IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:11 pm

Love Is In The Air ~ Fbda4f04ca20b22cb1cefefab77df6c8
Love is in the air

Wielu osobom dzień 14 lutego kojarzy się wyłącznie ze Świętem Zakochanych. Warto jednak wspomnieć, że święty Walenty (od którego imienia pochodzi nazwa Walentynek) jest też patronem osób cierpiących na choroby nerwowe, umysłowe, a także epilepsję. Jednak najbardziej ta postać kojarzona jest raczej jako patron wszystkich zakochanych! Ale pewnie niewielu z was wie dlaczego?

Love Is In The Air ~ Pokemon_valentines_day_card_magikarp__largeLove Is In The Air ~ 13921409170092Love Is In The Air ~ Pokemon_valentines_day_card_litwick__largeLove Is In The Air ~ OriginalLove Is In The Air ~ 7d6532bbe7760c53d340cec7e36c5e17

Uchylę wam rąbka tajemnicy! Rzym za panowania cesarza Klaudiusza Gockiego był uwikłany w krwawe wojny do tego stopnia, że mężczyźni nie chcieli iść do wojska. Cesarz uznał, iż jest to spowodowane ich niechęcią do opuszczania swoich narzeczonych i żon. Odwołał więc wszystkie planowane śluby i zaręczyny. Zapytacie pewnie, co ma to wspólnego z naszym bohaterem? Otóż to właśnie Walenty potajemnie pomagał pokrzywdzonym parom w ich miłości i udzielał im ślubów. Został za to skazany na śmierć. Podobno na pożegnanie tuż przed śmiercią zostawił swojej ukochanej liść w kształcie serca z napisem "Od Twojego Walentego".

Love Is In The Air ~ 023e0a26214b75d45a404b842c675a854e01f327_hqLove Is In The Air ~ Dae84dc90947464fbaded0da88eaf386Love Is In The Air ~ 339108186d9aef8946b1ea1ca0d28961Love Is In The Air ~ 10988523_678152172306730_370938834266653671_nLove Is In The Air ~ Dca0520db3cdbb313a8795e8fcac6019

Inna historia opowiada o tym, jak Walenty był pierwszym biskupem, który udzielił ślubu między poganinem a chrześcijanką. Było to coś niecodziennego zarówno w tamtych czasach, jak i obecnie. Wiele osób nadal patrzy na związku ludzi innej wiary z pogardą i często takie pary spotykają się z codzienną krytyką.

Love Is In The Air ~ 1486672066366Love Is In The Air ~ C3db8ea14582315a7e5a052e5c119fef--pokemon-valentines-valentine-day-cardsLove Is In The Air ~ 560228_678152305640050_3299473284587366160_nLove Is In The Air ~ 1945efe10ca9116ab49e789f3cdb395eLove Is In The Air ~ A6f2ee00d32dec4816f66ca94a07ea82

Spytacie pewnie, po co męczę was historią człowieka, który żył dawno temu, kiedy wy przyszliście tutaj polować? Otóż dzisiaj dobierzecie się w pary i wyruszycie wspólnie do Wesołego Miasteczka, by uczcić ten wspaniały dzień. Po drodze mogą was czekać różne zagadki, zadania i niebezpieczeństwa. Tylko jedna para będzie miała możliwość schwytania stworzenia, które ukryło się w tym miejscu. Czy jesteście gotowi na pełną wrażeń przeprawę przez zakamarki Lunaparku?


Love Is In The Air ~ 69569-gru%C3%9Fkarte-3-pngLove Is In The Air ~ 5e3a1b0c7a328fdbd19c1fa90390a686Love Is In The Air ~ HEE2BC2B4Love Is In The Air ~ Bdd9673ad455bfb6945081bdce6f896cLove Is In The Air ~ 427687bebb95a4e9d223670d5eec1e27

Czas na stawienie się macie do 19:40. (Osoby, które się spóźnią mają czas do końca pierwszej fazy polowania, żeby wszyscy mieli równe szanse na zwycięstwo. Po pierwszej fazie wszystkich nieobecnych eliminuję z rozgrywki)


Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Sob Lut 16, 2019 7:26 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:18 pm

Dziewczyna pojawiła się na miejscu spotkań jako pierwsza. Miała się tu zobaczyć ze swoim przyjacielem, @Sanato. Udała się na jedną z wielu ławeczek i zastygła w oczekiwaniu, przyglądając się nowo przybyłym
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:21 pm

I oto nadeszła długo oczekiwana chwila i mogłem przystąpić do tego tajemniczego wydarzenia. Nie miałem pojęcia czego się tak na prawdę spodziewać po tym miejscu, które jest dla mnie zupełnie nieznane. A drugim problemem, że skoro to jest związane z miłością i zakochanymi, nie miałem swojej Walentynki przy sobie. Ale cóż! To jest taki magiczny dzień, że z pewnością los sprawi mi niespodziankę i ta jedna, wyjątkowa osoba pojawi się przede mną i będę mógł z nią lub z nim przemierzyć to szalone miejsce.
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:23 pm

Shine najchętniej leżałaby w ciepłym łożu i pachniała, ewentualnie przymierzałaby nowe sukienki od Pucci albo Pavin Pein, ale NIESTETY - Marcus zmotywował ją do ruszenia się z miejsca i zrobienia czegoś pożytecznego. Ubrała się więc w swoje najlepsze ciuszki od Persace Jeans, bo uznała, że te będą najwygodniejsze i zjawiła się na miejscu - z pięknymi, błyszczącymi włoskami i w pełnym makijażu, bo to jednak wariatka na tym punkcie i zawsze musiała być umalowana.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:31 pm

Już z oddali słychać było warkot silnika, a po chwili na miejsce skąd wyruszyć na poszukiwania mieli wszyscy, trafił Rafael. Zatrzymał się na uboczu z dala od wszystkich. Zdjął kask ze swojej głowy i uważnie przyjrzał się każdemu z przybyłych tutaj trenerów szacując ich siły.
- Hmm. - mruknął pod nosem i zsiadł ze swojego pojazdu odkładając kask na bok, a następnie wypuścił z balla swojego podopiecznego.
- Gotowy na małą wyprawę przyjacielu? - zapytał swojego pokemona. Skoro już tu przybył nie zamierzał odpuszczać, ale zgarnąć najwyższą stawkę.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:33 pm

Nieco zmęczony życiem i całą tą otoczką przybyłem wraz z @V na polowanie, aby spędzić ciekawie te chwile. Zobaczymy co przygotuje dla nas los. Gdy przybyłem na miejsce zauważyłem V siedzącą i obserwującą ludzi. -UGH.... Dużo ich tutaj- powiedziałem do niej, patrząc przed siebie jak w jakaś pustkę.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:35 pm

Spojrzała na mężczyznę i uśmiechnęła się delikatnie
- Tak, ale nie martw się, Zajmiemy się tym jak nikt nie będzie patrzył - odpowiedziała, wskazując mu miejsce obok siebie
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:44 pm

Czułam, ze pojawię się ostatnia lub jako jedna z ostatnich... Wielkie wejście, tak by mógł ktoś powiedzieć, ale cóż, to nie byłam ja. Po prostu jakoś średnio zależało mi na marnowaniu czasu na dziwnych pogaduszkach z innymi...
A takie na pewno mogłyby się odbyć, gdybyśmy musieli spędzić na oczekiwaniu zbyt dużo czasu.
Dlatego stanęłam sobie spokojnie gdzieś z boku, smyrając tylko Kumę, przycupniętą koło mnie.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:47 pm

Uśmiechnąłem się do przyjaciółki słysząc jej odpowiedź i spokojnie usiadłem obok. Zaraz potem zacząłem tak jak ona obserwować wszystkich przybyłych mając nadzieję, że nikt nie będzie zwracał na mnie zbyt dużej uwagi. -Dawno się nie widzieliśmy - Powiedziałem do V. I w sumie taka była prawda. Czułem się jakbym ostatni raz widział ją kilka lat temu.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:49 pm


Love Is In The Air ~ 49a632a17514146c56e4810579a922f5
Przed wami stanął dziwny jegomość, którego wygląd był conajmniej nietuzinkowy.
-Witam wszystkich zgromadzonych w lunaparku "Valentina"! Zostaliście tutaj zaproszeni, by schwytać grasującego po atrakcjach Pokemona. Niestety jestem tutaj sam, więc na wszystkie atrakcje musicie chodzić grupowo. Przy okazji spędzicie cudowny czas razem w parach! A propos...- tu spojrzał na nieszczęśników, którzy stali odizolowani. Podszedł do Yatasharu i Shine i chwycił ich za ramiona.-No to wy będziecie parą.- podobnie uczynił w przypadku erielle i Ridderaka-A wy gołąbeczki będziecie podróżować we dwoje- oznajmił szalony waszmość. I już miał was wprowadzić do środka, gdy nagle go olśniło:
-Na śmierć zapomniałem się przedstawić! Archibald Creollo, właściciel lunaparku. A przy okazji... skoro zrobił się mały misz-masz z parami, może porozmawiajcie teraz i poznajcie się lepiej? To może mieć wpływ na to, jak dobrze będziecie się bawić!- odrzekł z uśmiechem Archibald i zostawił was samych.

Tym sposobem rozpoczyna się polowanie na na ten moment nieznanego Pokemona. Kolejka odpisów dowolna.

PS. Na wasze skrzynki zostanie za moment wysłana wiadomość. Przeczytajcie ją!


Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Sob Lut 16, 2019 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 7:54 pm

V spojrzała na mężczyznę, a potem wzruszyła ramionami. Ona i Sanato się znali... Głupota, zmarnować tak czas. Na odpowiedź kumpla kiwnęła głową
- Taa, trochę czasu minęło. Niewiele się zmieniło, tak między nami. A co u Ciebie?
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 8:00 pm

Och... Po prostu świetnie, a liczyłam, że uda mi się uniknąć współpracy z kimkolwiek. Zdecydowanie wolałam działać sama. Ludzie byli tacy irytujący...
Cofnęłam rękę, gdy owy jegomość mnie złapał, a potem otaksowałam spojrzeniem chłopaka, z którym miałam tutaj współpracować. Jak to wszystko miało wyglądać? Miałam nadzieję, że nie będziemy sobie utrudniać.
Westchnęłam.
- W porządku... Cheo. - Położyłam rękę na piersi. - A to jest Kuma.
Musnęłam palcami łepek Małej.
- Mam nadzieję, że jakoś nam się będzie współpracowało.... czy coś. - Odwróciłam wzrok.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 8:02 pm

Patrzyłem na dziwnego jegomościa zastanawiając się czy aby na pewno jest z nim wszystko ok... Zaraz potem pokręciłem głową i patrząc cały czas na niego odpowiedziałem przyjaciółce -W sumie to... Sporo zmian. W końcu wyrwałem się trochę w wir przygody - Zaraz potem rozglądnąłem się -Strasznie dużo tu tych ludzi... Ten klimat walentynek jakoś mi nie służy
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 8:03 pm

- Nie tylko tobie. Ale podobno można zgarnąć rzadkiego pokemona, więc... Czemu by nie? - rzuciła dziewczyna wpatrując się w pozostałe pary - Mamy dość dużą szansę wygrać. Oni się nie znają
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ EmptySob Lut 16, 2019 8:03 pm

Och cóż to jest jednak za niesamowite miejsce! Nie pozostaje mi nic innego jak teraz bliżej poznać moją towarzyszkę podróży Shine.
- Hej! Jestem Ethan i bardzo lubię podróżować po świecie. - to taka standardowa gadka na podryw - Skoro zostaliśmy ze sobą sparowani to razem nam się uda to wszystko pokonać i dotrwać do końca. Masz jakieś pytania do mnie?
Spokojnie, bez większych ekscytacji podszedłem to tej sprawy. Po prostu kolejna okazja do poznania fajnych ludzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: