IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptySob Lut 16, 2019 11:40 pm

Spojrzałem na tarcze, a potem na swojego pokemona. Jak mam to wszystko wykorzystać i uzyskać dobry wynik? Spojrzałem również pytająco na swoją partnerkę. Niewiele pomysłów mi przychodziło do głowy, więc postanowiłem spróbować z jednym z tym, które wydawały mi się w miarę sensowne i może skuteczne. Podszedłem do tarczy numer 4.
- Torchic skup się. Widzisz tę tarczę tam i jej środek? - pokazałem palcem pokemonowi jego cel Mam dla ciebie zadanie. Postaraj się użyć ember i trafić w sam jej środek, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Niech to jednak nie będzie silny atak, ale delikatny płomyk, który tylko zaznaczy miejsce w które trafisz. Tak jakbyś wypluwał jedną pestkę arbuza, tak samo postaraj się użyć tego ember na tyle skutecznie by oczywiście doleciał on i trafił w cel, ale jednocześnie nie uszkodził ani worka, ani tarczy. Mam nadzieję, że ci się uda.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 12:34 pm

Uważnie obserwowałem to co się działo. Przyszła kolej na kolejną atrakcję, która średnio mi się spodobała. Naprawdę mamy do tego używać naszych pokemonów? Chyba nie mam zbyt dużej przewagi patrząc na to, że mój stworek posiada zaledwie jeden atak kontaktowy i ani jednego dystansowego. Westchnąłem tylko i pokręciłem głową. Zauważyłem jednak że Venom wpadła na jakiś pomysł z kamieniem. Wzruszyłem ramionami i wypuściłem Fletchlinga z balla. -Witaj mój drogi przyjacielu. - Powiedziałem i lekko pogłaskałem go palcem po podbrzuszu. Bardzo tu lubił. Zaraz potem postanowiłem wykorzystać taktykę mojej przyjaciółki. -Musimy trafić w te tarcze tutaj. Postanowiłem trochę zainspirować się tym co robi V. Tak więc dam Ci kamyk, a ty wzbijesz się w powietrze, a następnie postarasz się z nim pikować w dół. Zaraz potem nabierz odpowiedni kąt i wypuść go. Kamień powinien nabrać odpowiedniego pędu i trafić w tarczę. Postaraj się być precyzyjny. Celuj w tę tarcze - Powiedziałem i wskazałem mu na tarczę nr 3. Następnie znalazłem odpowiedni kamyk i dałem go swojemu pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 12:56 pm

Na uwagę prowadzącego tylko wzruszył ramionami.
Tak to jest jak przychodzisz ostatni, grunt że nie trzeba słuchać wylewów przypadkowego partnera.
Kolejna "atrakcja" trochę mniej mu się podobała, jako iż Noibat nie znał.. dystansowych ataków. A Supersonic raczej nie podziała w tej kwestii. No nic, podszedł do tarczy z numerem 5 i wypuścił swojego Pokemona.
- Alucard, słuchaj. Widzisz tę tarczę? Naszym zadaniem, albo raczej twoim, jest trafienie w nią kamykami. Musisz to robić z odległości, żeby nie zniszczyć tarczy i żeby nie było potem, że oszukujemy. Rozumiesz? - podrapał Pokemona za uchem, chcąc go zmotywować. - To teraz..
Sam się podrapał po brodzie. Będzie ciężko.
- Weź kamień w tylne łapy i odleć nieco dalej, a następnie.. zrób jakbyś używał Tackle, ale bez zbliżania się zanadto do tarczy i obróć się, rzucając kamyk w jej kierunku. - brzmiało jak głupi plan, ale zawsze to jakiś plan.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 1:02 pm

Skrzywiłam się lekko po wysłuchaniu zasad, bo jakoś nie wyobrażałam sobie siebie w czymś takim. Siebie ani Kumy, jeśli już o tym mówimy, bo żadna z nas nie miała w sobie ani trochę poparcia dla całego tego lunaparkowego klimatu.
Spojrzałam na swoją podopieczną i westchnęłam, zmuszając szare komórki do pracy. Było o tyle dobrze, że Kuma przynajmniej miała jakąś łapę, którą mogła cisnąć kamień. Co nie znaczy, że będzie to dla niej łatwe, bo raczej nie była przyzwyczajona do takich rzeczy.
Rozejrzałam się i podniosłam z ziemi jeden z kamyków, troszkę większy, żeby łatwo było jej go złapać. Potem ukucnęłam przy niej i wyciągnęłam w jej stronę.
- Kochanie, wiem, to dziwne, ale musimy trafić tym kamieniem w hm, powiedzmy, tę tarczę. - Wskazałam tę oznaczoną numerem cztery. - Nie chodzi o siłę, ale o celność.
Pogłaskałam ją po łebku i wręczyłam jej kamień.
- Spróbujesz cisnąć nim do tarczy? Może spróbujemy wykorzystać twój Quick Attack, żebyś nabrała nieco rozpędu? Wiem, że dasz radę, Mała!
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 3:46 pm

Wyniki Próby #1
Love Is In The Air ~ - Page 5 3bb7237154_so_close

Sanato 93
Kyrie 75
Ridderak 44
V 33
erielle 9

Rundę zwycięża Sanato i ma możliwość zgarnąć worek lub wziąć udział w kolejnej rundzie.

Kolejka: Sanato, potem reszta dowolnie
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 3:55 pm

Widząc jak mój mały stworek pikuje nie byłem dobrej myśli. Na szczęście się myliłem. Kamień leciał w stronę tarczy i trafił niemalże w środek. Uśmiechnąłem się tylko i odetchnąłem. -Bardzo dobrze mój przyjacielu - Powiedziałem do stworka i poklepałem go po głowie. Zaraz potem postanowiłem sprawdzić co jest w worku. Zabrałem więc go, aby sprawdzić zawartość. Następnie położyłem dłoń na ramieniu V -Teraz twoja kolej - Uśmiechnąłem się i oddaliłem nieco.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:16 pm

Cóż za pierwszym razem nie poszło nam najlepiej, ale nie zamierzałem się poddawać. To nie w moim i Torchica stylu.
- Cóż, nie udało nam się wygrać, ale to nie znaczy, że się poddamy. Tym razem spróbujmy jednak tak jak większość użyć kamyka. - zwróciłem się do kurczaka i wybrałem jakiś niezbyt duży i ciężki kamyk, a następnie spojrzałem na tarcze. Jedna już odpadła, ale nadal nie wiadomo co w niej się znajduje, a raczej w worku, który był tam przyporządkowany. Postanowiłem zatem nie zmieniać celu i znów uderzyć w 4 tarczę.
- Słuchaj, weź rozpęd i postaraj się kopnąć ten kamyk z całej siły tak, aby poleciał ku samemu środku tej tarczy. Nie spiesz się jednak, ale postaraj się wykonać to dokładnie i precyzyjnie.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:20 pm

V uśmiechnęła się do Sanato
- Gratulacje. Jak przyjdę z moim workiem pokażesz mi, co masz - rzuciła do niego z zadowoleniem na twarzy, po czym wzięła kolejny kamyk i spojrzała na Sinistera
- Potrzebujemy czegoś bardziej precyzyjnego... Pamiętasz nasze treningi Thunder Punch? Wiem, że potrafisz utrzymać już łapę wystarczająco długo, mój mały. Weź kamień i rzuć w tarczę. Staraj się trafić w sam środek. Aha, i celuj tym razem w tą - dodała, pokazując tarczę numer 2
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:21 pm

No, nie było tak źle. Nawet trafił! Tak blisko ale wciąż za daleko. Jeden worek już został zabrany, ale nie miał czasu patrzeć co "przeciwnik" wygrał. Miał swój worek do zdobycia, nie ma co zawracać sobie innymi głowy. Zostali przy tarczy numer 5, dla zasady.
- Świetnie ci idzie! - wziął kolejny, nieco większy kamyk. - Teraz spróbuj wziąć go w zęby i tym samym sposobem co wcześniej, rzuć nim w tarczę. Tylko nie zniszcz.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:22 pm

Widząc wynik, wzruszyłam tylko ramionami.
- No cóż, kolejna próba, Kuma.
Znalazłam kolejny kamyk, tym razem trochę bardziej okrągły niż płaski w kształcie i wręczyłam Małej.
- Spróbuj tym razem zamiast szybciej, to rzucić lżej, ale dokładniej, skarbie. Wiem, że się uda. Spróbuj stanąć bardziej w rozkroku, zaprzeć się w ziemię...
Wskazałam tym razem na tarczę z numerem dwa.
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:37 pm

Wyniki Próby #2


Ridderak 97
V 92
erielle 82
Kyrie 50

Tymczasem Sanato w swoim worku znalazł... 2 bilety na kolejną atrakcję! Może więc Po konkurencji wskazać komu przeznaczy drugi bilet. Tymczasem od tej rundy może wrócić do strzelania.

Ridderak zwyciężył drugą turę i może zdecydować, czy bierze worek, czy rezygnuje z niego i gra dalej.

Kolejka: Rid i reszta obojętnie
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:55 pm

No cóż, udało się coś zestrzelić i wygrać przynajmniej. Ciekawiło mnie co jest w środku, ale z drugiej strony... Może potrzymać resztę w niepewności? Tak więc po krótkim namyśle odszedłem na chwilę przerwy na bok zabierając ze sobą woreczek, którego zawartość odpakuję na samym końcu.
- Powodzenia Eri! - zawołałem do partnerki.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 4:57 pm

V spojrzała na chłopaka. Nie zamierzał otwierać... Uśmiechnęła się. Dla niej to i tak tylko zabawa. Ustawiła się wraz z Sinisterem przy tarczy numer 5
- Spróbuj trafić jeszcze raz, trochę celniej. Świetnie Ci teraz poszło, powtórz to jak najdokładniej! - zachęcała swojego towarzysza, zerkając, jak idzie innym
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 5:00 pm

Teraz wyszło gorzej, ale też nie najgorzej. Wciąż jednak za mało by wygrać.
- Ponów trik z kamykiem w łapach, najwyraźniej nimi lepiej celujesz. - podał mu kolejny, nieco mniejszy kamyk. - Spróbuj teraz na tarczy numer 2, może tam pójdzie nam lepiej.
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 EmptyNie Lut 17, 2019 5:01 pm

Uśmiechnęłam się tylko półgębkiem i przesunęłam się w kierunku tarczy numer jeden.
- Okej, Kuma, za którymś razem w końcu się uda... Tja.
Westchnęłam, a potem wskazałam palcem na tarczę.
- Powtarzamy to samo, Mała. Wyceluj... i rzut!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: