IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [szkoła] korytarz

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyNie Lut 02, 2020 3:33 pm

Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyPon Lut 03, 2020 6:40 pm

Na korytarzu wywieszono informacje o numerach sypialni przydzielonych do poszczególnych chłopców:

Garret Bradford i Victor Nikiforov - pokój nr 69
Ramuda Amemura i Makoto Kobayashi - pokój nr 70
Whatever i Katsuhiro Maeda - pokój nr 72
Vernon Reyes i Jazon Reed - pokój nr 73

* Dla ciekawskich: pokój nr 71 zajęty jest przez Jamesa.
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptySro Lut 05, 2020 12:44 am

_____Wyszedł z klasy III, by znaleźć się na korytarzu. Wciąż z pakunkiem i pokemonem na przedramieniu - choć teraz postanowił puścić go na ziemię, bo noszenie w ten sposób było jednak upierdliwe. Ręka to odczuwa na dłuższą metę i zaczyna boleć, czego wolał uniknąć.
_____- Sprawdzimy nasz pokój - rzucił na głos, zerkając w stronę podopiecznego oraz podszedł razem z nim do tablicy, żeby przeczytać tamtejszą listę. Nie kojarzył imienia swojego współlokatora, więc to nikt z grupy, którą zdążył już wcześniej poznać. Inny kierunek? Młodszy rocznik? Wkrótce się przekona - na pewno jeden z uczniów, który znajdował lub wciąż znajduje się w klasie.

Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptySro Lut 05, 2020 8:41 am

Dziewczyna opuściła salę i plecami zamknęła za sobą drzwi, w środku było za dużo chaosu jak dla niej, już na korytarzu było znacznie ciszej. Wzięła dwa albo nawet trzy głębokie wdechy i spojrzała na pokemona z uśmiechem, usiadła na podłodze, opierając się o ścianę, trochę odeszła od drzwi, coby się jej nic nie stało.
-Tutaj jest zdecydowanie lepiej - stwierdziła i nie byli daleko od sali, więc jeśli będzie się działo coś ważnego, to na pewno tego nie przegapi. Nagle ta cisza zrobiła się jakaś niezręczna. Otworzyła pudło jeszcze raz i spojrzała na swój mundurek. Trzeba by było się przebrać, ale raczej nie tutaj. No cóż - to poczeka. Teraz skupiła się na lisku, jej szkolnym pokemonie, partnerze.
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptySro Lut 05, 2020 6:07 pm

_____Zerknął kątem oka w stronę kolejnej osoby, która postanowiła ulotnić się z klasy. Imienia samej dziewczyny nie znał, lecz kojarzył jasnego liska - współtwórcę chaosu, który stworzył się w klasie.
_____Ramuda podszedł do pary, choć zostawił między nimi pół metra, żeby nie być zbyt inwazyjnym. Może było tu ciszej, lecz dziewczyna nie pozbyła się towarzystwa całkowicie.
_____- Ohayo~ - przywitał się radosnym tonem i pochylił wprzód. - Wszystko z nim w porządku? Dostał dość traumatyczny wstęp zaraz po wyjściu z pokeballa - zauważył trafnie, postanawiając wykorzystać temat ich podopiecznych, oraz zainteresowanie się ich stanem, jako dobre rozpoczęcie znajomości.

@Tomomi
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptySro Lut 05, 2020 8:19 pm

___Opuściłem klasę, w której odbywało się przywitanie i dojrzałem, że na korytarzu stoją już dwie osoby. Dostrzegłem też, że na ścianie wisi rozpiska z przypisanymi nam pokojami. Ruszyłem w tamtą stronę, wciąż osłaniają Sinsitea dłonią.
___- Cześć! Niezłe zamieszanie się tam zrobiło. - rzuciłem do zebranych na korytarzu ludzi, uśmiechając się szeroko i unosząc rękę w powitalnym geście. Spojrzałem na kartkę, dostrzegając, że w pokoju mam być z jakimś Victorem. Nie miałem pojęcia, kto to w ogóle jest. Zamiast tego przeniosłem swoje zainteresowanie na pozostałą dwójkę. - Swoją drogą, jestem Garret. Wiecie może, kto to ten Victor?
Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyCzw Lut 06, 2020 8:50 am

Słysząc głos nieznajomego postanowiła podnieść głowę do góry. Różowo włosy wydawał się znajomy z klasy, mówił coś chyba o opanowaniu chaosu.
- Oprócz wystraszenia o własne życie... chyba wszystko okej, prawda lisku? - spojrzała na lodowego przedstawiciela rodziny Vulpixów. Podniosła się z podłogi, lepiej jej się będzie rozmawiało.
- A jak twój pokemon? Poprawił mu się humor? - zapytała, zanim wyszła, to zdążyła zauważyć, że stworek był bardzo rozpłakany i nie dało się go uspokoić. Miała nadzieję, że jednak w końcu pokemon zdołał się lepiej poczuć z pomocą swojego nowego trenera. Nowo przybyłego powitała machnięciem ręki, przestąpiła z nogi na nogę i poprawiła włosy. Z tego wszystkiego sama zapomniała się przedstawić. Uśmiechnęła się delikatnie.
- Nie, w zasadzie to nie znam tutaj nikogo - stwierdziła, dopiero niedawno się tutaj pojawiła i nie miała okazji jeszcze nikogo poznać. - Nazywam się Poppy - przedstawiła się chłopakom.

Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyCzw Lut 06, 2020 5:08 pm

_____Ramuda westchnął ciężko.
_____- Jeszcze długa droga przed nami - odpowiedział na pytanie o stan Sobble'a. - Ale wygląda na to, że lubi lizaki, a tych mam pod dostatkiem. Zawsze jakiś trop - stwierdził bardziej entuzjastycznym tonem i mrugnął. Jego podopieczny wciąż miał w ustach słodycz, choć możliwe, że bawił się już samym patykiem. Podparł się pod boki. - Skąd oni wzięli te pokemony... - zaczął się zastanawiać na głos. Nie można zaprzeczyć, że ich wyraziste charaktery były kłopotliwe.
_____- Ramuda Amemura - przestawił się, przykładając palce do klatki piersiowej. - Hmm~ Nie! Nic mi to nie mówi - odpowiedział Garretowi, co nie pomagało w najmniejszym stopniu. Zerknął jednak na jego koszulkę, a raczej dziwny kształt, który znajdował się pod spodem.

@Tomomi @Garret B.
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptySob Lut 08, 2020 1:23 pm

—- - Eeech. No trudno. Trzeba się przekonać samemu. No nic. Miło było was poznać! Trzymajcie się. - posłałem dwójce lekki uśmiech i znów pomachalem, tym razem na pożegnanie. Chciałem się już dostać do swojego pokoju. Podejrzewałem, ze mój współlokator już się tam znajduje, więc pewnie dostanę gorsze łóżko. Moja wina. Było się nie opieprzać. Skierowałem się do wyjścia z budynku, a potem do akademika.

Z/t
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyNie Lut 09, 2020 10:16 pm

_____- No nic - rzucił różowowłosy. Nadeszła pora, żeby się zbierać, bo w innym przypadku ktoś może stracić cierpliwość, że ludzie zbyt długo w fabularce siedzą, choć mieli na to trzy dni max. - Powodzenia w zadaniu - życzył z uśmiechem i pomachał energicznie na pożegnanie. Upewnił się, że Sobble wciąż za nim podąża i razem z podopiecznym, skierowali się w stronę akademika, a następnie pokoju 70. Czas poznać swojego współlokatora~

zt
Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  EmptyPon Lut 10, 2020 12:41 pm

Pomachała chłopakom na pożegnanie, spojrzała na swojego towarzysza i wzięła go w dłonie, nie było sensu maluszka wsadzać do pokeballa, skoro jej pokój nie był tak daleko stąd. Zabrała resztę swoich rzeczy i spojrzała po podłodze, czy aby na pewno wszystko zabrała. Kiedy uznała, że jednak wszystko ma - ruszyła do pokoju.


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[szkoła] korytarz  Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] korytarz    [szkoła] korytarz  Empty

Powrót do góry Go down
 
[szkoła] korytarz
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [szkoła] sala III
» [szkoła] dach
» [szkoła] dziedziniec
» [szkoła] gabinet pielęgniarki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Eventy-
Skocz do: