IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Zapisy

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Zapisy   Zapisy EmptyWto Mar 12, 2019 9:15 pm

Zanim się zapiszesz, koniecznie przeczytaj temat O mnie.

* - pola nieobowiązkowe

Link do karty postaci:
[url=link do kp]Imię i nazwisko postaci[/url]

Region i miasto startowe:

Towarzysz i jego opis*:

Rywal i jego opis*:

Cele i marzenia postaci:

Profesja postaci:

Data rozpoczęcia podróży:
Nie trzeba podawać roku, wystarczy dzień i miesiąc.

Klimat gry:
Chodzi mi o to, czy chcecie przygodę w klimatach fantasy, horroru, tajemnicy, przygody, komedii, czy akcji. Jeśli przy tworzeniu karty postaci inspirowaliście się jakąś książką, serialem, filmem, czy czymkolwiek innym, możecie tu o tym wspomnieć.

Wątki +18:
Proszę o określenie, czy zgadzacie się na wszelkiego rodzaju przemoc, agresję, nagość, wulgarne słownictwo i tak dalej.

Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne?

Orientacja seksualna:

Dream Team*:
6 pokemonów, które chciałaby złapać twoja postać.

Pytania*:

Prośby*:

Czy jest coś, czego nie chcesz w przygodzie*?
Mam na myśli różne wrażliwe kwestie i tematy tabu.

Dodaj coś od siebie*:
Uważasz, że w formularzu brakuje jakiegoś pola? Możesz tu napisać co tylko chcesz.

W jakiej osobie i w jakim czasie będziesz pisał/a:
Do wyboru pierwsza lub trzecia osoba,
dla pierwszej osoby: czas teraźniejszy lub przeszły
dla trzeciej osoby: TYLKO czas przeszły




Kod:
[font=Georgia][b]Link do karty postaci:[/b] [url=link do kp]Imię i nazwisko postaci[/url]
[b]Region i miasto startowe:[/b]
[b]Towarzysz i jego opis:[/b]
[b]Rywal i jego opis:[/b]
[b]Cele i marzenia postaci: [/b]
[b]Profesja postaci: [/b]
[b]Data rozpoczęcia podróży: [/b]
[b]Klimat gry:[/b]
[b]Wątki +18:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne?[/b]
[b]Orientacja seksualna:[/b]
[b]Dream Team:[/b]
[b]Pytania: [/b]
[b]Prośby: [/b]
[b]Czy jest coś, czego nie chcesz w przygodzie?[/b]
[b]Dodaj coś od siebie:[/b]
[b]W jakiej osobie i w jakim czasie będziesz pisał/a: [/b][/font]


Ostatnio zmieniony przez Chaos dnia Wto Kwi 30, 2019 10:30 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Draco

Draco


Liczba postów : 200
Dołączył : 09/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Mar 15, 2019 9:09 pm

Link do karty postaci:https://pokekingdom.forumpolish.com/t290-itward-boone[url=link do kp]Itward Boone[/url]
Region i miasto startowe: Rzuć mnie jeno w szczere pole, gdzie ci się zechce byle daleko od Laverdige
Towarzysz i jego opis: Nie mam
Rywal i jego opis: Nie mam
Cele i marzenia postaci: Zostanie liderem sali duchowej, poznanie i zaprzyjaźnienie się z jak największą ilością pokemonów duchów
Profesja postaci: trener
Data rozpoczęcia podróży: 29 października
Klimat gry: Klasyczny, z oryginalnych gier i serii rodem
Wątki +18: wszystko tak, pisząc wątki rodem z "filmów dla dorosłych" nie grzesz szczegółowością proszę. To obrzydliwe.
Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne? Pokemony i tak są fantastyczne i mają w sobie paranormalne duchy. Póki będę pasować do uniwersum jak akcja z Sabriną to tak, ale łączenie uniwersów i wrzucanie demonów to zły pomysł.
Orientacja seksualna: Heteroseksualny
Dream Team:by było mi trudniej, nie zamierzam wypełnić tej rubryki
Pytania gdzie jest granica między permanentnym zgonem pokemona, a zgonem pozwalającym ożywić pokemona dzięki revive'owi/revival herb'owi? Jak to działa na pokemony duchy?
Prośby Chciałbym jedynie by permanentna śmierć pokemona pojawiała się w ostatecznych wypadkach
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Mar 16, 2019 8:25 pm

Z trudem dotarłam do końca Twojej historii. Powiem Ci szczerze, że 3/4 zdań jest niepoprawnie zbudowana, przez co bardzo trudno się to czyta.
Kilka wskazówek, które mogę Ci dać - po pierwsze, nie przedłużaj zdań w nieskończoność, nie bój się stawiać kropki - nie myśl sobie, że to źle, gdy zdanie jest krótkie. A jeśli już naprawdę chcesz napisać bardziej złożone - dwa razy je przeczytaj, najlepiej na głos i upewnij się, czy brzmi dobrze. Popracuj też nad interpunkcją, bo często albo w ogóle nie stawiasz przecinka, albo stawiasz go w złym miejscu.
Nie wiem, czy pisałeś historię na szybko, czy po prostu nie umiesz inaczej, ale zobrazuję Ci, o jakie błędy mi chodzi.

Twoje zdania:
Cytat :
Od urodzenia nękały go myśli o tym co będzie po życiu, paranoicznie bal się zapomnienia, podczas jednej z lekcji o pokemonach i ich trenerach, gdy zaczęto mówić o liderach w jego głowie zaczął kiełkować pomysł jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - zostanie mistrzem sali duchowej. Nie dość że będzie miał wśród przedstawicieli tego typu, duchów, przyjaciół to na dodatek, każdy kto z nim zawalczy będzie go pamiętał, jako nie pokonanego przeciwnika - patrząc na mapę, albo jako wielkie zwycięstwo - patrząc na odznakę.

Te same zdania z poprawkami:

Cytat :
Od urodzenia nękały go myśli o tym, co będzie po życiu. Paranoicznie bał się zapomnienia. Kiedy podczas jednej z lekcji o pokemonach i ich trenerach, zaczęto mówić o liderach, w jego głowie zaczął kiełkować pomysł, że upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Zdecydował, że zostanie mistrzem sali duchowej. Nie dość, że będzie miał wokół siebie przyjaciół typu duchowego, to na dodatek każdy, kto z nim zawalczy zapamięta go jako niepokonanego przeciwnika patrząc na mapę, albo jako wielkie zwycięstwo - patrząc na odznakę (te zdanie nie ma sensu, więc je skreśliłam)

Nie brzmi to lepiej?

Nie przyjmuję Cię - nie ze względu na zamysł fabularny, który może i nie jest wybitny, ale dałoby się coś z niego wyskrobać, a ze względu na kiepski warsztat pisarski. Nie zniechęcaj się i poszukaj MG, który nie zwróci na niego dużej uwagi. Jeśli masz problem z budowaniem zdań, mogę ci jedynie poradzić, byś czytał dużo książek, a z biegiem czasu będzie coraz lepiej.
I przede wszystkim - cierpliwości. Nie popędzaj MG, nie sugeruj, by zajrzeli do tematu z zapisami, gdyż prawdę mówiąc, patrząc na Twoje zachowanie na chacie, z obawą przyjęłabym Cię, nawet gdybyś pisał przepiękną polszczyzną i miał bardzo dobry pomysł na postać i jej historię.
Bo to, że MG nie odpisuje Ci od razu, nie znaczy, że nie przeczytał zapisu, czy go nie zauważył (każdy dostaje powiadomienie). Często potrzebuje kilku dni na przemyślenie, czy rzeczywiście chce poprowadzić czyjąś grę. Nie ma nic gorszego, niż przyjęcie gracza pod wpływem chwilowego entuzjazmu, nie mając w głowie choćby zarysu dalszej fabuły.
Powrót do góry Go down
Birdy

Birdy


Liczba postów : 511
Dołączył : 27/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Mar 22, 2019 9:46 pm

Link do karty postaci: Mabh Liddell
Region i miasto startowe: Azalea Town, Johto
Towarzysz i jego opis: nie zależy mi na wprowadzeniu ale jak wolisz
Rywal i jego opis: póki co brak, poza ewentualnymi rywalkami w miłości
Cele i marzenia postaci:
- Zaprzyjaźnić się z Moru
- Odnaleźć Scythera Bugsy'ego i bezpiecznie sprowadzić go do domu
- Zdobyć choć jedną odznakę, nim będzie musiała wrócić do domu
- Otoczyć się trawiastymi pokemonami
- Poznać swój region i nowych ludzi, zdobyć przyjaciół i skończyć z samotnością
- Wyjść za Zbliżyć się do Bugsy
- Zostać hodowczynią pokemon, kiedyś w przyszłości badaczką
- Skrycie pragnie wyrwać się z gospodarstwa i zobaczyć świat poza nim
Profesja postaci: ogrodniczka, sadowniczka, początkująca trenerka z aspiracjami do zawodu hodowcy oraz skrytym marzeniem zostania badaczką pokemon
Data rozpoczęcia podróży: początek lata, po ukończeniu podstawówki
Klimat gry: przygodowa, w klimacie anime oraz mang shoujo, trochę bardziej realistyczna
Wątki +18: ze względu na wiek bohaterki, nic seksualnego. Mogą być jak najbardziej poruszane poważne tematy, lecz w sposób taktowny i dopasowany do poziomu dojrzałości trzynastolatki
Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne? tylko to co w anime pokemon poza kosmitami i Ultra Beasts (Sun&Moon)
Orientacja seksualna: hetero
Dream Team: to kilka pokemonów, na których mi bardziej zależy:
- Bulbasaur samica
- Staryu
- Cutiefly
- Archen
- Leafeon
Nie jest to dream team i nie chcę go mieć tutaj, chcę odkrywać nowe pokemony, których z różnych powodów nie miałam w grze. Będę przeszczęśliwa, jeśli podarujesz mi któregoś z nich, ale jestem też bardzo otwarta na inne gatunki <3 Nie lubię tylko flying/normal, pokemonów przedmiotów (lody, klucze, miecze etc), z wyjątkiem tych z pierwszej generacji oraz większości smoków i wszystkich mrocznych poza Nuzleaf.
Pytania: pewnie dojdą później, to napiszę pw
Prośby: proszę, by pokemony wyraźnie wyglądające na przedstawicieli konkretnej płci albo ewoluujące tylko będąc konkretnej płci w takiej się pojawiały (np Machop=samiec, Combee=samica etc).
Czy jest coś, czego nie chcesz w przygodzie? jak w punkcie 18+
Dodaj coś od siebie: <3
W jakiej osobie i w jakim czasie będziesz pisał/a: trzecia osoba, czas teraźniejszy
W jakiej osobie mam Ci odpisywać?: [/b]
w trzeciej

To nie jest moja ulubiona piosenka, ale bardzo pasuje mi do Mabh - "Ta, która się zawsze śmieje"
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Mar 22, 2019 11:53 pm

@Birdy
Właśnie na coś takiego czekałam. Bardzo przyjemna historia, dająca sporo możliwości. Oczywiście przyjmuję. Witaj na pokładzie!
Napisałam Ci PW, żeby wyjaśnić pewną kwestię. Poczekam na odpowiedź i dopiero zabiorę się za pisanie wstępu. Myślę, że gra pojawi się najpóźniej w niedzielę.
Powrót do góry Go down
Serniczek

Serniczek


Liczba postów : 10
Dołączył : 13/03/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPon Mar 25, 2019 2:06 pm

Link do karty postaci: Nickolas Colten
Region i miasto startowe: Sinnoh, Floarma Town
Towarzysz i jego opis: BRAK
Rywal i jego opis: BRAK
Cele i marzenia postaci: Chciałby być kimś, chciałby wziąć udział w zawodach jeździeckich na Taurosach, chciałby dowiedzieć się, co się stało z jego matką (a może jego ojciec był tak naprawdę jego matką po zmianie płci xD?), przeżyć w końcu coś ekscytującego w życiu. Ogólnie banały.
Profesja postaci: były farmer, akutalnie aspirujący trener
Data rozpoczęcia podróży: zakładając, że akcja dzieje się w naszych czasach, to powiedzmy że lipiec tego roku.
Klimat gry: przygoda, romans, coś takiego
Wątki +18: Są bardzo mile widziane
Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne? Jak najbardziej. Myślałam nawet o apokalipsie zombie :D
Orientacja seksualna: Nick podejrzewa, że może być biseksualny.  W zasadzie oboje nie do końca wiemy.
Dream Team: no nie wiem, lubimy wszystkie pokemony które wyglądają jak zwierzątka,  nie mamy jakiegoś konkretnego składu. Ale jeżeli bardzo ci na tym zależy to pogłówkuję i podeślę ;)
Pytania: dlaczego wydajesz się tak idealna dla mnie D: ?
Prośby: Czy można podbudować moją samoocenę, wrzucając kilka osób lecących na Nicka? Wiadomo, nie żeby każdy napotkany nieznajomu chciał o przelecieć, ale... to by było miłe :D
Mam jeszcze taką prośbę. Chciałabym, żeby w tym świecie Taurosy były trochę większe niż w anime. Bardziej jak prawdziwe krowy. Jak tutaj - https://www.deviantart.com/naones/art/Ice-type-Tauros-626051321 (nie mój art, znaleziony dla zaprezentowania). Chodzi tylko o wielkość, żeby było bardziej logiczne, że jest w stanie udźwignąć dorosłego faceta.
Czy jest coś, czego nie chcesz w przygodzie? Jakieś ataki kosmitów raczej odpadają. Na ten moment nie przychodzi mi nic więcej do głowy.
Dodaj coś od siebie: O, super pole. Podoba mi się punkt o opisach przyrody i tych szczegółach u ciebie - że mogę sobie pisać, że moja postać się potknęła, że ktoś na nią spojrzał, to jest super.
Jeśli chodzi o utwór, to pewnie byłby absolutnie każdy Nothing But Thieves, ale na ten moment chyba You Know Me Too Well (klik)
Podoba mi się twoja dbałość o poprawność i logikę. Nie wiem, co mam więcej pisać, wydajesz się naprawdę świetnym Mistrzem :D
Jeśli chodzi o odpisy to będę Ci odpisywać głównie na wykładach - od poniedziałku do czwartku jakoś do piętnastej. Notuję na komputerze na wykładach i mam czas na pisanie swoich rzeczy, więc to wykorzystuję :)
Chciałam zwrócić uwagę - historia mojej postaci nie powala na nogi i jest to w zasadzie celowe. Mogłabym się rozpisać na kilkanaście tysięcy słów (serio, zdarzają mi się takie karty na forach pbf), ale uznałam że to jest niepotrzebne. Nick jest prostym gościem i niczego nie ukrywa, jego historia jest prosta. Zwroty akcji mają się zacząć dopiero teraz, kiedy ruszył w drogę ledwie porzuciwszy żałobę po ojcu.
W jakiej osobie i w jakim czasie będziesz pisał/a: Sądzę że będzie to pierwsza osoba czasu teraźniejszego
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyWto Mar 26, 2019 8:04 pm

@Serniczek
Niestety, ale kompletnie tego nie czuję. Rozumiem, że historia miała być prosta, ale osobiście wolę, gdy gracz daje mi jakieś punkty zaczepienia, czyli na przykład cele poboczne. Konkurs jeździecki, czy chęć dowiedzenia się prawdy o swojej matce to jednak trochę za mało. Sama postać też niespecjalnie mnie zainteresowała.
Przykro mi, ale odrzucam. pikacry
Powrót do góry Go down
Tomomi

Tomomi


Liczba postów : 75
Dołączył : 15/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptyPią Mar 29, 2019 8:30 pm

Link do karty postaci: Lilith An Blackbird
Region i miasto startowe: Hoenn, Rustboro
Towarzysz i jego opis: Brak
Rywal i jego opis: Brak
Cele i marzenia postaci: Przede wszystkim zależy jej na odszukaniu ojca, bo w zasadzie jest dla Lili dość dużą enigmą. Jakby się nad tym głębiej zastanowić to niewiele o nim wie i równie dobrze mógł ją cały czas okłamywać. Dziewczyna jest zakochana w wodzie, stąd też marzy o tym, aby ją poznać, jak nikt inny nie poznawał (cokolwiek to znaczy). W poważny sposób podejść do trenowania pokemonów i występowania u ich boku, a nie walczenia. Chce przy okazji odkryć siebie i pogodzić się ze swoją seksualnością. Odkryć pokemony duchy i pomóc pogodzić się ze stratą swoich przyjaciół ludziom na wyspie nawet poprzez seanse spirytystyczne.
Profesja postaci: Morska wróżka/wiedźma jak zwał tak zwał, i zielarka - w końcu nosi w torbie pełno ziół i o dziwo wie, w jaki sposób używać wszystkiego!
Data rozpoczęcia podróży: Wczesną wiosną, co prawda dostała Bee w urodziny (1.02), ale musiała się przyszykować i w zasadzie pogoda nie dopisywała, zły układ gwiazd był i tak dalej...
Klimat gry: Ciężko mi powiedzieć, najchętniej wzięłabym dla Lilki wszystkiego po trochę, ale najwięcej komedii i horroru/dreszczowca z romansem i przygodą. Jej cele życiowe przeprowadzą ją nawet przez dramat, ponieważ dziewczę jest młode i wiele w życiu chciałoby zrobić.
Wątki +18: Chętnie! Przemoc, agresja, smexy times, byle Lilith przeżyła, chociaż i ze śmiercią postaci jestem w stanie się pogodzić, w końcu woda jest zdradliwa.
Czy zgadzasz się na wątki fantastyczne i paranormalne? Oczywiście! W końcu może uda się jej coś wywołać.
Orientacja seksualna: Homoseksualna, ale się z tym zmaga i stara przekonać do mężczyzn.
Dream Team: Milotic, Kingdra, Phantump, Goomy, ogólnie to Lilkę ciągnie do pokemonów wodnych, ale również psychicznych, smoczych i o typie ducha, jednak z tego względu, że mało o pokemonach wie ogólnie, to przyjmie każdego z otwartymi ramionami – nawet miecz!
Pytania: Na chwilę obecną brak.
Prośby: Żeby ją wypuścić na wodę, nawet jeśli ma być to tylko rejs S. S. Anne.

Czy jest coś, czego nie chcesz w przygodzie? Wolałabym, żeby Lila nie wylądowała sparaliżowana od szyi w dół, ale nogę czy też rękę stracić może, wtedy będzie niczym pirat.
Dodaj coś od siebie: W sumie zależy mi na seansach spirytystycznych w przygodzie, bo Lila jest bardzo wciągnięta w tego typu tematy, chociaż zdaje sobie sprawę, że jest to niebezpieczne.
W jakiej osobie i w jakim czasie będziesz pisał/a: Osoba trzecia czasu przeszłego.
Powrót do góry Go down
Chaos

Chaos


Liczba postów : 45
Dołączył : 24/02/2019

Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy EmptySob Mar 30, 2019 5:29 pm

@Tomomi
Przyjemna historia, ale szukam czegoś innego. W dodatku obiecałam miejsce Profesor Voriarty, więc jeślibym Cię przyjęła, prowadziłabym wyłącznie postaci kobiece. Gdybym miała więcej czasu, to pewnie bym się pobawiła jeszcze z Twoją grą, ale obawiam się, że nie udźwignę więcej, niż trzech graczy, a bardzo chciałabym poprowadzić postać męską.
Także nie przyjmuję.

I tu mały komunikat dla osób, które byłby zainteresowane zapisem.
Przyjmę jeszcze jedną osobę (jedno miejsce zarezerwowałam, bo jestem w trakcie ustalania szczegółów gry). Tylko postać męską, najlepiej maksymalnie osiemnastoletnią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zapisy Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy   Zapisy Empty

Powrót do góry Go down
 
Zapisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ~ZAPISY 0/4~
» Zapisy
» Zapisy [0/2]
» Zapisy itp.
» Zapisy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: