IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Jeck trenuje

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 7 EmptyPią Kwi 24, 2020 5:01 pm

_____Był przecież u Jeckylla. Jasne, że to jest jakieś wypizdowie i zadupie. Niczego innego się nie spodziewał.
_____- Fletch, ja wiem, że mieliśmy lepsze i gorsze dni - zaczął. - Ale spróbuj atakować od swoich sojuszników, a nie w ich stronę - powiedział, już czując na twarzy, że atak zaczyna działać, a jego gałki oczne wysuszać. No proszę, wcześniej o mało co nie ogłuchnął, a teraz mu wypali patrzałki.

_____Donovan zmarszczył brwi na krzyk Jeckylla, który chwilę później zniknął mu z zasięgu wzroku. Poszedł sobie w pizdu, nawet się nie żegnając. Zostawił tu resztę zgrai, więc pewnie wróci, o ile jakiś niefortunny wypadek nie zdarzy mu się po drodze.
_____- Co, jeśli tęskniłem? - rzucił do Jeckylla.

Pokemon: Fletchinder Fletch ♀
Move Tutor: Heat Wave
Natura: Quiet (likes dry)
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 503
Dołączył : 10/04/2019

Jeck trenuje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 7 EmptySob Kwi 25, 2020 7:40 pm

_____Widać, jak Jeckyll traktował gości. Najpierw zapraszał, a później sobie, jakby nigdy nic, znikał. Pomińmy fakt, że Donovan sam się tu wprosił, a gdzieś w kącie wciąż leżał wypełniony gumowymi kośćmi worek, który tu przytargał.
_____- Dobra robota - powiedział, niezależnie jak usmażony był po treningu. Wymienił pokemona na Amaurę, żeby po raz kolejny spędzić trochę czasu z dinozaurem. - To teraz coś związanego z wodą - zaczął białowłosy. - Mówiąc w skrócie, masz tak jebnąć wodą, by przeciwnikowi się w głowie poprzewracało - dodał, znajdując jakiegoś manekina lub inną przeszkodę, w którą dinozaur mógłby wycelować swój atak. - Może "to małe agresywne" też umie ten ruch, ale dopóki Jeckylla nie ma, nie dowiemy się tego - dodał, więc w zamian zajął się puszczaniem filmików, by Niree przynajmniej tyle zobaczyła.

Pokemon: Amaura Niree ♀
Move Tutor: Water Pulse
Natura: Mild (likes dry)
Powrót do góry Go down
Jeck

Jeck


Liczba postów : 665
Dołączył : 04/02/2019

Jeck trenuje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 7 EmptySob Kwi 25, 2020 11:19 pm

___ Oj tam, oj tam. Każdemu zdarzało się czasem przespać cały dzień i zapomnieć o treningu. Zwłaszcza, gdy całymi dniami siedziało się w domu. Dzisiaj jednak udało mi się doczołgać do swojego skrawka ziemi, na którym był też Cain.
___ - Awww... to urocze, Donovan. - rzuciłem ze śmiechem na jego słowa, po czym skupiłem się na nowo na swoich Pokemonach. Gible... no cóż, zdecydowanie się skupił, choć niekoniecznie w ten sposób, w jaki bym chciał. Podrapałem się po głowie, wbijając w niego spojrzenie. - Wiesz... Prawie o to chodziło, ale z drugiej strony. Anyway, jeszcze raz. Wyobraź sobie, jak przed Twoją paszczą pojawia się fala ognia i postaraj się ją zmaterializować. Spróbuj.
___Poleciłem Pokemonowi i przeniosłem spojrzenie na rybę, która ostatnio zakończyła naukę Zen Headbutt. Pochwaliłem jego postępy i szybko znalazłem nowy atak do trenowania.
___ - Teraz weźmiemy się za Icy Wind. To atak lodowy, więc będzie całkiem przydatny przeciwko trawiastym Pokemonom. Polega na przyzwaniu i zaatakowaniu za pomocą mroźnego podmuchu. Najpierw musisz nauczyć się, jak zmniejszyć temperaturę powietrze wokół siebie. Spróbuj skupić się na powietrzu dookoła i lekko je ochłodzić. W powietrzu też jest woda, więc powinno Ci się udać.
Powrót do góry Go down
Bezpański Naleśnik

Bezpański Naleśnik


Liczba postów : 545
Dołączył : 24/01/2019

Jeck trenuje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 7 EmptyNie Kwi 26, 2020 12:26 am

Fletch - Heat Wave opanowany, tak dla formalności.

Amaura ochoczo wyskoczyła z balla, skupiając się na nowym ataku. Woda była czymś, co każde żywe stworzenie znało, aczkolwiek nie każde potrafiło ją wytwarzać w takich ilościach, w jakich by tylko chciało. I tak oto Amaura zaczęła naukę Water Pulse od... spluwania. Może jak dostatecznie mocno plujnie, to wybije komuś oko? Albo powinna charknąć, żeby struktura była gęściejsza i łatwiejsza w utworzeniu kuli?
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 7 698
Pokemon: Amaura
Trenowany atak: Water Pulse
Typ ataku: Move Tutor (10-20)
Aktualny postęp: +15%
Pomoc koleżeńska: +10% + +5% [jednorazowo]
Bonus dla newbie: +5%
Ogólny postęp: 35%

Jak powiedziałeś, tak też zrobił. Skupił się i naprężył, próbując z siebie wydobyć potrzebną energię. Tym razem przodem, a nie tyłem. Koniec końców coś z paszczy mu poleciało, aczkolwiek był to słaby płomyk, który szybko zgasł.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 7 443
Pokemon: Gible
Trenowany atak: Incinerate
Typ ataku: Transfer Move (10-20)
Aktualny postęp: +18%
Pomoc koleżeńska: +11%
Ogólny postęp: 51%

Ryba próbowała ochłodzić temperaturę wokół własnego ciała, ale łatwiej było powiedzieć, niż zrobić. Wyglądała na wyjątkowo skupioną, ale nic z tego nie wychodziło. Ani ty nic nie zauważyłeś, ani ona - tym bardziej - nic nie poczuła.
Szkoleniowy raport:
Jeck trenuje - Page 7 318
Pokemon: Carvanha
Trenowany atak: Icy Wind
Typ ataku: Move Tutor (10-20)
Aktualny postęp: +14%
Pomoc koleżeńska: +7%
Ogólny postęp: 21%
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jeck trenuje - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Jeck trenuje   Jeck trenuje - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jeck trenuje
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» tajga trenuje
» Jeck się bawi w ogrodnika
» Jeck bawi się w... stolarza?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Szkolenia-
Skocz do: