IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptyPią Lut 22, 2019 8:30 pm

Potarł dłonie o siebie, zadowolony z siebie. Humor zdecydowanie mu się poprawił, i już nawet nie próbował "ukrywać" swojej.. tożsamości? Jak zwał tak zwał, ale w końcu pokazał im co potrafi. Spojrzał na pozostałych uczestników, którzy też się postarali w domu strachów. Konkurencja nietypowa ale nawet normalniejsi ludzie sobie z nią poradzili.
- Nie ma co się ociągać, nagroda do zdobycia czeka. - zakomunikował głośno uśmiechając się szeroko. Po czym zgrabnie ruszył w kierunku łodzi. Oczywiście nie zapominając o przeczytaniu tabliczki i sprawdzeniu czy owo koło ratunkowe jeszcze ma.. miał, toteż pozostało mu już tylko wskoczyć do łodzi i czekać na prawdziwe rozpoczęcie.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptyPią Lut 22, 2019 9:04 pm

Przeciągnąłem się po usłyszeniu wyniku. Kości mocno strzeliły. Trochę to trwało, ale przynajmniej wiemy, że udało nam się przejść dalej. Uśmiechnąłem się tylko i spokojnie ruszyłem w stronę łodzi, aby kontynuować przygodę tutaj. Przed wejściem spojrzałem tylko na V z uśmiechem -Widzę, że ty też się postarałaś. Powodzenia - Dodałem i ruszyłem w stronę łodzi. Miałem przy sobie trochę kół ratunkowych więc może się przydadzą. Uważnie zacząłem się przyglądać chłopakowi, który uzyskał tę samą ilość punktów co ja... Wyglądał na dość tajemniczą postać. Doszedł aż tutaj więc V miała rację żeby na niego uważać.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 12:54 am

V odetchnęła z ulgą. Mało brakowało, odpadłaby z konkursu. I to na czymś, czego była pewna, że nie jest w stanie przegrać! Zerknęła na Sanato i uśmiechnęła się ledwo zauważalnie
- Powodzenia i Tobie. Oby któremuś z nas udało się przetrwać - odpowiedziała, a potem zerknęła na ostatniego uczestnika. Wiedziała, że nie jest byle kim... Wsiadła do łódki spokojnie
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 1:20 am

Płynęliście tunelem, a tuż nad wejściem znajdowała się tabliczka z pakietem 14 pytań. (wyślijcie odpowiedzi najszybciej jak to możliwe! Liczy się czas i trafność! Polecam przeczytać poprzedni post)

1. Ile Pokemonowych Walentynek znajdowało się w poście wstępnym? (29/16)
2. Święty Walenty jest partonem osób chorych na jaką chorobę? (epilepsję/apopleksję)
3. Cesarzem Rzymu za życia Walentego był ... (Klaudiusz / Juliusz)
4. Za czasów Walentego zakazano sakramentu ... (kapłaństwa / małżeństwa)
5. Jaki prezent dał swojej ukochanej Walenty? (kamień / liść)
6. Jaki napis znajduje się na kartce Charmandera? (You light up my life / You set my heart ablaze)
7. Walenty dokonał ślubu między chrześcijanką a ... (poganinem / islamistą)
8. Jaka para Pokemonów na walentynkach wyznaje sobie miłość? (Pikachu i Dedenne / Mew i Mewtwo)
9. Co trzymają wszystkie Eevelucje na walentynkach? (Kartki walentynkowe / Cukierki w kształcie serca)
10. Jaki jest tytuł polowania? (Love in the air / Love is in the air)
11. Którego z tych Pokemonów nie znajdziesz na walentynkach? (Luvdisca / Alomomoli)
12. Walenty był ... (biskupem / żołnierzem)
13. Który z tych Pokemonów nawiązuje do jedzenia na walentynkach? (Espurr / Tyrunt)
14. Której z atrakcji nie odwiedziliście w Lunaparku? (Strzelnicy / Kolejki górskiej)


Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 3:28 pm

Po rozrachunku odpowiedzi sytuacja wygląda zabawnie, bo:

WSZYSCY MACIE PO 12 punktów...
Z tego wynika, że Ci, którzy kupili koła ratunkowe mogą kupić sobie brakujące punkty. Możecie również dać komuś swoje koło. Tymczasem prezentuję liczbę kupionych kół:

Kyrie : 1
Sanato : 3
V : 0

Zatem czekam na waszą decyzję, czy używacie kół sami, czy dzielicie się?
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 3:40 pm

Patrząc na sytuację i to, że posiadam o jedno koło za dużo podałem jedno V. W końcu bardzo mi pomogła więc musiałem się odwdzięczyć. Resztę wykorzystam dla siebie. W sam raz dwa koła jedno dla mnie jedno dla stworka. Może nie stanie się nic złego.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 3:42 pm

V zerknęła na chłopaka z zaskoczeniem, ale przyjęła koło kiwając mu głową i natychmiast wymieniła je na punkt. Zerknęła teraz na trzeciego uczestnika. Jeżeli również to zrobi, a była przekonana, że tak... Co wtedy? Będą mieli dokładnie taką samą ilość punktów
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 4:22 pm

Cóż, nie spodziewał się ani takiego remisu ani tego, że tamten chłopak odda jedno swoje koło "przeciwnikowi". A sam Kyrie miał jedno tylko koło.. ale nie zamierzał się poddać. Szans za dużych na wygraną nie miał, ale nie po to dotarł tak daleko by odpuszczać. Ani oddawać koła za punkt.
Wolał już mieć mniej punktów niżeli się utopić.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 6:12 pm

Liczba kół sprawiła niemały problem. Po ostatecznym rozrachunku wyniki były takie:

Sanato 14/14
Kyrie i V 13/14

(Kyrie, tak nadmienię, że użycie koła = dodatkowy punkt, więc bez stresu :D )

Skoro mamy remis pozostało tylko jedno jedyne wyjście z sytuacji. Daję wam czas do jutra do 24 na odpowiedź na poniższe 7 pytań. Te same zasady, ale tym razem musicie szukać informacji na własną rękę. Do poniższych pytań załóż, że panuje słoneczna pogoda.

1. Castform został zaatakowany atakiem Brine. Efektywność wyniosła x2. (Prawda / Fałsz)
2. "Pokemon Fala Dźwiękowa" to (Whismur / Noibat)
3. Mega-Ampharos używa Bulldoze przeciwko Carnivine'owi. Efektywność wyniesie x1. (Prawda / Fałsz)
4. "Pokemon Gaz" to (Gastly / Koffing)
5. Roserade używa Weather Ball przeciwko Gastly'emu. Efektywność wyniosła x0. (Prawda / Fałsz)
6. "Pokemon Mały Rudzik" to (Fletchling / Pikipek)


Jeśli będzie znowu remis decydujące pytanie jest to pytanie otwarte (jeśli nie, to również się liczy do punktacji!):
7. Kim naprawdę są It i Lekhyam?
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 7:22 pm

Nastała wiekopomna chwila. Natomiast zanim udzielę informacji, które z was przechodzi udzielę objaśnienia odpowiedzi:

1. Jest słoneczna pogoda zatem Castform przyjmuje formę Sunny (Fire). Brine jest ruchem typu Water. Zatem krótka kalkulacja mówi nam, że Water vs. Fire = x2. Zatem błędną odpowiedzią był Fałsz.

2. Jest to Noibat (i Noivern). Zatem błędna odpowiedź to Whismur.

3. Mega-Ampharos ma umiejętność Mold Breaker, co anuluje efekt Levitate. Zatem Bulldoze zadaje obrażenia takie jak Ground vs. Grass = x1/2. Błędna odpowiedź to Prawda.

4. Jest to Gastly (i Haunter). Zatem błędna odpowiedź to Koffing.

5. Weather Ball przyjmuje typ Fire, gdyż jest słoneczna pogoda. Zatem efektywność wynosi x1. Błędna odpowiedź to Prawda

6. Jest to Fletchling, więc błędna odpowiedź to Pikipek

7. A tu mała niespodzianka. Zapiszmy imiona klaunów fonetycznie od tyłu:
Ti oraz Majkel => Tea oraz Michael~

To oni byli sekretnymi sędziami z domu strachów :D
(Nota bene, wielkie dzięki za pomoc w sprawach organizacyjnych i cierpliwość...)

Nie przedłużajmy już... podsumowałem głosy i wynik różnił się o dokładnie 1 punkt!
Osobą, która razem z Sanato dopłynie do końca jest....


V

Przykro mi Kyrie, walczyłeś dzielnie smoku! Ale nie martw się! Już niedługo zarówno Ty jak i reszta uczestników otrzymacie nagrody za to polowanie! Tymczasem możesz dołączyć do reszty i spędzić resztkę czasu fabularnie raz na turę w odwiedzonych już atrakcjach. (psssst. jest jeszcze Kolejka Górska, niewykorzystana w polowaniu, możecie na nią wsiąść!) Nurt ściągnął Cię pod wodę i wypłynąłeś na zewnątrz, bez możliwości powrotu do tunelu.

Tymczasem Sanato i V płyną sobie łódkami bezpiecznie. Ostatecznie nikomu się nie stało za wiele krzywy, jednak V była daleko w tyle za Sanato. Oto gdy obydwoje płynęli za Woobatem, który dziarsko stawiał opór widzieli powoli koniec tunelu. Archibalda nie było póki co widać na horyzoncie.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 7:27 pm

Udało się. Była zaskoczona. W jednej chwili chciała wyciągnąć rękę i pomóc młodemu mężczyźnie, jednak... Powstrzymała się. Choć walczył dzielnie, nadal była to walka. Usiadła wygodnie. Została tylko ona i Sanato... I miała szczerą nadzieję, że nie będą musieli walczyć o pierwsze i drugie miejsce, gdyż była przekonana, że skończyłoby się to obrażeniami śmiertelnymi u obojga
- Udało się, Sinister. Giovanni będzie dumny - rzuciła do swojego pokemona, fruwającego gdzieś nad łódką
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 7:34 pm

Spokojnie płynąłem przed siebie łódką wraz z Fletchlingiem. Widziałem, że V była bardzo zadowolona z wyniku. No cóż nie ma się co dziwić w końcu to była jej praca, a konkurencja do łatwych nie należała. Odetchnąłem i przeciągnąłem się spokojnie czekając na rozwój sytuacji i ciesząc się, że wszyscy pozostali zostali już wyeliminowani. -No Fletchling. Chyba powoli będziemy kończyć tę przygodę -Powiedziałem do pokemona głaskając go.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 7:42 pm

Po chwili wasze Pokemony okazały się bardziej potrzebne niż się wydawało, bo Woobat zaczął was okładać powietrznymi atakami! Trzeba było go sprowadzić do poziomu! Za jakieś 200m widzieliście ląd! Drugi koniec tunelu, a zarazem koniec polowania był już bliski!

Zbliżaliście się niebezpiecznie do puenty waszej podróży, jednak mieliście dziwne przeczucie, że coś jest nie tak... Na lądzie stał Archibald i najwidoczniej obserwował wasze poczynania.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 7:45 pm

Dziewczyna zmrużyła oczy. No nie, jeszcze tego brakowało...
- Sinister, wiesz, co robić. Thunderbolt. Celuj wyłącznie w to paskudztwo - niemal warknęła, poprawiając swoje lśniące włosy. Miała pozwolić, żeby ta paskuda, to coś z sercem na pysku, miało zniszczyć jej image? Nie ma takiej opcji.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 EmptySob Lut 23, 2019 8:39 pm

Myślałem, że podróż przez tunel będzie spokojna do samego końca... Oczywiście wyszło na to, że się przeliczyłem. Woobat dość nieprzyjemnie przyjął nasze towarzystwo. Na szczęście obok mnie siedział Fletchling, a poza nim była również V z Gastlym. -Fletchling, przyjacielu. Zaraz po tym jak Woobat oberwie od Gastlego atakiem postaraj się go uderzyć Tackle i zrzucić na ląd, albo po prostu nieco zachwiać równowagę, aby Gastly mógł znowu uderzyć. - Zaraz potem spojrzałem w stronę V -Nie walczmy ze sobą. Połączmy siły i potem ustalimy kto weźmie tego gada. Tak szybciej się z nim uporamy i będziemy mieć go z głowy - Krzyknąłem i uśmiechnąłem się jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: