IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:38 pm

Dziewczyna uniosła brew, ale po chwili namysłu kiwnęła głową
- Nie jesteś taki głupi, na jakiego wyglądasz - odpowiedziała niemal zaskoczona. Ale mężczyzna doskonale wiedział, że to tylko jej specyficzne poczucie humoru. Sama nie zastanawiała się nawet chwilę nad odpowiedziami
- To będzie tak. Fioletowy, bo faceci. Pizza, bo spagetti się nie najecie. Horror, bo ja bym tak wybrała. Róża, bo wy nawet nie wiecie, co to tulipan. Pokemon, bo to drugie to badziewie jest. Nie znam tych dwóch, ale mam wrażenie, że Vans. A jako ostatnie typuję spódniczkę, bo uwielbiacie pod nie zaglądać. Dlatego noszę spodnie - dodała
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:47 pm

Usiadł wygodnie w wagoniku, trzymając swojego partnera w LuxuryBallu. Nawet jak był w "kuli" to i tak dotrzymywał mu towarzystwa. Wprawdzie nie mógł mu odpowiedzieć na pytania, ale lepsze było takie towarzystwo niż żadne.
Obejrzał formularz, zastanawiając się nad odpowiedziami. Nie znał się na kobietach, i nawet nie miał się jak skonsultować z kimkolwiek, ale wątpił by inni nie mieli z tym jakiś problemów.
- Chyba Real Madryt, sport to nie moja działka. Siłownia, w końcu mogą robić sobie masę zdjęć i pooglądać facetów. Muzyka, zdecydowanie. Pewnie czerwony, kto go nie lubi. Raczej informatyka i historia. No i League of Legends. - pół na pół zgadywał, w końcu nie był ekspertem od dziewczyn. I chyba nie śpieszyło mu się to zmieniać.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:47 pm

Słuchając odpowiedzi Venom tylko się uśmiechnąłem i pokręciłem głową. -No powiem Ci, że to odważna odpowiedź. Ale zgodzę się z Tobą. Tylko proszę mnie nie porównywać do ogółu dobrze? - Znowu mrugnąłem w jej stronę i widząc, że już obgadaliśmy wszystko oparłem się wygodnie.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:47 pm

- No cóż widzę, że myślimy bardzo podobnie.
Wyciągnąłem ołówek z kieszeni i postawiłem plusiki przy następujących pozycjach, które względem mnie okazały się najbardziej udane.
Panie: 1. Barcelona, 2. Siłownia, 3. Muzyka, 4. Czerwony, 5. Informatyka, 6. Matematyka, 7. League of Legends
Panowie: 1. Fiolet, 2. Pizza, 3. Horror, 4. Róża, 5. Pokemon, 6. Vans, 7. Sukienka
- To trudniejsze niż trafienie 6 w totolotka. - westchnąłem.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:49 pm


Wokół was widzieliście wzgórza, które zdobił strumień przepływający tuż obok ogromnej łąki kwiatowej. Owy strumień wpływał do malowniczego jeziorka otoczonego przez dziką roślinność. Z drugiej strony widzieliście pasmo górskie rozprzestrzeniające się za horyzont. U podnóży tych gór w oddali widać było pasące się Mareepy. Tymczasem czasu było coraz mniej. Gdy ten wam uciekał zobaczyliście jak coraz więcej gwiazd pojawia się na sklepieniu niebieskim, a część z nich układa się w rozmaite konstelacje. Niestety nie mogliście się zbyt długo nimi nacieszyć. W końcu Archibald ściągnął was na dół.

-Mam nadzieję, że jesteście gotowi, by udzielić już ostatecznych odpowiedzi? Słucham was !- powiedział nieco ekscentryczny jegomość.
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:51 pm

To ponownie podsyłam listę naszym typów po zejściu:
Panie: 1. FC Barcelona 2. Lekkoatletyka 3. Literatura 4. Czerwony 5. Informatyka 6. Matma 7. LoL
Panowie: 1. Fiolet 2. Pizza 3. Horror 4. Róża 5. Pokemon 6. Vans 7. Sukienka
@Shine
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:53 pm

V spojrzała na Sanato. Oboje kiwnęli głowami, a potem dziewczyna odezwała się
- Sądzimy, że to będzie kolejno
Real Madryt
Lekkoatletyka
Literatura
Niebieski
Historia
Informatyka
Lol

A drugie to
Fioletowy
Pizza
Horror
Róża
Pokemon
Vans
Spódniczka
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:54 pm

Shine wyszła z wagonu jak królewna i podeszła do tego tajemniczego jegomościa, do którego uśmiechnęła się uroczo. Następnie wydęła lekko pełne, pomalowane usteczka i zaczęła mówić odpowiedzi, które przekazał jej towarzysz. Niemniej, wspomniany (@Yatasharu) ją wyprzedził, więc po prostu posłała mu kolejny uśmiech.
- Tak. To nasze typy... - stwierdziła. - A ty wolisz dziewczyny w spódniczkach czy sukienkach? - spytała prowadzącego, bo w sumie to ona była strasznie łatwa i trochę puszczalska i nawet tego dziwaka chciałaby zaraz podrywać. Nie wiedziała jeszcze, co założyć z nim na randkę, więc uznała, że się go spyta, ot co. Poza tym nie zapominała o towarzyszu, z którym również zamierzała wybrać się do jakiejś drogiej restauracji albo na jakieś polowanie na te potwory wstrętne, o których nie miała pojęcia.
Panie: 1. FC Barcelona 2. Lekkoatletyka 3. Literatura 4. Czerwony 5. Informatyka 6. Matma 7. LoL
Panowie: 1. Fiolet 2. Pizza 3. Horror 4. Róża 5. Pokemon 6. Vans 7. Sukienka
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:56 pm

Widoki były faktycznie piękne, to musiałam przyznać. Jednak chciałam mimo wszystko pozostać skupiona na zadaniu, jakie przed nami stało.
- W takim razie nasze odpowiedzi brzmią: - Odchrząknęłam cicho. - Panie: 1. Barcelona, 2. Siłownia, 3. Muzyka, 4. Czerwony, 5. Informatyka, 6. Matematyka, 7. League of Legends.
Spojrzałam na naszego "prowadzącego".
- Z kolei panowie: 1. Fiolet, 2. Pizza, 3. Horror, 4. Róża, 5. Pokemon, 6. Vans, 7. Sukienka.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 9:59 pm

Zszedł niechętnie z wagonika, rozprostowując ręce. Widział i słyszał innych oraz ich odpowiedzi, a sam zaczął się zastanawiać.. czy też ma odpowiedzieć na drugi zestaw? Nie powinien, skoro był sam.
Ale wracając. Pogiął nieco papier w dłoni i popatrzył na "prowadzącego".
- Będzie chyba tak.. Real Madryt, siłownia, muzyka, czerwony, informatyka, historia i League of Legends. - tyle miał do powiedzenia.. chyba. - A na drugą część.. jeśli trzeba.. Fiolet, pizza, horror, róża, Pokemony, Vans i sukienka.


Ostatnio zmieniony przez Kyrie dnia Sob Lut 16, 2019 10:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 10:05 pm

Jako, że posiadamy remis dwie pary z wynikiem 10/14 [erielle & Ridderak oraz Shine & Yatasharu] muszą teraz odgadnąć, jak na te 14 pytań odpowiedziałby Archibald.
-Cóż mamy remis. Obstawcie, jakich ja udzieliłbym odpowiedzi. Rozstrzygniemy tę konkurencję w ten sposob- zadecydował właściciel lunaparku, po czym czekał na odpowiedzi
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 10:17 pm

- Kochana moja. Na randkę tylko w sukience. Zapamiętaj - powiedziałem po czym puściłem oczko. A oto nasze typy:
1. Real Madryt 2. lekkoatletyka 3. literatura 4. czerwony 5. informatyka 6. matma 7. LoL
1. róż 2. pizza 3. horror 4. róża 5. pokemon 6. vans 7. sukienka

@Shine
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 10:24 pm

Po krótkiej, wewnętrznoteamowej dyskusji podałam nasze odpowiedzi:
-
-> 1. Róż 2.spaghetti 3. Romans 4. Róża 5. Pokemon 6. Vans 7. Spódniczka
-> 1. Barcelona 2. Siłownia 3. Muzyka 4. Czerwony 5. Informatyka 6. Historia 7. CS
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 10:39 pm

Archibald spojrzał na was z uśmiechem.
-Wasza walka była bardzo wyrównana. Zwycięzcy wygrali dokładnie 1 punktem. A są to....- nastała niezręczna cisza, gdy Archibald nagle zdał sobie sprawę, że nie zna waszych imion.-Nie znam waszych imion. Ale Ty i Twój partner- odrzekł wskazując na Eri i Ridderaka. Niestety dla Shine i Yaty nie starczyło biletów do innych atrakcji, ale...

-Ale nie martwcie się moi kochani! Wy możecie dalej się bawić na Diabelskim Młynie! - odrzekł towarzysz Archibald i zabrał resztę do kolejnej atrakcji.

[Shine, Yata. Niestety straciliście szansę złapać Pokemona, ale raz na turę możecie dodać odpisy, w których spędzicie romantyczny wieczór na Diabelskim Młynie! Bawcie się dobrze fabularnie! Nagroda za sam udział w polowaniu zostanie wam przyznana na samym końcu, bądźcie cierpliwi!]

Nagle mały nietoperz wyleciał z opustoszałego wagonika Młyna. Był to Woobat, który poruszał się niezwykle szybko i uciekł na strzelnicę.
-To właśnie ten Pokemon! Ten Woobat jest waszą nagrodą! Tymczasem musimy się udać za nim do strzelnicy! Bądźcie gotowi!- to powiedziawszy rozdał wam bilety na strzelnicę. Gdy dotarliście na miejsce zorientowaliście się, że przed wami stoi mnóstwo tarcz, a nad nimi nagrody w workach. Najwidoczniej trzeba było trafić celnie, by wygrać nagrodę.
-Oto wasza druga atrakcja! Na strzelnicy możecie zdobyć (Fabularne) nagrody w postaci pluszaków, słodkości, konsol i innych bibelotów, które możecie podarować ukochanej osobie.... ee no a ty Kyrie możesz w sumie zachować! Więc tym lepiej dla Ciebie brachu!- powiedział Archibald lekko zawstydzony.
-Do strzelania ku tarczom musicie wykorzystać umiejętności waszych Pokemonów. O liczbie punktów zadecyduje szczęście! A osoba, która zdobędzie najwięcej punktów będzie mogła wziąć nagrodę, ale jeśli to zrobi musi odczekać kolejkę na ławce rezerwowych. Macie do dyspozycji 5 tarcz, a na trzech z nich znajdują się bilety! W pozostałych przyjemne fabularne nagrody! Tarcze są ponumerowane liczbami od 1 do 5. Jakieś pytania?- spytał Archibald. Strzelnica była imponująca i zapewne wymagająca. Nie było piłeczek, ani strzelb, jednak tu i ówdzie walały się kamyczki, a wasze Pokemony na pewno mają także jakieś umiejętności, które pomogą zdobyć punkty. Tylko uwaga! Nie zniszczcie tarcz! To może unieważnić wynik albo zniszczyć bilety!

Podsumowanie zasad
1. Wybierz tarczę [1,2,3,4 lub 5]
2. Opisz jak strzelasz do tarczy. (a właściwie jak Twój Pokemon strzela do tarczy)
3. Poczekaj na werdykt
4. Osoba z najwyższym wynikiem może (ale nie musi) wziąć worek z tarczy, wówczas ta tarcza jest wyłączona z dalszej gry.
4.1. Jeśli wziąłeś worek -> Siadaj na ławce na jedną turę (daj się innym wykazać)
4.2. Jeśli nie wziąłeś worka -> Runda jest rozgrywana na nowo (osobiście nie polecam, ale kto bogatemu zabroni?)
5. Powtarzaj czynności od 1-4 w pętli, aż skończą się worki.

PROTIP: Możesz otworzyć worek od razu lub poczekać do skończenia rozgrywki. Decyzja należy do Ciebie.


Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Nie Lut 17, 2019 7:18 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 EmptySob Lut 16, 2019 11:06 pm

V uśmiechnęła się i wypuściła z pokeballa swojego przyjaciela
- No, Sinister, pokażemy, na co nas stać. Rzucę do Ciebie kamień, a Ty złapiesz go swoim jęzorem, obrócisz się kilka razy, i rzucisz do tarczy numer 1. Skoro potrafisz tak sprawnie lewitować i unikać gałęzi, to i z takim wycelowaniem nie powinieneś mieć problemów, nie? - zapytała spokojnie, a potem podrzuciła pokemonowi kamień, patrząc, jak ten wystrzeliwuje go do tarczy. Ciekawa była tylko ile punktów za to zgarną... Patrzyła teraz na poczynania Sanato i reszty ferajny
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: