IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:01 pm

Uśmiechnąłem się tylko. Sam nie wiem czemu, ale czułem, że to będzie właśnie odpowiednia tarcza. Następnie postanowiłem kontynuować zabawę. Przecież nic nie szkodzi pobawić się znowu. -Mój przyjacielu świetnie się spisałeś. Teraz postaraj zrobić dokładnie to samo tym razem celując w tamtą tarczę. Liczę na Ciebie przyjacielu. Pobawmy się nieco - Powiedziałem do stworka i wskazałem tarcze numer 1. Następnie poszukałem odpowiedniego kamyka i wręczyłem mu go. Tym razem nie liczyłem na dobry wynik. Chciałem po prostu pobawić się nieco dłużej. -Dasz rade V - Powiedziałem jeszcze do mojej przyjaciółki aby nieco zmotywować ją i jej pokemona.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:11 pm

Wyniki próby #3

Sanato 55
V 45
erielle 39
Kyrie 20

Ridderak nie sprawdził zawartości worka. No cóż, jego wybór. Mimo to już worki nr. 1, 3 i 4 zostały zdjęte. Tymczastem kolejną rundę zwyciężył po raz kolejny Sanato~ Po raz kolejny staje przed wyborem, czy brać worek, czy nie, no i czy sprawdzić jego zawartość jeśli go weźmie


Ostatnio zmieniony przez Camus dnia Nie Lut 17, 2019 5:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:13 pm

Znowu uśmiechnąłem się i zakryłem część głowy dłonią spoglądając w niego. Mój towarzysz świetnie się spisał. Po raz kolejny wziąłem worek ale tym razem nie sprawdzałem jego zawartości. Postanowiłem postąpić jak Rid i potrzymać ludzi w niepewności. Kto wie co tam jest.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:15 pm

V tylko westchnęła, delikatnie już poirytowana. Jak długo zajmować będzie drugie miejsce? Spojrzała na Sinister. Pewnie ktoś dmuchnął, czy coś. Albo to wszystko wina pradawnych bogów.
- Dobra... Tym razem się postarajmy, mały. Im szybszy kamień, tym lepiej - podała mu nieco mniejszy, po czym czekała, ile tym razem rzut przyniesie punktów. Celowała w tarczę numer 2
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:17 pm

Tym razem już bez żadnych ceregieli podszedłem do tarczy numer 5.
- Przyjacielu zrób to co ostatnim razem, było doskonale. Po prostu rozpędź się, wyceluj i kopnij kamyk prosto w sam środek. - poleciłem swojego partnerowi obserwując efekt jego rzutu. Większość nagród już rozdana, w tym te najcenniejsze workowe cosie, ale nie ma się czym martwić. Zerknąłem ukradkiem na pozostałe osoby, które rzucały w tej kolejce.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:19 pm

Wskazałam tylko palcem na tarczę numer pięć.
- Okej, Kuma, jeszcze raz, zanim obydwie zirytujemy się tak bardzo, że stracimy cierpliwość.
Założyłam ręce na piersi, wybierając tym razem mniejszy kamyk.
- Działaj, skarbie.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:20 pm

Wziął większy kamyk i podrzucił go, po czym podał Noibatowi.
- Celuj w tarczę numer 1. Wzleć do góry z kamykiem w łapach, a następnie zapikuj w dół jakbyś używał Tackle i robiąc obrót wypuść kamyk w stronę tarczy. Uda ci się. - próbował go zmotywować. No i siebie też.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:29 pm

Wyniki próby #4

V 85
erielle 75
Ridderak 62
Kyrie 4

Tym razem zwyciężyła V. Mogła więc wybrać co uczyni z workiem, czy go weźmie, czy zostawi dla reszty, no i czy pokaże zawartość jeśli go weźmie.

Tymczasem Sanato poszedł w ślady Rida i nie pokazał zawartości swojego worka.

Pozostał tylko worek #5.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:31 pm

- Tak! - rzuciła z dziką satysfakcją i usiadła na ławce z workiem na kolanach. Nie zamierzała go nikomu pokazywać, tak samo, jak reszta
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:32 pm

Westchnęłam przeciągle, czując, że Kuma za chwilę zrobi to samo. Podejrzewałam, że obie miałyśmy już dość.
- Pozycja, wyceluj, rzut - powtórzyłam spokojnie, wręczając jej ostatni kamyk.
Ostatni rzut.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:37 pm

Popatrzył to na Noibata to na ostatnią tarczę. Wziął ostatni kamyk jaki mógł i chyba cud powstrzymywał go od rzucenia nim samodzielnie. Albo rzucenia nim w któregoś z uczestników.
Nie znał ich, może mieli jakieś asy w rękawie, ale z jego perspektywy wyglądali normalnie. Takiego to łatwo powalić i odebrać nagrodę. Pogryźć. Zranić.
Nawet o tym nie myśl. Tylko pogorszysz sytuację.
Wypuścił ze świstem powietrze i dał kamień Noibatowi.
- W górę, zapikuj w stronę tarczy i rzuć w nią kamieniem.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:51 pm

Uśmiechnąłem się do V. W końcu jej się udało. Na polu pozostała już tylko 5 tarcza. W sumie co mi szkodziło znowu spróbować. Pogłaskałem mojego stworka -No dalej Fletchling. Robimy powtórkę z rozrywki tym razem z tamtą tarczą. Ok? - Powiedziałem i obserwowałem to co się dzieje.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 5:55 pm

- Dajesz Torchic, wierzę w Ciebie i to, że dasz z siebie wszystko w tym ostatnim rzucie. I tak osiągnąłeś już sukces wygrywając na jednej tarczy, więc jestem z Ciebie dumny. - zwróciłem się do pokemona. Czas już było zakończyć te zmagania i ruszać dalej.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 6:07 pm

Wyniki ostatniej próby
Love Is In The Air ~ - Page 6 Bullseye-knife-shine

Kyrie 100 - Gratuluję! Jako bonus, do worka otrzymujesz fabularnie komiks o ten Komiks
erielle 99 - Jednym punktem, ale nagrodę fabularną i tak dostaniesz! Podobno ma 99% skuteczności Nagroda
Sanato 82 - Nie znudziły Ci się dobre wyniki? Twoja nagroda fabularna to Nagroda
Ridderak 53 - No cóż, najgorszy w tej rundzie, ale nagroda Cię powinna pocieszyć! Nagroda
V brak - Haha! Nie spodziewałaś się, że też coś dostaniesz fabularnego? Ty dostaniesz w nagrodę ... koło ratunkowe, ale takie niezwykłe -> Nagroda

No. To może czas zobaczyć, co macie w workach?
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 EmptyNie Lut 17, 2019 6:11 pm

V spojrzała na swoją "nagrodę"... I wybuchnęła głośnym śmiechem. Po raz pierwszy od niemal roku
- No nie wierzę... Sanato, zobacz - rzuciła rozbawiona. Po chwili namysłu jako pierwsza otworzyła worek zaglądając do środka
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 6 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: