IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jeck trenuje

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyWto Kwi 14, 2020 4:25 pm

___ To by było na tyle z posłuszeństwa Carvanhy. Chociaż nigdy nie zakazałem jej celować w Gibla, co chyba było moim błędem. W końcu doskonale zdawałem sobie sprawę, że ten mały potwór wykorzysta każdą okazję, żeby pokazać mi, jak bardzo mną gardzi. Czemu ja się na to zgodziłem..?
___ - Przecież to nie Gible miał być Twoim celem. Miałeś celować w tamto drzewo. Jeszcze raz. I tym razem nikogo nie zabij, bo już nigdy nie wyjdziesz z Pokeballa! - zagroziłem Pokemonowi, mrużąc przy tym oczy, żeby nadać większej powagi swoim słowom. Wyjąłem ze swojego plecaka wytrawny PokeBlock, który wrzuciłem do wody. Byłem pewien, że ryba się na niego rzuci. Po chwili przeniosłem swoją uwagę na Gibla, która prawie został zmiażdżony przez kamienie.
___ - Wybacz z ten mały... incydent. Ale to była dobra lekcja! Udało Ci się utrzymać skupienie nawet w momencie, w którym ktoś Cię atakował. O to chodzi! W końcu prawdziwa walka właśnie na tym polega. Widzę, że głazy wychodzą już z ziemi, dlatego teraz spróbuj skupić się na porządnym rzuceniem ich w cel. Dasz radę! - w ramach zachęty podałem małemu smokowi dwa kwaśne PokeBloczki.

-1 wytrawny Pokeblock z depozytu
-2 kwaśne Pokeblocki z depozytu
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyWto Kwi 14, 2020 6:53 pm

Raport szkoleniowy:
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (1%-15%)
Aktualny postęp: +3%
Pomoc kolegów: +8%
Postęp ogólny: 68%

Masz tu ostatni raport z treningu ode mnie.

---

_____Jeszcze tu go zabrakło, to się przyturlał. Co prawda bez ostrzeżenia, ale Jeck z pewnością nie będzie miał problemów, że jego ukochany znajomy zabierze mu odrobinę miejsca, żeby poćwiczyć z Nysą i poprzeszkadzać pomóc w treningu samego ciemnowłosego. Przytargał ze sobą wielki wór gumowych kości dla Houndoura.
_____- Tęskniłeś? - rzucił do Jecka z daleka, ciągnąc wcześniej wspomniany wór, jakby co najmniej był Świętym Mikołajem. - Przyszedłem tu wcale-nie-oportunistycznie - dodał. No tak. Przecież ich przyjaźń jest najczystsza, a Donovan totalnie bezinteresowny.
_____- Dobra Nysa, kontynuujemy naukę bardzo-mocnego-gryzienia - powiedział do pokemona i wyciągnął jedną z zabawek, by rzucić ją gdzieś w dal; podobnie jak robili to wcześniej. - A T T A C C! - wskazał. - Przegryź na pół za pomocą Super Fang.
_____Trenował to dłuższą chwilę, rzucając piesełowi kości, co bardziej wyglądało jak zabawa niż trening. W przerwie, dał piesełowi 3 Pokeblocki Black, a gdy skończył swoją część, postanowił zainteresować się tym, co porabia jego towarzysz. Nie wiedział jeszcze, co Jeck tutaj trenuje, ale chętnie pokibicuje jego pokemonom, niezależnie czy to grzecznie wykonywane ataki, czy sianie chaosu.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (likes all)
Pokeblock: 3 Black


Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyWto Kwi 14, 2020 10:02 pm

Jeśli ryby potrafiły prychać z prawdziwą pogardą, to Carvanha właśnie to zrobił w twoim kierunku. Wydawał się być niezwykle rozsierdzony tym, że zwróciłeś mu uwagę o taką błahostkę, ale koniec końców wrócił do treningów. Wystarczyło powtórzyć atak dwa razy, żeby był opanowany do perfekcji.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Mimic
Ogólny postęp: 100%
Atak opanowany!
-3% przywiązania

Gible zdawał się być cały czas roztrzęsiony tym, co miało przed chwilą miejsce, ale przystąpił do dalszego treningu tak, jak prosiłeś. Całkiem możliwe, że przez wzrost adrenaliny znalazł w sobie więcej siły mentalnej, bowiem głazy latały zdecydowanie dalej. Nie wszystkie trafiły w wyznaczony cel, ale nie było za wiele do skorygowania. Zostały wam ostatnie poprawki.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Stone Edge
Typ ataku: Technical Machine TM71 (3-15)
Aktualny postęp: +7%
Streak: +4%
Ogólny postęp: 90%
+6% przywiązania

Nysa ochoczo przystąpiła do treningu, biegając raz za razem po gumowe kości, które przynosiła ci z powrotem pod nogi. Zdążyłeś już zauważyć, że nie wszystkie były perfekcyjnie przegryzione na pół i trafiały się też takie całkowicie zmemlane w pysku. Houndour kłapnęła kłami, czekając na dalsze polecenia.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Aktualny postęp: +15%
Pomoc koleżeńska: +7%
Ogólny postęp: 90%
+3% przywiązania - to jeszcze do zweryfikowania przez @Herbatka


Ostatnio zmieniony przez Bezpański Naleśnik dnia Sro Kwi 15, 2020 2:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySro Kwi 15, 2020 1:20 am

___ - Donovan? Przyszedłeś na powtórkę z windy? - byłem zaskoczony wizytą Caina na swoim kawałku terenu, ale... no cóż, mogłem się tego prędzej czy później spodziewać. Uśmiechnąłem się jednak szeroko, bo całkiem przepadałem za obecnością tego dziwaka. Przyglądałem się zarówno treningowi swoich Pokemonów, jak i Nysy, która ćwiczyła Super Fang.
___- No, Carvanha. Dobra robota. Jestem z Ciebie naprawdę zadowolony. - pochwaliłem wyraźnie oburzoną rybę, gdy ta w końcu posłusznie wykonała swój atak. Wrzuciłem jej do wody kolejne trzy wytrawne Pokebloczki. Stanąłem w pewnej odległości od brzegu, żeby przypadkiem nic mnie nie pogryzło. Dostrzegłem jednak, że na liście dostępnych ataków Carvanhy jest Super Fang.
___- Te, Donovan! Ryba może się nauczyć tego samego, co Nysa, poćwiczmy razem. - zaproponowałem, gestem przywołując go bliżej siebie. Na moment skupiłem się też na Giblu, który, dzięki adrenalinie, świetnie poradził sobie z tym, co miał zrobić.
___- Dobrze, o to chodziło! Głazy latają już z naprawdę wielką mocą, dlatego teraz skup się bardziej na celności. Pamiętaj, każdy z nich musi trafić dokładnie w obrany przez Ciebie cel. Dasz radę! - zakrzyknąłem z lekkim uśmiechem, rzucając maluchowi dwa kwaśne Pokebloczki.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySro Kwi 15, 2020 1:59 pm

_____Widząc, jak Nysa przyszła się pochwalić, nawet tymi zmemlanymi dla zabawy, kucnął przy niej i wpierw pogłaskał, a później wziął na ręce i przytulił, mówiąc jej, jakim jest good doggo. The goodest of doggos. Wypuścił ją, dał 5 sweet bloczków oraz podszedł bliżej ciemnowłosego, który kontynuował trening swoich pokemonów. Zerknął na rybę, która nie wyglądała za przyjaźnie, nie mówiąc o wcześniejszych, nieprzyjaznych spojrzeniach, które wysyłała w stronę Jecka. Właściwie to w stronę całego świata.
_____- Potrafisz daleko skakać? - zapytał się piranii, bo chyba znalazł dla niej odpowiednią motywację. Donovan przywołał Nysę, by pokazała najpierw użycie Super Fang na kości. Następnie wskazał w stronę Jecka i zwrócił się ponownie do Carvanhy. - Teraz jego, chaps! - polecił rybce.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Super Fang
Natura: Hardy (likes all)
Pokeblock: 5 Sweet
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySro Kwi 15, 2020 10:04 pm

Gilbe posłusznie przystąpił do dalszych treningów i według twoich zasad, wszystkie kamienie trafiły w drzewo, rozwalając je na pół.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Stone Edge
Typ ataku: Technical Machine TM71 (3-15)
Atak opanowany!
+6% przywiązania

Houdour widocznie nie brakowało wiele, bo podczas prezentacji ataku Carvanhie wydawała się wykonywać Super Fang perfekcyjnie!
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Atak opanowany!
+5% przywiązania

Co tu dużo mówić, pirania akurat nie miała żadnych problemów z gryzieniem, a jeśli ucierpieć miał jej trener, to nikt nie musiał powtarzać jej tego dwa razy. Rzuciła się w jego stronę, aczkolwiek zbiornik wodny był naturalnym ograniczeniem. Mimo wszystko udało jej się dziabnąć nogawkę, a siła, z jaką zostałeś pociągnięty, zrzuciła cię na ziemię. Miałeś teraz poszarpane spodnie i stłuczone dupsko!
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Aktualny postęp: +17%
Pomoc koleżeńska: +6% + +5% [jednorazowo]
Ogólny postęp: 28%
-9% przywiązania
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyCzw Kwi 16, 2020 12:01 am

___Zanim zdazyłem zaprotestować i powiedzieć Cainowi, żeby nawet w ten sposób nie drażnił Carvanhy, ryba rzuciła się w moją stronę, wbijając zęby w nogawkę i ciągnąc mnie na ziemię. Bolało. Ale przynajmniej mnie nie dziabnęła. Odsunąłem się czym prędzej od wody, posyłając mężczyźnie mordercze spojrzenie.
___ - Gdyby nie fakt, że to lubisz, dostałbyś właśnie w papę, Donovan. - rzuciłem w jego stronę, zbierając się z ziemi, łapiąc po drodze jakiś patyk, którym od niechcenia rzuciłem w stronę białowłosego. Otrzepałem ubranie z kurzu i spojrzał na poszarpaną nogawkę. - Wisisz mi spodnie. I to nie za loda.
___Pokręciłem głową, zaraz przenosząc uwagę na Gibla, który najwyraźniej opanował Stone Edge! Byłem z niego naprawdę dumny, w końcu to nie był byle jaki atak. Poklepałem go po głowie, wyciągając z kieszeni Rare Candy i karmiąc nim zaraz Pokemona.
___ - Dobra robota, mały! Zjedz cukierka, a ja znajdę nam jakiś atak do ćwiczenia. - uśmiechnąłem się do Pokemona, wyciągając Pokedex i przeglądając na szybko to, czego mogłem go nauczyć. W oczy rzucił mi się jeden z nich. Odpaliłem zaraz filmik instruktażowy, pokazując go Giblowi. - Dobra, teraz zajmiemy się Dragon Pulse. Według opisu, musisz zebrać energię przed swoją otwartą paszczą. Odpuśćmy sobie na razie stanie z opuszczoną gębą i po prostu zajmijmy się skupienie energii w jednym miejscu.
___Wyprostowałem się i spojrzałem na kłapiącą zębami w wodzie rybę. Nie miałem zamiaru być jego gryzakiem, więc musiałem znaleźć inną rzecz do trenowania. Skorzystałem tu z pomysłu Caina i nazbierałem patyków.
___ - Dobra, trenujemy dalej. Ale już nie na mnie. Dajesz. Gałęzie są na tyle grube, że przegryzienie ich nie będzie łatwe, więc się musisz postarać. - oznajmiłem Pokemonowi, rzucając w jego stronę znalezioną wcześniej gałąź.

- 1 Rare Candy z depozytu
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyCzw Kwi 16, 2020 2:07 pm

_____Cain nie spokorniał w najmniejszym stopniu. Wręcz przeciwnie, po tym, jak się zasłonił przed patykiem, uśmiechnął się.
_____- Dobra robota - pochwalił rybę, bo jakby nie patrzeć, posłuchała się polecenia, nawet jeśli nie od swojego trenera. Podrzucił jej jeszcze ten badyl, który Jeckyll rzucił w jego kierunku, po czym klapnął na ziemi i dał swojemu piesełowi kolejne 5 sweet bloczków, by go nawet bardziej kochał. Następnie wypuścił z pokeballa Amaurę.
_____- Chcesz się nauczyć wyć? - zapytał w stronę dinozaura. - Dzisiaj będzie nauka Hyper Voice, więc zaczniemy od bycia bardzo głośno - wytłumaczył pokemonom. Przyłożył ręce do ust i wydał z siebie dźwięk naśladujący wycie wilka, czekając, aż każdy z jego podopiecznych powtórzy to na swój sposób. - Też chcesz się dołączyć?! - krzyknął w stronę Jeckylla, przedzierając się przez stworzony harmider.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Hardy (likes all)
Pokeblock: 5 Sweet

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Mild (likes dry)


Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2020 2:13 am

Gible przymierzał się do nauki nowego ataku z całkiem pozytywną energią, naładowany po wcześniejszym powodzeniu. Stanął przed tobą, zaparł się i skupił, ale... nic się nie stało. Po dłuższej chwili w bezruchu otworzył oczy i rozdziawił paszczę, bynajmniej nie była to próba nauki ataku, a oznaka bezradności i niezrozumienia.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Dragon Pulse
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +12%
Pomoc koleżeńska: +8%
Ogólny postęp: 20%
+1lvl
+5% przywiązania

Carvanha nie podchodziła już z taką ochotą do treningu, gdy jej workiem treningowym nie był jej trener. Wyraźnie opadł jej zapał do nauki ataku, aczkolwiek trenowała dalej. Rzucane w nią patyki odbierała z wielką dozą agresji - rzucała się na nie jak na krwawiącą ofiarę, aczkolwiek nie skupiała się konkretnie na gryzieniu, a raczej Super Fang. Patyki były w opłakanym stanie, ale większość z nich była poobtrącana przez jej płetwy, a także poobgryzana. Mało który był przegryziony w pół.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Aktualny postęp: +20%
Pomoc koleżeńska: +7%
Ogólny postęp: 55%

Uwaga, koncert się rozpoczął! Pokemony patrzyły na ciebie z wyraźnym politowaniem, gdy zacząłeś udawać wycie wilka. Były pewnie przekonane, że potrafią to zrobić o wiele lepiej, ale nie miały pojęcia, jak bardzo się pomyliły. Ich skomlenie brzmiało jak rzeź szczeniątek, aczkolwiek Houndour brzmiała nieco lepiej. Wrodzony talent?
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +13%
Pomoc koleżeńska: +9%
Ogólny postęp: 22%
+5% przywiązania

Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +10%
Pomoc koleżeńska: +9%
Ogólny postęp: 19%
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2020 10:41 pm

_____Dał Nysie dwa Rare Candy, kiedy Amaura dostała w nagrodę jeden bloczek dry.
_____- Idealny koncert, oby tak dalej - pochwalił pokemony, niezależnie od tego, jak fałszowały. Nie miało to najmniejszego znaczenia. - Oby tak dalej, dopóki Jeck nas stąd nie wypierdoli i mu bębenki nie pękną. Może to też zmotywuje resztę, żeby szybciej trenowali, by nie musieć tego dłużej słuchać - dodał i zgodnie z tym, co powiedział, rozpoczął kolejną kakofonię.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Hardy (likes all)
Rare Candy: 2

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Mild (likes dry)
Pokeblock: 1 Dry
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyPią Kwi 17, 2020 11:12 pm

___- Nie chwal go za to! - rzuciłem ostro do Caina, który właśnie pochwalił Carvanhę za zeżarcie mi spodni. Nasłałbym rybę na niego, ale obawiam się, że mógłby to potraktować jako grę wstępną. Machnąłem więc na niego ręką. Starałem się też ignorować kakofonię dźwięków, którą zafundował mi Cain. Byłem przekonany, że to wszystko zaplanował. Że specjalnie przyszedł trenować głośne ataki akurat u mnie! Cholerny sadysta.
___- Carvanha, chodzi o to, żebyś przegryzał patyki, a nie je memlał. Wiem, że najchętniej to mnie byś pogryzł, ale skup się trochę. Dam Ci potem potrenować na tym durniu, on tak lubi, jak się go podgryza. - stwierdziłem, wskazując w stronę Donovana i rzucając po chwili kolejną gałąź w stronę ryby. Jednocześnie spoglądałem na trenującego obok Gibla, śmiejąc się pod nosem z jego reakcji.
___ - To nie takie proste, co? Znasz już Draco Meteor. W tym ataku też chodzi o tą smoczą siłę w Twoim ciele, jednak musisz ją zebrać w nieco innym miejscu. Tam formujesz je w kule i zrzucasz z wysokości, a tutaj chodzi o promień, wystrzeliwujący sprzed Twojej paszczy. Jeszcze raz! - poleciłem Pokemonowi, rzucając jednocześnie w jego stronę kolejnym Rare Candy.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2020 1:08 am

Dziewczyny rozpoczęły kolejną arię. Chyba same po chwili zauważyły, że nie idzie im najlepiej, bo postanowiły nieco zmienić taktykę. Houndour zaczęła wyć nieco bardziej gardłowo, a Amaura poszła w wyższe tony. Brzmiały inaczej, ale tym razem znacznie lepiej.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +12%
Pomoc koleżeńska: +12%
Ogólny postęp: 46%
+10% przywiązania
+2lvl

Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +11%
Pomoc koleżeńska: +14%
Ogólny postęp: 44%
+3% przywiązania

Carvanha raczej nie była zainteresowana tym, jaka relacja łączyła cię z drugim facetem, ale nie zamierzała odmawiać okazji do atakowania kogokolwiek. Przystąpiła do dalszego treningu, łamiąc kilka gałęzi wpół. Nie było co prawda idealnie, ale na pewno lepiej niż ostatnim razem.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Aktualny postęp: +16%
Pomoc koleżeńska: +10%
Ogólny postęp: 81%

Twoje wskazówki okazały się dla Gible'a niezwykle pomocne, bo wydawał się nie zdawać sobie sprawy z podobieństwa tych dwóch przytoczonych przez ciebie ataków. Skupił się ponownie i odruchowo otworzył pyszczek, a przed nim zaczęła kumulować się energia. Szybko jednak się rozmyła, nie osiągając zbyt wielkich rozmiarów.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Dragon Pulse
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +14%
Pomoc koleżeńska: +13%
Ogólny postęp: 47%
+1lvl
+5% przywiązania
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2020 5:36 pm

___Wycie Pokemonów Caina wcale nie pomagało, ale co poradzić. Kiedy indziej się na nim zemszczę. Póki co obserwowałem trening swoich własnych podopiecznych. Byłem zadowolony z postępów, jak zawsze zresztą. W końcu te stworzenia były naprawdę niesamowite.
___- Carvanha, prawie idealnie. Skup więcej siły w szczękach, żeby każde ugryzienie gwarantowało Ci złamanie w pół, a nie po prostu uszkodzenie. Atak nazywa się Super Fang, więc nie może być takim zwykłym ciamkaniem! - poleciłem rybie, klaszcząc w dłonie, żeby zachęcić ją do przyłożenia się do ćwiczeń. Następnie przeniosłem uwagę na Gibla, któremu udało się na krótki moment zebrać energię w odpowiednim miejscu.
___ - Widzisz? Udało Ci się zebrać energię, to już dobra rzecz. Musisz teraz po prostu popracować nieco bardziej nad swoim skupieniem, żeby utrzymać ją przed sobą jak najdłużej i nie pozwolić jej się rozejść. Spróbuj sobie wyobrazić, że przed Twoją paszczą pojawia się taka... kula z niej złożona. Może to Ci pomoże. - rzuciłem w jego stronę kolejne Rare Candy.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptySob Kwi 18, 2020 11:59 pm

_____Wszystko szło zgodnie z planem. Cain pomagał zarówno swoim pokemonom, jak i trenował z Jeckiem jego cierpliwość. Kto wie? Może pod koniec tego treningu zostanie jeszcze jakąś śpiewaczką operową?... Nie, nie planował wyć/śpiewać aż tak wysoko. Co jednak zrobił, to trochę się odsunął, żeby jednak samemu nie ogłuchnąć, bo już zaczęło mu się robić coś nie tak z uszami.
_____- Dobra. Teraz spróbujcie nakierować dźwięk w konkretną stronę - powiedział, wskazując odpowiedni kierunek i miał na tyle litości, by nie było to w stronę Jeckylla.

Pokemon: Houndour Nysa ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Hardy (likes all)

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Hyper Voice
Natura: Mild (likes dry)
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 EmptyNie Kwi 19, 2020 12:54 am

Carvanha była już poirytowana twoimi ciągłymi poprawkami i dawała o tym znać, chlustając na ciebie wodą z płetwy. Przynajmniej tak mogła wyrazić swoje niezadowolenie, bo ograniczał ją oczywiście zbiornik wodny. W końcu była piranią, najlepiej wiedziała, jak ma gryźć, co nie? W każdym bądź razie gryzła i gryzła, aż w końcu jej się znudziło i zwyczajnie przestała. Patyki jednak były porozgryzane idealnie, więc atak został przyswojony.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Super Fang
Typ ataku: Move Tutor (13-25)
Atak nauczony!

Wyszło mu to całkiem nieźle. Po dłuższej chwili skumulował przed pyszczkiem większą od poprzedniej kulę energii, która znikła dopiero po jakimś czasie, bowiem Gible nie do końca wiedział, co ma z nim jeszcze zrobić. Wolał nie ryzykować, więc po prostu wchłonął ponownie tę energię.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Dragon Pulse
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +13%
Pomoc koleżeńska: +13%
Ogólny postęp: 73%
+1lvl
+5% przywiązania

Można powiedzieć, że Nysa od początku przodowała w nauce tego ataku. Szło jej lepiej niż koleżance, aczkolwiek Amaura nie radziła sobie z tym jakoś tak tragicznie. Skupiły się i postanowiły wycelować w.. siebie. Fale dźwiękowe starły się ze sobą, ale ta należąca do Houndour rozdarła tą Niree i ją uderzyła. Na szczęście oba ataki nie były mocne, więc nic się jej nie stało.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 228
Pokemon: Houndour
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +14%
Pomoc koleżeńska: +10%
Ogólny postęp: 70%

Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 5 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Hyper Voice
Typ ataku: Move Tutor (5-16)
Aktualny postęp: +8%
Pomoc koleżeńska: +15%
Ogólny postęp: 67%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jeck trenuje - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jeck trenuje
Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» tajga trenuje
» Jeck się bawi w ogrodnika
» Jeck bawi się w... stolarza?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: