IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Nabór Mistrzów Gier

Go down 
+26
Kyuuri
Shax
Makoto
Vaphel
Astam
SayuriSagi
Jeck
Banul
Ciasteczkowy Potwór
Mollin
Jazon
Draco
Honey
Chmurek
Axel
Chaos
Rulson
imatwar
Minty
Ryuuzaki
erielle
Yatasharu
Shadow
Michael
Ridderak
Herbatka
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyPią Lip 26, 2019 12:08 am

Jestem na tak!
Powrót do góry Go down
Kyuuri

Kyuuri


Liczba postów : 313
Dołączył : 24/07/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyPon Sie 12, 2019 4:06 pm

Formularz:
Dlaczego chcesz zostać Mistrzem Gry?: Właściwie to mnie Vaphel mnie poprosił bym się zgłosiła bo jemu przygody nikt nie chce prowadzić. No to mogę pomóc.

Co możesz zaoferować swoim graczom?: Każdy będzie miał swoją własną oryginalną historię. Może to być coś związanego z jego historią postaci ale nie musi. Możemy też coś wymyślić w trakcie. Jestem osobą z którą można się dogadać i jeśli nie będzie to coś wielkiego mogę działać po stronie gracza. Np. Jeśli płeć pokemona ci się nie podoba, a nie jest ujawniona ewidentnie wcześniej przed złapaniem mogę ją zmienić. Nie widzę też przeszkód jeśli idzie o łapanie na podrzucanie bardziej lubianych przez gracza stworków. Oczywiście jest różnica w znalezieniu Eevee i Caterpie ale jeśli twoi faworyci nie są ani super rzadcy, ani super potężni nie widzę problemu byś się na nich natknął. Podoba mi się również pomysł Shax'a na Arc'ki i Chaptery, więc prawdopodobnie i u mnie się pojawią.

Jak oceniasz swoje umiejętności pisarskie?: Piszę sobie od dzieciaka ale to nie jest dyscyplina w której można zdobyć kiedykolwiek mistrzostwo. Każdy ma swój styl i każdy różne style lubi, więc nie mogę zagwarantować, że zadowolę wszystkich ale jak już to postaram się o dłuższe i ciekawsze posty.


Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Na ogół odpisy będą pojawiały się po max 48-72 godzinach ale że każdy ma swoje życie, a w życiu wiele się może zdarzyć dla bezpieczeństwa wezmę tydzień ale jest to skrajne minimum.

Limit graczy: Myślę, że z czwórką sobie poradzę.
Multi-przygody: Jeśli jedna osoba nie napiszę posta ze zbyt dużą różnicą czasu po poprzedniej to nie widzę problemu.

Masz jakieś doświadczenie?: Powiem szczerze kiedyś grałam pod wieloma nickami na kilku forach ale to było dobrych kilka lat temu. Mimo to wiem z czym to się je i jak powinna wyglądać zdrowa rozgrywka.

Kontakt: gg lub pw

Opis działu: Nie obchodzi mnie czy ktoś jest koordynatorem, trenerem czy chce zostać masowym mordercą. Dla mnie liczy się twoja wyobraźnia. Im większa tym lepiej będziemy się bawić. Nie straszne mi sceny 18+ lub rozmaite kryminały. To ty zdecydujesz w jakich konkretnie klimatach będzie utrzymana przygoda.

Przykładowy odpis fabularny w przygodzie:

Niestety złapanie dzikiej Abry we własne ręce nie było dobrym pomysłem. Ledwie pochwyciłeś w ręce stworka ten się teleportował razem z tobą. Wylądowałeś w zupełnie nieznanej ci grocie prawdopodobnie daleko od Growlithe, którego wypuściłeś na zwiady tuż przed rzuceniem się na żółtego pokemona. Teraz miałeś poważny problem. Nie wiedziałeś bowiem ani, gdzie jesteś ani tym bardziej jak masz wrócić w miejsce z którego cię zabrano. Dobrze chociaż, ze pokeball'e z Mudkipem i Togepi dalej bezpiecznie spoczywały przy pasku. Jednak nie było się o co tak naprawdę cieszyć. Wiedziałeś, że Mudkip ma boi się ciemności i jaskinia z pewnością mu się nie spodoba, a Togepi to kilkudniowy malec i zamiast pomóc może narobić więcej problemów. Kiedy tak analizowałeś sytuacje do twoich uszu dobiegł czyjś głos.
- Uwaga, widzę intruza w sektorze 4B.
Kiedy podążyłeś za jego źródłem dostrzegłeś jedynie małego Zubata uczepionego skalnego sufitu. Ale to chyba niemożliwe żeby to właśnie on przemówił, prawda?

Przykładowy opis walki w przygodzie:

Piplup vs Pansage – oboje 20 poziom

To była jedna z bardziej widowiskowych wal jakie sala trio widziała. Pansage Cilana nic sobie nie robił ze starań Piplupa po mistrzowsku unikając wystrzelonych przez stworka Bubble Beam. Miał nawet czelność dwókrotnie obnizyć obronę pingwinka za pomocą Leer. Kiedy lider kazał zakończyć sprawę Vine Whipe, które trafiło krytycznie wydawało się, że sprawa jest przesądzona. Na szczęście miałeś jeszcze jednego asa w rękawie. Kiedy małpa zbliżała się z zamierem znokautowania wodnego pokemona za pomocą zwykłego drapania rozkazałeś mu użyć waszej tajnej broni. Blizzard wystrzelony z tak bliskiej odległości musiał podziałać. Pansage zawył z bólu po czym upadł całkowicie zamrożony. Teraz mogłeś spokojnie zadać ostateczny cios.

Piplup: 40 % HP + (-2) do obrony
Pansage: 20% HP + zamrożony

Przykładowy skan Pokemona:

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite Altaria Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Female
Imię: Orichime

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Spr_7s_334

Typ: Nabór Mistrzów Gier - Page 5 DragonIC https://cdn.bulbagarden.net/upload/7/73/FlyingIC.gif" border="0" alt=""/>
Poziom: 60
Ewolucja: Swablu →35p -> Altaria  → Megastone(Altarianite) → Mega Altaria
Ataki: Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Safeguard,  Disarming Voice, Mist, Round, Natural Gift, Take Down, Refresh, Mirror Move, Cotton Guard, Dragon Breath, Sky Attack, Pluck,  Dragon Dence, Dragon Pulse, Perish Song, Moonblast, Sky Attack, Ice Beam, Hyper beam, Flamethrower,  Earthquake, Solar beam, Attract.
Umiejętność: Natural Cure
Trzyma: Power Herb
Charakter/historia: Pokemon z wielkim potencjałem i jeszcze większym ego. Altaria doskonale wie, że jest wyjątkowa i to właśnie ona powinna zastąpić Arceusa jako pokemonowe bóstwo. Już od skorupki była święcie przekonana o tym jak wspaniałym jest stworzeniem. Evolucja ją tylko w tym utwierdziła. Uwielbia być podziwiana i chwalona. Zresztą i tak wszystko robi najlepiej. Zwykle stroni od walk i toleruje tylko czystko pokazowe występy, gdyż uważa nawet najmniejsze starcia za szczyt barbarzyństwa i zabawę dla pospólstwa. Jednak biada temu kto sprawi, że choć jedno z jej piórek będzie wyglądać nierówno. Szczątki tego nieszczęśnika prawdopodobnie nigdy nie zostaną znalezione.
Rozmiar: Ordinary
Natura: Quirky (natura neutralna)
Smak: Lubi wszystko.
Data złapania: Nieznana
Trener: Light Yagami
Przywiązanie: 20%
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyPią Sie 16, 2019 7:44 pm

Whooa, obrazek się popsuł. A dział już nadciąga. ♥ Miłej zabawy.
Powrót do góry Go down
Mrs. Nobody

Mrs. Nobody


Liczba postów : 143
Dołączył : 11/11/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyNie Gru 15, 2019 4:16 am

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 RhT5LzI
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2020 1:24 am

Formularz
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: postaram się przynajmniej raz na tydzień, ale zamierzam robić to częściej.
Limit graczy: 2 na początek. Wolę się skupić na mniejszej liczbie, a częstszym pisaniu.
Multi-przygody: nope, chyba że ktoś mnie mocno zaciekawi.
Kontakt:discord - ~e Lu wina ~#4453
Opis działu: fanatyk seriali, który prowadzi przygody we własnym regionie stworzonym z... ulubionych seriali! Lubię nietypowe Karty Postaci i jeśli zamierzasz złapać wszystkie Pokemony i zostać ich mistrzem, to raczej zły dział.
Powrót do góry Go down
Michael
Księżniczka
Michael


Liczba postów : 1241
Dołączył : 22/01/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyPon Kwi 20, 2020 7:18 pm

Daje okejke
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptyPią Lip 17, 2020 3:04 pm

Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: postaram się max do 3 dni, czasem może się zdarzyć kilka postów dziennie
Limit graczy: 2
Multi-przygody: chyba nie, przynajmniej na początku
Kontakt: pw + discord #8243
Opis działu: Jeśli interesuje cię mocno pokemonowa gra w klimacie gier i anime Pokemon to mogę być mg, którego szukasz. Stawiam bardziej na ciekawe postacie niż akcje, ale lubię wątki z różnego rodzaju organizacjami. Spodziewaj się wielu zróżnicowanych NPC. Niestety raczej średnio odnajduję się w łączeniu gatunków.
Powrót do góry Go down
Luk1313

Luk1313


Liczba postów : 130
Dołączył : 11/05/2020

Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 EmptySro Lip 22, 2020 8:55 pm

Birdy na twoje życzenie MG zostaje - QUEEN OF HEARTS

Dział już powstał!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Nabór Mistrzów Gier   Nabór Mistrzów Gier - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabór Mistrzów Gier
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Nabór Moderatorów
» Nabór sędziów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Formalności i giełda graczy-
Skocz do: