzanym i uznawanym za słabe pokemonom, że są wiele warte. Opieka nad nimi.
Gdzie zaczyna się przygoda?: Jak to zwykle na początku moich gier, pewnie w lesie. Każda z edycji Mozaiki zawsze chowała się po lesie. Możesz mnie jednak zaskoczyć. Czasy bez elektroniki są fajne, jak coś.
Łączenie różnych uniwersów?: Wiesz... W sumie nie wiem. Albo normalna do granic przygoda, albo zahacz o jakaś fantastykę. Może niekoniecznie kosmici, ale jakieś tam magiczne stwory poza pokemonami, jeśli lubisz... gra ma sprawiać radochę także Tobie C;
+18: Zgadza się. Jeśli chcesz, to jasne. Bez presji C:
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Lut 23, 2019 7:22 am

Akcept
Powrót do góry Go down
Kimiko

Kimiko


Liczba postów : 162
Dołączył : 23/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Lut 24, 2019 12:34 am

Link do Karty Postaci: https://pokekingdom.forumpolish.com/t198-kimiko-chamu
Towarzysze, wrogowie, członkowie rodziny: Rodzina:
Yutaka Chamu - Ojciec, pracuje w jakiejś korporacji, zajmuje stanowisko kierownicze. Bardzo bogaty, jednakże zarazem zachowujący trzeźwy umysł.
Nozomi Chamu - Matka, kobieta o wielkim sercu dobrze dbająca o dom, niestety nie posiadająca charyzmy aby stawiać się swemu mężowi bądź córce. Niepracująca.
Misaki Chamu - Siostra Kimiko, starsza od niej o 5 lat. Opuściła rodzinny dom gdy tamta miała 12 lat, od tamtego czasu nie wie co się z nią dzieje. Nigdy nie miała dobrych relacji ze swoją siostrą. Misaki miewała problemy z prawem, głównie przemycała papierosy, a także trudniła się w niewielkich kradzieżach pieniężnych. Z charakteru jest jeszcze gorsza niż Kimiko i także widzi potencjał w pokemonach.
Amane Chamu - Ciotka Kimiko, która jest bardzo związana z Pokemonami, to prawdopodobnie ona podsunęła pomysł Yutaku aby zesłać Kimiko na "pokemonową przygodę". Dziewczyna w latach młodości często u niej przesiadywała, mieszka w sąsiednim mieście i zajmuje się właśnie hodowaniem Pokemonów.
Cele przygody:
-> Zdobyć dość pieniędzy, aby założyć własną hodowle Pokemon, ale i nie tylko... Wie, że jeśli zdobędzie duże ilości pieniędzy to będzie mieć władzę, a na niej jej bardzo zależy.
-> Wrócić do domu i udowodnić rodzicom, że jest coś warta. I w sumie to chętnie by trochę utarła nosa swojemu ojcu.
-> Chce odnaleźć swoją siostrę, ale nie z powodu tęsknoty - Kimiko woli po prostu mieć ją na oku w obawie, że ta może knuć coś złego.
Gdzie zaczyna się przygoda?: Chyba bezpośrednio po wyrzuceniu z domu czyli gdzieś w Unovie (chociaż do kwestii samych regionów podchodzę bardzo luźno). Czas jest mi bliżej obojętny, ale raczej czasy współczesne bądź zbliżone.
Łączenie różnych uniwersów?: Tak, preferuje fantasy, post-apo, jeśli chodzi o światy z mang/anime to mało znam, ale w żaden sposób mi to nie przeszkadza. Sc-fc tak 2/10.
+18: Tak
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyNie Lut 24, 2019 12:24 pm

Hmm... Powiem że ciekawa przygoda, akcept, wątek Twój jak i Mozaiki pojawi się dzisiaj :)
Powrót do góry Go down
Ciasteczkowy Potwór

Ciasteczkowy Potwór


Liczba postów : 20
Dołączył : 19/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySro Mar 27, 2019 4:27 pm

Link do Karty Postaci: https://pokekingdom.forumpolish.com/t428-kp-saint-elmo#3575
Towarzysze, wrogowie, członkowie rodziny:
Towarzysz: Lucas Ripley, technik. Więcej o nim w części E historii.
Wrogowie: RockHard (część A) Richard Sinserved (część A i F)
Rodzina: Siostra Rin (Część D)
Cele przygody: Wygrać 100 walk pod rząd i wyzwolić siebie oraz siostrę z niewoli. Zemsta na RockHardzie i Sinservedzie.
Gdzie zaczyna się przygoda?: Obojętnie.
Łączenie różnych uniwersów?: Tak, taki delikatny cyber punk.
+18: Tak.
Powrót do góry Go down
Shadow

Shadow


Liczba postów : 150
Dołączył : 10/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Mar 30, 2019 2:16 pm

Akcept, jedynie ostrzegam że cyber punk to nie jest moja mocna strona więc coś z tego będzie ale niekoniecznie mnóstwo... Nad grą pomyślę jeszcze więc zacznę trochu później
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy
» Zapisy [0/2]
» Zapisy itp.
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: