IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:06 pm

Shine spojrzała na tego całego Yatasharu i od razu się uśmiechnęła, bo okazało się, że to jakiś przystojniak, a ona w sumie tylko z przystojniakami chciała pracować! Jak była uczennicą liceum to musiała robić projekt na biolcię o wychowywaniu dzieci z takim wsiurem, który zaporponował jej randkę w LODZIARNI. Odmówiła mu, bo lodziarnia wyszła z mody w 1999.
No ale Yatasharu okazał się całkiem fajny i nawet pozwolił jej zadać pytanie.
- Hejka, jestem Shine i interesuję się malowaniem paznokci i kupowaniem ubrań. - rzuciła. - Czym się zajmujsez i ile zarabiasz?
(@Yatasharu)
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:07 pm

Uśmiechnąłem się tylko -Skoro tak to na pewno trochę nam ułatwi sprawę. Ale nie skreślajmy reszty. Wyglądają na całkiem zdolnych. Ciekawe kiedy będziemy mogli się rozejrzeć -
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:13 pm

- Miło mi poznać, ja jestem Rafael, a to jest mój przyjaciel Torchic. - odpowiedziałem uśmiechając się serdecznie do swojej partnerki z którą przyjdzie mi współpracować. Zawsze to nowa znajomość, a tych w świecie pokemon nigdy za mało.
- Czy "coś"? - zaśmiałem się z tego co powiedziała dziewczyna, choć nie wiedziałem dlaczego wywołało to u mnie rozbawienie. Jej nieśmiałość, czy może niezbyt wielkie przekonanie co do mojej osoby? Cóż, może to po prostu wina tego, że jeszcze się nie znamy.
- Na pewno będzie fajnie, w końcu jesteśmy tu po to by dobrze się bawić, prawda? Zżyć sie z pokemonami, no i ewentualnie złapać nowego partnera. - mrugnąłem porozumiewawczo okiem do nowej znajomej. Niesamowicie się czułem z niewiedzą co to będzie za zdobycz, którą będzie można upolować, choć miałem już pewne domysły. Pytanie tylko, czy okażą się one prawdziwe.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:32 pm

Czekamy jeszcze na @Kyrie~
Od momentu jego odpisu będziecie mieli jeszcze 15 minut na pogawędki, później ruszamy z eventem do przodu


Powiedział cichutko głos z niebios
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:34 pm

Westchnęłam tylko. Naprawdę liczyłam, że obejdzie się bez przymilania i tych usilnych uprzejmości... Wolałabym zająć się tym, po co tu przyszliśmy. Współpraca z innymi zawsze była dla mnie męką. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłoby przecież skupić się na tym, co mamy tu zrobić...
Mruknęłam coś tylko w odpowiedzi, gdy przedstawił się i zaśmiał z moich słów.
- To ostatnie chyba przede wszystkim, hm? - spytałam, spoglądając na niego kątem oka. - Ciekawe, jak to będzie wyglądało. Zagadki? Zadania? Będziemy musieli odczytywać ślady? Wybierać kierunki? Ciekawe, czy były jakieś przecieki...
Zmarszczyłam brwi i spojrzałam na niego.
- Umiesz ty chodzić normalnie po lesie, a nie jak mieszczuch?
Cóż, forma jego przybycia tutaj... Przez nią miałam lekkie wątpliwości.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:35 pm

- Wygląda na to, że jeszcze na kogoś czekamy. No cóż... To jak tu trafiłeś? - zapytała zaintrygowana dziewczyna. Nigdy nie posądzałaby go o takie zamiłowanie do miłości
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:37 pm

No cóż, niezwykle urokliwa kobieta trafiła mi się na towarzysza podczas tej dziwnej tułączki w tym miejscu. Od razu przeszła do ciekawych pytań.
- Kim jestem i co robię? Cóż nie będę oszukiwać. Jestem łowcą i moim zadaniem jest pozbycie się ze świata różnych kreatur. No nie ma z tego sporo pieniędzy, chyba że opchnę jakiś artefakt jakiemuś szamanowi czy coś. A ty?
Zapytałem i spokojnie czekałem na odpowiedź.
@Shine
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:38 pm

Przybył zdecydowanie za późno, i było to widać. Zebrała się już spora grupa ludzi oraz Pokemonów, i z daleka było widać że się.. dogadali? Nie był tak spostrzegawczy, bądźmy szczerzy. Tym bardziej w większej grupie.
Nie, żeby czuł się niezręcznie, ale jednak cały ten zgiełk i różnorodność ludzi.. wątpił by cała ta wycieczka się udała. Wypuścił jednak swojego Noibata, jakby chcąc sobie dodać otuchy. Zakrył ręce rękawami, by chociaż poudawać że jest normalny, chociaż całej reszty nie mógł.. schować. No cóż.
Stanął gdzieś z tyłu, obserwując nieznajomych. Ciężko tak zagadać, szczególnie że rozmowy już się między nimi toczyły.
- To będzie długi dzień.. - mruknął i pogłaskał Noibata po łbie.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:40 pm

- A widzisz gdzieś tu las? - uniosłem brwi wskazując ręką na cały lunapark, który z lasem chyba niewiele miał wspólnego. Chyba, że nas tam wyślą. - Mam nadzieję, że radzisz sobie z poruszaniem się w czymś bardziej cywilizowanym niż las. - odciąłem się od jej uwagi. Może przybyłem trochę inaczej niż wszyscy, ale cóż. Czy szybki środek transportu jest zły? Coraz mniej podobała mi się ta współpraca, ale czego się nie robi dla osiągnięcia celu.
- Nie wiem, ale jestem gotowy na wszystko. - rzuciłem na koniec odpowiedź na jej pierwsze pytanie.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:42 pm

-W sumie to sam nie wiem... Zupełnie przypadkiem. Usłyszałem, że coś się szykuje i postanowiłem to sprawdzić. Ot... Taka moja ciekawość przecież sama dobrze wiesz jak to wygląda. Gdybym wiedział, że chodzi tu o miłość to chyba bym się nie pojawił... No ale cóż jasnowidzem nie jestem! A ty? Przecież raczej unikasz tego typu rzeczy. - Zapytałem z uśmiechem. V wcale bardzo się nie zmieniła od naszego ostatniego spotkania. Nadal była tą spokojną, tajemniczą i przyciągającą ciekawość osóbką.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:45 pm

Pokiwała głową zerkając na ostatnią osobę
- To chyba na niego czekaliśmy... - rzuciła, a potem potrząsnęła głową - Wiesz, jak jest. Jeżeli chodzi o silne pokemony, mój ukochany szefuńcio zawsze wysyła kogoś z nas - westchnęła - A poza tym... ciekawiło mnie jaki typ osób tutaj przybędzie - dodała nieco tajemniczo. Uwielbiał Sanato. Nigdy nie zadawał więcej pytań, niż powinien
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:47 pm

Uśmiechnęłam się ironicznie pod nosem. Cóż, jeśli potrafi się odgryźć, może ta "współpraca" nie będzie aż taka straszna, hm?
- Dobra odpowiedź - pochwaliłam z rozbawieniem, ignorując jego zaczepkę. - Tak naprawdę nie wiemy, co nas tu czeka. Każdy budynek może być niespodzianką, ale też pułapką. Lepiej nie tracić czujności.
Wzruszyłam ramionami, a potem spojrzałam na małego Pokemona, z którym tu przybył i uśmiechnęłam się, tym razem cieplej, szczerzej. Był słodki.
- W końcu nie wiemy nawet, na jakiego Pokemona polujemy, hm?
Rzuciłam okiem w stronę ostatniej osoby, jaka tu przybyła i zmrużyłam oczy.
- Ciekawe...
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:49 pm

Trochę się zdziwiła jak zaczął gadać o łowcach i szamanach, bo jedyny szaman jakiego tolerowała to Wróżbita Maciej, do którego dzwoniła w każdą sobotę, żeby spytać na co ma uważać w szkółce.
- Ja jestem kapitanem cheerleaderek i dziedziczką fortuny. - powiedziała z dumą w głosie. No w sumie to spodobało jej się to, że on jakieś potwory zabija, bo to oznaczało, że był strasznie MĘSKI i na pewno radził sobie ze wszystkim i w ogóle nadwałaby się na męża. - Ale na pewno masz ciekawe życie. A nie czujesz się trochę samotny? - spytała jakimś takim dziwnym głosem, w którym można było wyczuć ekscytację, bo jeśli jest samotny to znaczy, że ŁATWY.
(@Yatasharu)
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:52 pm

Słuchałem uważnie V i tylko kiwałem głową. Wiedziałem, że nie lubiła pytań. W sumie to było bardzo wygodne. Nie powinniśmy niektórych rzeczy wciągać w naszą relację. Zwłaszcza, że to dotyczyło jej pracy i szefa, a z nim na pewno bym nie chciał zadrzeć. -Rozumiem! Zawsze miałaś szczęście do tego typu rzeczy więc na pewno jesteś dobrą osobą na odpowiednim miejscu - - Powiedziałem i szczerze uśmiechnąłem się do dziewczyny - Wszyscy tutaj wyglądają całkiem interesująco. A na pewno ten chłopak, który dopiero co przyszedł. Trzeba będzie na niego uważać - Odetchnąłem, a następnie przeciągnąłem się i poprawiłem trochę swój biały płaszcz i przeczesałem włosy dłonią...
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 EmptySob Lut 16, 2019 8:53 pm

- Na każdego trzeba będzie uważać. Zwłaszcza na niego i na tego, który przyjechał motocyklem. Wygląda na nieobliczalnego - odpowiedziała spokojnie, z dłońmi w kieszeniach - Ale... Przynajmniej może będzie trochę zabawy... O ile wiesz, co mam na myśli - uśmiechnęła się lodowato
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 2 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: