IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 [szkoła] sala III

Go down 
+8
Bezpański Naleśnik
Michael
Jazon
Stella
Minty
easy R
Camus
Herbatka
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2020 6:54 pm

___Nie do końca wiedziałem, jak się tutaj znalazłem. Albo raczej... wiedziałem aż za dobrze. Dostrzegając ogłoszenia na temat akademii w Aloli, nie zwlekałem długo i namówiłem swoich rodziców. Byłem pewien, że na tych wyspach znajdę masę świetnych graczy i będę mógł grać w kosza, ile wlezie! W końcu co innego można robić w takim miejscu? Niestety, prawda wyszła na jaw, gdy wszystko było już umówione. Okazało się, że nie jest to akademia sportowa, ale Pokemon. Moi rodzice byli tym faktem zachwyceni. Wiedzieli, że to okazja, żebym się poduczył, jak ogarniać ich hodowlę. Ale ja chciałem grać!
___Siedziałem w ławce, słuchając dwójki jakiś dziwnych, przebranych osób. Dookoła mnie byli ludzie mniej więcej w moim wieku, a przynajmniej tak mi się wydawało. Zmarszczyłem brwi, widząc kajdanki na rękach jednego chłopaka. To na pewno była szkółka letnia, czy jakiś obóz dla trudnej młodzieży? Pośród ludzi dostrzegłem też Stellę, dziewczynę, którą poznałem jakiś czas temu, gdy braliśmy udział w sesji zdjęciowej dla młodych, obiecujących sportowców. Była trochę chłodna, ale jednocześnie bardzo opanowana, za co całkiem ją polubiłem.
___Rozkojarzyłem się na tyle, żeby nie do końca ogarniać, o czym mówią prowadzący... Zaraz, czemu ten Meowth gadał?! Zanim zdążyłem cokolwiek zrobić, ludzie dookoła zaczęli otwierać Pokeballe, które znaleźli w pakunkach na ławkach. Zrobiłem dokładnie to samo i moim oczom ukazał się niewielki, nieznany mi Pokemon. Wyglądał jak herbata w filiżance. Może i nie byłem ekspertem, jak mój ojciec, ale od razu domyśliłem się, że jest to duch. Widząc, jak wyciąga w moją stronę uchwycik, uśmiechnąłem się szeroko do Pokemona i złapałem go w palce. Nie spodziewałem się jednak, że kawałek porcelany mi w nich zostanie. Zamrugałem, widząc, jak duch piszczy i poczułem narastającą panikę.
___ - To... to nie było Twoje ciało, prawda?! - zapytałem głośno, podnosząc się z miejsca i rozglądając szybko dookoła. Porcelana... Co się robiło z potłuczoną porcelaną? Po krótkiej chwili wpadłem na pewien pomysł. Rozejrzałem się po innych ludziach i zapytałem głośno. - Ej, ma ktoś z was super glue?! Nagła sytuacja, błagam!
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyPon Lut 03, 2020 7:43 pm

Widząc problemy Garretta ruszyłem z pomocą. Wziąłem delikatnie "uszko" Sinistea i przyłożyłem je do reszty filiżanki.
-Z tego, co się orientuję, to uszko filiżanki to dłoń tego duszka. Dlatego też wystarczy przyłożyć ją z powrotem, żeby ją przyjął. Jestem pod wrażeniem, że dałeś radę duchowi urwać rączkę. Musisz delikatniej się obchodzić z podopiecznym.- powiedziałem z bardzo okrutnym spojrzeniem. Mój wzrok miał przeszyć jego duszę. Jeśli jest coś, czego nienawidzę najbardziej na tym świecie to krzywdzenie Pokemonów przez nieumiejętność i głupotę.
-Maleństwo, trzymaj swoją rączkę z powrotem. Twój trener na pewno nie chciał zrobić Ci krzywdy. Poparz go kilka razy, może nauczy się trochę taktu.- to powiedziawszy wstałem ostrożnie i chłodno rzuciłem.
-Idę ochłonąć na zewnątrz. Nie pozabijajcie swoich podopiecznych. Odpowiedzialność to podstawowa cecha dobrego trenera.- powiedziałęm oschle i wyszedłem na dziedziniec w ślady Stelli, biorąc Impidimpa ze sobą.

@Garret B.
----[Do Dziedzińca]---->
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyWto Lut 04, 2020 9:09 pm

Alola nie należała do najprzyjemniejszych regionów pod względem klimatu. Makoto z pewnością nie przepadał za nadmiernymi upałami, które towarzyszyły mieszkańcom tych stron świata. Niestety, nie mógł nic na to poradzić. Niemniej, zielonowłosy miał aktualnie inne zmartwienia o zupełnie innym podłożu. Pomijając wszelkie zamieszanie wywołane ogromem nowych osób, czy nieszczególnie spokojnych stworków, nastolatek musiał poradzić sobie z niewielkim kącikiem zapoznawczym, które nie zapowiadał się najlepiej.
- Tsk... - niezbyt ciche syknięcie dobyło się ze strony Makoto, który to przygryzł wargę, coby ograniczyć jakoś głośniejsze wykrzyknienie. Mimo wszystko, nie zamierzał pozostać długo w tym ciut bolesnym uścisku szczęk brązowego lisa. Z tego też powodu postanowił ściągnąć nieprzydatną w gorących warunkach bluzę, coby jakoś pochwycić w nią zgryźliwy problem. Wszystko po to, aby wyciągnąć z jej kieszeni najzwyczajniejszego batonika, który to zamierzał zaoferować stworkowi w zamian za rozejm, czy oswobodzenie własnej osoby.
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyWto Lut 04, 2020 11:10 pm

@Easy R Ramuda Amemura

Sama twoja obecność sprawiła, że Jessie się uśmiechnęła. Jej uwaga była jednak bardziej skupiona na rozpłakanym maleństwie, które od czasu do czasu ciumkało sobie lizaczka.
- Wygląda na szczęśliwego... - Przyznała rozczulona.
- Trochę za bardzo. - Wtrącił się James. - W każdym razie to dobry pomysł. Meowth? - Zerknął na kotka, który niezgrabnie wdrapał się na biurko.
- Robi się. - Powiedział ludzkim głosem i skupił się na maleństwie. Rozwinęła się między nimi krótka konwersacja, która ze strony Sobble w większości była chlipaniem.
- Ok, już wszystko jasne. - Meowth pokiwał głową. - Nie mam pojęcia. - Wzruszył ramionami i spojrzał na ciebie.
- Zrozumiałem tyle, że jesteś najmilszym człowiekiem, jakiego poznał i... - Zastanowił się chwile, łącząc skrawki wiadomości, które dostał. - Chyba martwi się już teraz, że będziecie musieli się rozstać. - wzruszył ramionami. - Albo że skończy mu się lizak...
Powrót do góry Go down
easy R

easy R


Liczba postów : 68
Dołączył : 13/06/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptySro Lut 05, 2020 12:21 am

_____Niebieskooki wysłuchał wszystkiego, co specyficzna trójka miała do powiedzenia. Wyglądało na to, że Sobble nie miał większych problemów, zwyczajnie myśląc o rzeczach, które mogą mu się przytrafić w przyszłości. Dość uciążliwe...
_____Ramuda uśmiechnął się do nauczycieli uroczo.
_____- Dziękuję za pomoc - powiedział, kłaniając się w geście wdzięczności. - Postaram się dobrze wykorzystać te informacje - dodał po chwili i po krótkim pożegnaniu, skierował się w stronę wyjścia z sali.

zt/korytarz
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptySro Lut 05, 2020 2:00 pm

@"Garret B" Garret Bradford
Dokładnie to wystarczyło zrobić, by fioletowa mgiełka na nowo połączyła uszko z filiżanką. Niestety nawet jeśli cała to Sinistea wyglądała na mocno poruszoną tym, co się wydarzyło. Wydała z siebie cichutki, pełen smutku pisk, bo było jej zwyczajnie głupio, że musiałeś się nasłuchać dość nieprzyjemnych słów ze strony innego trenera. Zdecydowała się schować przed całym światem pod twoją koszulką.

@Makoto Makoto Kobayashi
To był dobry pomysł. Lisek został spacyfikowany i zajął się jedzeniem. Zachłanny sposób, w który jadł mógł świadczyć, że dawno nie miał niczego w pyszczku (albo po prostu uwielbia batoniki). W tym stanie mogłeś go schować z powrotem do Pokeballa, choć nawet poszedłby za Tobą, gdybyś go zawołał. Mieliście chwilowy rozejm.
Powrót do góry Go down
Victor

Victor


Liczba postów : 44
Dołączył : 01/01/2020

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptySro Lut 05, 2020 2:24 pm

_____Po tym, jak tylko nauczyciele się przedstawili, każdy z uczniów otrzymał nowego towarzysza, z którym będzie musiał współpracować. Na każdej ławce znajdowało się pudełko, a w każdym z nich znajdował się czerwony Ball, to właśnie w nich kryły się Pokemon'y. Victor z zaciekawieniem przyglądał się zawartości i chwycił kulę w ręce, potarł chwilę, po czym skierował ją tak, by promień wystrzelił dokładnie na ławkę. Można powiedzieć, że wszyscy członkowie klasy zrobili to prawie jednocześnie. W każdym razie w sali zrobiło się znacznie głośniej, niż wcześniej, wszystko za sprawą pojawienia się małych stworków o zróżnicowanych charakterach. Kto znajdował się przed Nikiforov'em? Mime Jr.
-Cześć, mały, jestem Victor. Miło mi cię poznać. - uśmiechnął się w stronę kompana.
_____W tej samej chwili jakiś Pokemon z ławki obok zaczął głośno krzyczeć, jasnowłosy bohater chyba automatycznie spojrzał w tamtą stronę. Na szczęście nic takiego się nie działo, to chyba po prostu taki typ, płacz był rzeczą normalną, bo nikomu nie działa się krzywda, właściciel Poksa powinien sam sobie poradzić z problemem. Wrócił wzrokiem na Mime'a Jr.'a i zobaczył w jego małych rączkach banknot.
-Eeeej! - wyrzucił z siebie, po czym uśmiechnął się szeroko. -Chyba będziesz kłopotliwym towarzyszem, co?
_____Pogłaskał towarzysza po główce i zaczął się rozglądać po innych ławkach. W sali było paru przystojnych chłopaków, jednak bardziej niż na nich, chciał się teraz skupić na pozostałych Pokemon'ach. Aaah, nie ma co się oszukiwać, to chłopcy wzbudzali w nim większe zainteresowanie, jednak co jakiś czas na linii jego wzroku pojawił się jakiś stworek. Wyglądało na to, że każdy ma styczność z podstawowymi formami Pokemon'ów, które jeszcze nie ewoluowały, ale to i dobrze, szanse są w ten sposób wypośrodkowane. O ile oczywiście miało dojść do konfrontacji, a biorąc pod uwagę fakt, że właśnie tak działają szkoły w świecie Poków, pewnie tak będzie.
_____Jak się okazało, teraz mieli dostać trochę czasu wolnego i skorzystać z chwili odpoczynku. Victor wcale nie zamierzał rezygnować z takiej szansy. Był bardzo zmęczony po podróży, musiał pokonać dużo kilometrów, by móc uczyć się w tej szkole. Wcześniej już udało mu się zauważyć na korytarzu kartkę z przydziałem pokojów i wiedział, do którego miał się udać, zauważył listę w drodze do klasy. Miał dzielić pokój z jakimś Garret'em.
-Ciekawe, który to. - myślał, rozglądając się.
_____Liczył oczywiście na to, że to któryś z tych najprzystojniejszych, ale mniejsza. Wstał, usadził Mime'a Jr.'a na ramieniu i udał się w kierunku akademika, a konkretnie pokoju, który mu przydzielono.

[z/t -> Królestwo, Dolne Miasto, Eventy, [akademik] pokój nr 69]
Powrót do góry Go down
Garret B.

Garret B.


Liczba postów : 168
Dołączył : 30/04/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptySro Lut 05, 2020 8:08 pm

___Zobaczyłem, jak w moją stronę zbliża się chłopak z kajdankami na rękach. Nie wiedziałem, o co mu chodzi. Moje ciało automatycznie się spięło, spodziewając się z jego strony zagrożenia. Odetchnąłem w duchu, gdy sięgnął po uszko Sinistea i po prostu przystawił je do jej ciałka. Zamrugałem ze zdziwieniem, gdy okazało się, że było to tak łatwe. Poczułem ukłucie wstydu, które szybko zamieniło się we frustracje, gdy nieznajomy wytknął mi błąd. Chciałem odpowiedzieć w równie niemiły sposób, ale ugryzłem się w język. Nie chciałem wszczynać burd już pierwszego dnia.
___Skupiłem swoją uwagę na Pokemonie, który wyglądał na przejętego tym, co się stało. Uśmiechnąłem się do niej ciepło i w końcu skierowałem na nią zegarek, który założyłem na rękę.
- Och. Więc jesteś Sinistea. Dobrze wiedzieć. Chciałabyś jakieś imię? - zapytałem, gdy Pokemon schował się pod moją koszulkę. Nie miałem nic przeciwko. Osłoniłem ją tylko ręką, żeby przypadkiem nic się nie stało, posyłając znów szeroki uśmiech. Wziąłem swoje rzeczy i, śladem innych osób, opuściłem klasę, chcąc rozejrzeć się trochę po okolicy.

z/t
Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyCzw Lut 06, 2020 10:02 pm

___Okej, Katsudon kompletnie nie spodziewał się, że zostanie polizany w taki sposób. Dobra, może gdyby to była ładna dziewczyna albo długowłosy nastolatek w bardziej ustronnym miejscu... chociaż z drugiej strony lizanie w rękę było trochę creepy.
- W takim razie odbiorę to za znak, że jesteś gotowy na współpracę. Jeszcze zawojujemy tą szkołą, zobaczysz. - Katsuhiro posłał kotkowi szeroki uśmiech, który jednak szybko zniknął przez pewną myśl. A co, jeśli ten Espurr ma jakoś upośledzoną komunikację albo rzeczywiście był jakiś autystyczny? Niekoniecznie czuł się pewnym, będąc świadomym, że część z osób zdążyła już wyjść z sali lub w jakikolwiek sposób ogarnąć swoich podopiecznych. - Uhm... trochę głupio mi o to pytać, ale kompletnie się nie odzywasz, więc... zgaduję, że nie lubisz się w ten sposób komunikować, prawda? Ale wiesz o tym, że mimo wszystko czułbym się lepiej, wiedząc, że moje słowa do ciebie jakoś trafiają? - zapytał pokemona z nadzieją, że uzyska może jakąś bardziej werbalną odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Makoto

Makoto


Liczba postów : 70
Dołączył : 21/03/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyPią Lut 07, 2020 1:52 am

Sukces. Jednak mowa o tym, że nie od razu Rzym zbudowano miała w sobie nieco prawdy. Nastolatek wymusił na twarzy niewielki grymas, który miał robić za uśmiech. Mimo wszystko, powinien skorzystać z chwili, która udało mu się kupić przy pomocy batonika. Zgarnąłby pudełko, próbując umieścić liska wewnątrz niego, aby następnie skinąć głową i ruszyć w stronę wyjścia z klasy. Uważałby na to, aby to nic nie wypadło, aby ostatecznie ruszyć w kierunku własnego pokoju, wymijając ludzi na korytarzu.
zt
Powrót do góry Go down
Herbatka

Herbatka


Liczba postów : 1107
Dołączył : 22/01/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyPią Lut 07, 2020 10:51 pm

@Minty Katsuhiro Maeda
Pokemon nieustannie wlepiał w ciebie spojrzenie, niezależnie co robiłeś i mówiłeś. Z jego oczu nie mogłeś wyczytać nic konkretnego. Były martwe i niepokojące.
- Nie przejmuj się nim. - Usłyszałeś głos gdzieś z dołu. Jeśli za nim podążyłeś, dostrzegłeś Meowtha. - Nikt nigdy się nie dowiedział o co mu chodzi, więc i pewnie tobie się to nie uda. - Wzruszył ramionami. - Podobno reaguje na komendy i lubi aportować. To wystarczy w czasie zadań.

Powrót do góry Go down
Minty

Minty


Liczba postów : 107
Dołączył : 09/02/2019

[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 EmptyPią Lut 07, 2020 11:05 pm

___Katsuhiro nieco zrezygnowany zerknął na kierunek, z którego dochodził głos. Nawet nie zauważył, kiedy podszedł do nich ten gadający Meowth należący do dwójki "nauczycieli".
- Mimo wszystko mam nadzieję, że jest inaczej i jeszcze zdąży się do mnie odezwać. - Chociaż odpowiedź gadającego kota nie brzmiała zachęcająco, Maeda nie zamierzał się tak łatwo poddać, jednak mimo wszystko kiwnął w kierunku Meowtha głową w podziękowaniu. - Ale dobrze wiedzieć, że nie tylko mi nie idzie z tym kociakiem źle, chociaż w porównaniu ze wszystkimi... to nie jest wcale budujące.
___Przeniósł wzrok na szare kocisko, które nadal wpatrywało się w niego z miną pustego psychola i jeszcze raz westchnął.
- Pora chyba iść i prześcignąć naszego nowego współlokatora, póki jeszcze mamy na to okazję. W końcu chcemy zająć najlepsze łóżko, nie? - Wiedział, że Espurr nie odpowie mu w żaden sposób, ale mimo wszystko miał nadzieję, że jakoś odbiera jego słowa. Następnie zebrał swoje rzeczy z ławki i udał się na spotkanie z, cóż, swoim nowym lokum.
z/t -> pokój 72
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[szkoła] sala III - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [szkoła] sala III   [szkoła] sala III - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
[szkoła] sala III
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» [szkoła] korytarz
» [szkoła] dach
» [szkoła] dziedziniec
» [szkoła] gabinet pielęgniarki
» Sala Gimnastyczna Jaskra

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Eventy-
Skocz do: