IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Love Is In The Air ~

Go down 
+5
Ridderak
Shine
Yatasharu
V
Camus
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 8:59 pm

- To prawda, ale skoro jesteśmy tu parami... Zawsze można iść tym tropem i domyślać się co to może być za pokemon. - powiedziałem do partnerki nieco ściszonym głosem tak, aby pozostali nie usłyszeli. Miała rację, będzie tu niebezpiecznie. Zwłaszcza, że łatwo w takim miejscu się ukryć i w ogóle zastawić pułapkę. Tu mój wzrok skierował się na osobę, którą zwali tajemniczo V. Jednak n ie miałem zamiaru dać się wykiwać od tak. Pochyliłem się nad swoim pokemonem i pogłaskałem go po głowie, po czym wziąłem go na ręce.
- Jeśli chcemy wygrać to... po prostu to zróbmy. - nie wiedziałem specjalnie co powiedzieć i jaką strategię przyjąć.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:00 pm

Słysząc odpowiedź Venom również uśmiechnąłem się lodowato. Zaraz potem nabrałem powietrza -To może być naprawdę zabawna noc. - Zaraz potem zasłoniłem dłonią część twarzy i popatrzyłem w niebo -Naprawdę zabawna... - Następnie spojrzałem na V -Mam nadzieję, że twój szef nie będzie zły jeśli podwędzę Ci jedną sztukę - Dodałem i mrugnąłem w jej stronę.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:01 pm

Zaśmiała się cicho
- Nie powinien, o ile przyprowadzę mu choć jedną - zauważyła, że jeden z mężczyzn się jej przyglądał. To ten od motoru... Zmrużyła oczy
- Wiesz, Sanato... On się na nas gapi - mruknęła cicho -Będą z nim problemy - dodała półżartem
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:03 pm

Skupienie się w takim miejscu graniczyło z cudem, a świadomość że przyciągał uwagę (wow dziwne) nie pomagała. Tyle dobrego że nie ogłuchł jeszcze, i mniej więcej słyszał co o nim dopowiadali. Albo tak mu się wydawało, że to o nim.
Zmrużył oczy, rozglądając się. Najlepiej żeby polowanie się zaczęło i mogli się czymś pożyteczniejszym zająć. Problemem teraz było znalezienie "pary", o ile dobrze usłyszał. Zresztą, kto by z nim "wyruszył".
Nie mógł tyle stać i nic nie wiedzieć, więc zbliżył się nieco do zgrupowania, chociaż nie znał nikogo. Ani nie wiedział do kogo się zwrócić. Cholera, już się zgubił.
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:07 pm

-Uch. Ludzie. Chodź. Wypatroszymy ich - Powiedziałem z uśmiechem. I wyciągnąłem do niej rękę -Chodźmy zaszalejmy Venom - Zaraz potem spojrzałem w stronę chłopaka o którym mówiła z uśmiechem na twarzy.
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:08 pm

Złapała jego dłoń z szerokim uśmiechem
- Wiesz, ja chętnie, ale mogą nas za to stąd wywalić. Co byś powiedział na to, żeby wypatroszyć ich po tej całej zabawie? - zapytała kusząco, również świdrując chłopaka wzrokiem
Powrót do góry Go down
Camus

Camus


Liczba postów : 399
Dołączył : 02/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:09 pm

Cała wasza gromadka wesoło się zintegrowała, ale czas do roboty!

-Koniec tego dobrego! Ruszamy do pierwszej atrakcji - Diabelskiego Młyna!- powiedział Archibald.  Przed wami stał wielki Diabelski Młyn. Świetliste wagoniki rozbłyskiwały na cały lunapark. Tymczasem wy zbliżyliście się pod samo wejście na niesamowicie wielkie koło rozrywki.

-No to teraz czeka was prawdziwa frajda! Wsiadajcie do wagoników parami!... o ile je macie- tu spojrzał na Kyrie.-Ta... Dostaliście ode mnie formularze, które właśnie zostały podliczone. Teraz musicie w parach (bez konsultacji z innymi) zdecydować, które opcje zostały wybrane przez większość zawodników (w przypadku remisu decydującym głosem jest mój). Jeśli ktokolwiek będzie próbował się z wami porozumieć poza polowaniem od razu zgłaszajcie to do mnie! Nie tolerujemy oszustwa! A dlaczego macie wziąć udział w tym minikonkursie? Ano nagrodą jest bilet na drugą atrakcję, gdyż mam ich tylko 5 i muszę komuś podziękować, a nie chcę być niesprawiedliwy... Zatem do walki! Wsiądźcie do swoich wagoników i ustalcie jak głosujecie. Po zejściu z Diabelskiego Młyna podacie mi swoją odpowiedź. Tymczasem korzystajcie i obserwujcie cudowne krajobrazy wokół lunaparku!- powiedział Archibald i zaprowadził was kolejno do wagoników.

Pytania, które zadałem dziewczynom:
1. Real Madryt czy FC Barcelona?
2. Lekkoatletyka czy Siłownia?
3. Literatura czy Muzyka?
4. Czerwony czy Niebieski?
5. Mechanika czy Informatyka?
6. Historia czy Matematyka?
7. Counter Strike czy League Of Legends?

Pytania, które zadałem chłopakom:
1. Róż czy Fiolet?
2. Spaghetti czy Pizza?
3. Romans czy Horror?
4. Róża czy Tulipan?
5. Pokemon czy Bakugan?
6. Vans czy Roche?
7. Spódniczka czy Sukienka?


Kolejka: Każdy ma po 2 posty!
Powrót do góry Go down
V

V


Liczba postów : 726
Dołączył : 01/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:16 pm

Dziewczyna bez wahania wsiadła do wagonika, nadal trzymając Sanato za rękę. Wywróciła oczami
- Tylko 5 biletów... A jest nas siedmioro, o ile dobrze liczę. Jak myślisz, jakie mogą być odpowiedzi? - zapytała po chwili, czekając, aż kolejka ruszy
Powrót do góry Go down
Killjoy

Killjoy


Liczba postów : 560
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:19 pm

Zdecydowanie się spóźnił, bo poczuł ten wzrok aż za mocno. No cóż, trzymał Noibata blisko i rozejrzał się po przebywających tu osobach. Ile ich razem było, szóstka? Nie.. siódemka? Czyli był sam, huh. Raczej w trójkach się nie pracuje, nie w takim momencie. Chyba że rypnął się, znowu, w obliczeniach. Mruknął coś pod nosem i podszedł do wolnego wagonika, patrząc na formularz. Tym lepiej, zajmie się tym sam.
Chyba.
Powrót do góry Go down
Ridderak

Ridderak


Liczba postów : 194
Dołączył : 03/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:21 pm

Podszedł do wagonika, ale nie wsiadł do niego od razu.
- Panie przodem. - pozwolił partnerce wsiąść przed nim, a następnie sam skierował się tam ze swoim pokemonem i zajął miejsce. Zapowiadało się niezwykle ciekawie i niezbyt łatwo. Tu można było czuć się jak na strzelnicy.
- Część odpowiedzi wydaje się być łatwa, ale jest kilka skomplikowanych... - mruknąłem do niej spoglądając na listę, a następnie wskazałem na większość pozycji z listy dla dziewcząt i kilka dla chłopaków. - Jakieś pomysły?
Powrót do góry Go down
erielle

erielle


Liczba postów : 170
Dołączył : 11/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:23 pm

Już bez dalszego wstrzymywania się ruszyłam w stronę wagonika i wsiadłam do środka, rzucając tylko okiem na to, czy pozostali tak robią... I czy to wszystko w ogóle jest bezpieczne. To wszystko było wystarczająco dziwne... Te pytania, jak i to, co mieliśmy teraz zrobić.
- W porządku... - Westchnęłam. - Dziwne to wszystko, ale... Moim zdaniem to będą te. Tak na logikę.
Wskazałam palcem na kolejne odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:31 pm

Shine weszła do wagonika jak prawdziwa dama, ale prawda była taka, że była strasznie przerażona tym wszystkim! Może i nie miała lęku wysokości, bo jakoś stała na tym szczycie piramidy, ale i tak się bała.
- Jasne, że nie mam nic przeciwko! - odpowiedziała, a potem sama się podzieliła z nim swoimi sugestiami. A potem podziwiała już tylko widoczki i czekała na rozwój wydarzeń, jednocześnie wpatrując się w pozostałych uczestników wyprawy, którzy byli - przynajmniej w jej oczach - psycholami i dziwakami!
(@Yatasharu)
Powrót do góry Go down
Yatasharu

Yatasharu


Liczba postów : 183
Dołączył : 10/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:32 pm

- Zapraszam do wagonika! - wspólnie z moją tymczasową sympatią wchodzę do naszego wagonika i po wymienieu kilku kolejnych zdań zagaduję.  - Bardzo dziwne zadanie, ale sądzę że sobie z nim poradzimy. Jeżeli nie masz nic przeciwko to pokazę ci moje sugestie co mogło się tam wydarzyć. Oczywiście możęsz się nie zgodzić.
Na ucho przekazałem koleżance moje porpozycje.
Panie: 1. FC Barcelona 2. Lekkoatletyka 3. Literatura 4. Czerwony 5. Informatyka 6. Matma 7. LoL
Panowie: 1. Fiolet 2. Pizza 3. Horror 4. Róża 5. Pokemon 6. Vans 7. Sukienka
@Shine
Powrót do góry Go down
Satano

Satano


Liczba postów : 103
Dołączył : 09/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:32 pm

Nagle zatrzymałem się w miejscu. Niestety nie będzie nam dane się pobawić... Szkoda. Wysłuchałem uważnie mężczyzny, a zaraz potem zwróciłem się w stronę Venom siedząc w wagoniku. -Więc V. Jak uważasz? Według mnie jeśli chodzi o kobiety. No to... Real Madryt? Brzmi jakoś tak całkiem dźwięcznie i na pewno kobietom będzie się podobać. Nie uważasz? Później wybrałbym lekkoatletykę. Później trudny wybór... Literatura? Co o tym myślisz? Tutaj nie jestem pewien po prostu. Kobiety chyba wolą Niebieski... Hmmm... Informatyka i Historia to rzeczy, które chyba wolą kobiety. No i ostatnie brzmi jakoś dziko. To coś nietypowego. Co powiesz na League of Legends? Brzmi całkiem epicko. - Powiedziałem odpalając swoją katarynkę jeśli chodzi o myślenie. Praktycznie nie dałem jej możliwości żeby coś powiedziała. Taką już miałem naturę.
Powrót do góry Go down
Shine

Shine


Liczba postów : 180
Dołączył : 16/02/2019

Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 EmptySob Lut 16, 2019 9:37 pm

Shine poczekała jeszcze aż Yatasharu powtórzy jej raz jeszcze wszystkie odpowiedzi, a potem sama powtórzyła te, które uważała za słuszne i w sumie to w ogóle się te odpowiedzi nie różniły - sama nie pamiętała już nawet większości swoich odpowiedzi, ale wiedziała, że większość dziewcząt - podobnie jak i ona - na pewno nie wiedziały co to za głupie kluby, a chłopcy wstydzą się przyznać, że lubią różowy, więc podali fioletowy. Poza tym byli zbyt prości, żeby postawić na tulipany, więc pewnie poszli w kierunku róż! Taka z niej wariatka, że sobie to wszystko ogarnęła, ale w sumie równie dobrze mogło być inaczej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Love Is In The Air ~   Love Is In The Air ~ - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Love Is In The Air ~
Powrót do góry 
Strona 3 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ~If I were you, I wouldn't love me neither~
» I love these flames, I got this fire inside

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokeKingdom :: Stare przygody-
Skocz do: